Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Munten NL-prov.
Startprijs 120 EUR

Vijf munten Nederland-Provinciaal o.a; 1 gulden en 6 stuiver zilver, Cond.: ZFR-

Spaanse mat, 16e eeuw
Startprijs 175 EUR

Spaanse mat 16e eeuw Mexico (veroverd door Piet Hein) zilver Cond.: ZFR

Diverse munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 78 munten en penningen o.a; Nederland (zilver/brons/nikkel), Frankrijk, Duitsland, Zweden en Arabië, leuk kavel.

16 Prive munten
Startprijs 25 EUR

Zestien bronzen prive-munten Engeland, Frankrijk, Spanje, Arabië Cond.: FR

Diverse munten
Resultaat: 50 EUR

Diverse Nederlandse munten en muntbus Engeland 40x 6 Pence, Nederland 4x rollen o.a; 50x laatste gulden 2011 (Leeuw van Tim v. Melis en 3 setjes 1979-1980-1982. Leuk kavel.

10 Munten Nederland
Resultaat: 50 EUR

Tien munten en penningen vanaf Koning Willem I t/m Juliana. Nederland, Ned. Indië en Antillen Cond.: FR-ZFR

6 Zilveren munten
Startprijs 75 EUR

Zes zilveren munten o.a; Spanje, Frankrijk, Denemarken, San Marino en Italië(met gat). Diverse kwaliteiten van UNC tot FR.

4 Zilveren Peso's
Resultaat: 75 EUR

Vier zilveren Peso's (5 Peso) 1921, 1933, 1953, 1935 o.a; Cuba, Chili, Mexico.

Gouden 10G 1830
Resultaat: 300 EUR

Gouden 10 Gulden Willem I, 1830 Utrecht, Cond.: ZF-

Gouden 10G 1825B
Resultaat: 300 EUR

Gouden 10 Gulden WIllem I, 1825 B. Cond.: ZF-