Lot bestaande uit een dasspeld, GG, 585/000, met ovale gefacetteerde granaat, 11x8,5mm, en een fijne strakke GG ring 585/000, met ovale lichtroze stersaffier, 9x7mm. ø 50 Totaal ca 5 gr.
Vier Ringen GG 585/000. Trouwring, vermaakte dubbele trouwring met zirconia, WG solitairring zonder steen en een ring met tand. ca 15,8 gr
Oud Chinees terracotta trekpotje Yixing ca. 1930 in bladmotief met kikker en slak op het deksel, 3 maal gemerkt 8,5x14,5x7,5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschapsdecor in goede staat ø35,5cm.
Chinees terracotta trekpot 6-kantig Yixing met opengewerkte dubbele wand ca. 1900. Gesigneerd, binnenrand 2 chips 16,5x20,5x10cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen schotel met karperdecor 19e eeuw met geschulpte rand in goede staat 3xø15,7cm.
19eEeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G
Keramieken presenteerblad ca. 1890 met vernikkelde omranding, vermoedelijk Wenen (zie tekens). In goede originele staat ø35cm.
Oud Indonesisch benen figuur 20e eeuw. Fijn gesneden in goede staat