Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gesigneerd Lassche
Resultaat: 650 EUR

Henk Lassche ( 1948 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x45cm. Cond.: G

Gouden choker, filigrain
Resultaat: 290 EUR

Choker GG 585,000, met filigrain. Choker bestaande uit een fijn biesmarkcollier waaraan filigrain bewerkingen bevestigd zijn, over de gehele choker. lengte 45 cm, breedte 10 mm. ca 20,6 gr

Kapstok
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke Thonet-stijl kapstok (bugholz) ca. 1900 in goede originele staat (paar houtstoppen missen, verder in goede staat) 198xø60cm.

4 Antieke boeken
Resultaat: 135 EUR

Vier antieke boeken; 1x Officia Nova in Brevario Romano Antverpi 17e-18e eeuw, 1x Grond-Beginzelen van alle de mathematische weetenschappen door Christiaan Wolff te AMsterdam, Janssoons van Waeesberge...

Set trouwringen
Resultaat: 70 EUR

Set trouwringen GG 585/000. Breedte 2,8 mm. De ringen zijn zonder gravure. ca 5,3 gr.ø 54 en 60

Ring GG fantasie diamant
Resultaat: 40 EUR

Ring GG 585/000, met kleine diamantjes. Bolmodel met een zijde mat en een zijde glimmend met in het midden een balkje WG met daarin 3 kleine diamantjes. ca 3,15 gr. ø 57

Gouden collier, jasseron
Resultaat: 390 EUR

Collier, 585/000 jasseronschakels, ø 3,2, massief uitgevoerd.ca 31 gr. Lengte 68 cm

6 Zilveren drinkbekers
Resultaat: 240 EUR

Zes zilveren bekers, 835/000 op voet met steden afbeeldingen. 13xø 5.5cm., Totaalgewicht ca. 828gr., Cond.:U

Chinese vaas
Resultaat: 825 EUR

Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.

Presenteertablet
Resultaat: 45 EUR

Oude Delfts keramieken presenteerblad met vernikkelde omranding 2e helft 20e eeuw in goede staat 5x47x27cm.

Art Deco kastje
Resultaat: 140 EUR

Oude notenhout-fineer Art Deco kast met ronde hoeken ca. 1940. Bandintarsia, gebogen deuren, schuifdeuren en origineel beslag. In zeer goede staat 77x140x46cm.

Divers klein zilver
Resultaat: 85 EUR

Lot zilver: miniatuur tablet met poppengoed bestek, waarvan 1 lepeltje en 1 vorkje uit 1818, een klein strooiertje, servetring en vingerdoekring. 835/000 en 9008/000. totaalgewicht ca. 84 gr. Cond.:U

3 Zakhorloges
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Rosskopf patent zakhorloges (mechaniek werkt); 1x spoorweghorloge plated, 1x antimagnetique met decentral secondenwijzer (deukje) en 1x antimagnetique met decentral secondenwijzer en opsc...

Zilveren schaartje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren luierschaartje in de vorm van een ooievaar, aan beide kanten geciseleerd. 8308/000 Belastingstempel: J ( inlands oud zilver) L. 16cm., ca. 69 gr., Cond.:U

Zilveren schaal
Resultaat: 180 EUR

Oud zilveren handgesmeed bord/schaal met gecontourneerde rand, 835/00, ø28cm., ca. 630gr., Cond.:U

Neccesaire met ivoor
Resultaat: 250 EUR

Antiek ivoren reisnecessaire in originele foudraal met roggehuid bekleed. 18e-begin 19e eeuw. Vier delen ivoor (mesje, vorkje, priem en potloodhouder_ 13,5xø3cm.

Glazen dessert-servies
Resultaat: 80 EUR

Antiek glazen (kristal) 8-delig dessert-servies (met onderschotels), gesigneerd Lalique France in goede staat 7xø16cm.

Bronzen stier, "Picasso"
Resultaat: 75 EUR

Bronzen stier 21e eeuw in de stijl van Picasso in goede staat 14x25x5cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 390 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de tinten bruin/creme/rood/blauw in redelijk tot goede staat 176x134cm.

Groot tapijt
Resultaat: 325 EUR

Groot oud Perzisch kleed (Keshan) met lichtblauwe tinten (plaatselijk iets versleten) 250x370cm., nieuwprijs was € 4.690,- Cond.: R

Klokkenstolp, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse glazen stolp (niet compatibel) in goede staat 55x33x17cm.

Eiken schooltas 1816
Resultaat: 135 EUR

Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.

Ring en vulling
Resultaat: 80 EUR

Ring, GG 585/000 en Vulling, GG. Ring waar steen van is verwijderd en een kiesvulling. ca 6.8 gr.

Ring ovaal monogram
Resultaat: 30 EUR

Ring GG 585/000 met ovaal schild met monogram. Fijne ring met de letters GtN. ca 2,5 gr. ø 57