Twee prachtige oude Murano glazen schalen ca. 1970 in zeer goede staat, 15x39x38cm. en 37x32x39cm.
Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed in tinten donkerblauw/turkoise/creme/bruin 170x117cm. Cond.: R
Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed met bijzonder Art Deco decor van dieren en bloemen. In redelijke staat 243x176cm.
Decoratieve Italiaanse barokstijl bijzettafel met putti, handgestoken hout met originele polychromie 20e eeuw. In goede staat met geschulpt blad 70xø44cm.
Mahoniehouten 19e eeuwse confidence bank. Vermoedelijk Engeland. met prachtige Biedermeier stoffering in zeer goede staat 74x123x65cm.
Wekker ca. 1900 in notenhouten kast, functioneert niet 19x12x7cm. Cond.: R
Kavel speelgoed auto's/modelauto's o.a; 4x brandweerauto, 1x MAN zand-vrachtwagen, 1x Chevrolet, 1x Volkswagen kever, 1x Porsche en 1x Landrover Cond.: G
Fleischmann 7363 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Fleischmann 7471 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Divers oud Duits blikken speelgoed "Schuco Varianto" met twee bussen (licht bespeeld), garage sleutel, besturingsdraad, 5 delen weggedeelte, Nr. 3044/3046, ca. 7-11cm. Cond.: R
Bankpapier Bank Stockholm Sweden 7-aug-1848 no. 92709 en tekening van moeder met zoon en dochter 1849