Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Kristallen glazen
Resultaat: 60 EUR

Drie kristallen glazen ca. 1900; 1x blauw, neutraal met gouddecor, 1x rood met floraal- en gouddecor, 1x rood met gouddecor 11-12cm. Cond.: G

2 Glazen schalen
Resultaat: 40 EUR

Twee prachtige oude Murano glazen schalen ca. 1970 in zeer goede staat, 15x39x38cm. en 37x32x39cm.

2 Delen kristal
Resultaat: 45 EUR

Twee oude kristallen potten met plated deksel en hengsel, 1e helft 20e eeuw. In goede staat. 12xø13cm. en 14xø12cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 130 EUR

Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed in tinten donkerblauw/turkoise/creme/bruin 170x117cm. Cond.: R

Rood kleed
Resultaat: 100 EUR

Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed met bijzonder Art Deco decor van dieren en bloemen. In redelijke staat 243x176cm.

Eiken kapstok
Resultaat: 55 EUR

Eikenhouten Renaissance stijl kapstok (front van een vroege eiken kist vermaakt naar kapstok) In goede staat 51x130x10cm.

Porseleinkast, 2-delen
Resultaat: 130 EUR

Engelse mahoniehouten vitrine-opzetkast. Onderstuk is met 4 laden, geheel staand op klauwpoten. Bovenstuk met mooi gesneden kroontje (rechtsonder barstje in ruif) 193x124x35cm.

Halve maantafel
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehout-fineer halve-maantafel 1e helft 19e eeuw, lichte fineerschade en bovenhekje mist 74x76x36cm. Cond.: R-G

Danziger barokkast
Resultaat: 1.700 EUR

Prachtige Duitse Danziger Neo barokkast ca. 1880 met sterintarsia, snijwerk, wapen, ranken, barokpanelen etc. Kast is uitneembaar met 2 lades. Kast is van eikenhout met noten-fineer in zeer goede orig...

Tafel met putti
Resultaat: 300 EUR

Decoratieve Italiaanse barokstijl bijzettafel met putti, handgestoken hout met originele polychromie 20e eeuw. In goede staat met geschulpt blad 70xø44cm.

Confidence
Resultaat: 250 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse confidence bank. Vermoedelijk Engeland. met prachtige Biedermeier stoffering in zeer goede staat 74x123x65cm.

Wekker in houten kastje
Resultaat: 30 EUR

Wekker ca. 1900 in notenhouten kast, functioneert niet 19x12x7cm. Cond.: R

Kavel speelgoed-auto's
Resultaat: 35 EUR

Kavel speelgoed auto's/modelauto's o.a; 4x brandweerauto, 1x MAN zand-vrachtwagen, 1x Chevrolet, 1x Volkswagen kever, 1x Porsche en 1x Landrover Cond.: G

Fleischmann 7363 Piccolo
Resultaat: 45 EUR

Fleischmann 7363 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Fleischmann 7471 Piccolo
Resultaat: 55 EUR

Fleischmann 7471 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Divers speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Divers oud Duits blikken speelgoed "Schuco Varianto" met twee bussen (licht bespeeld), garage sleutel, besturingsdraad, 5 delen weggedeelte, Nr. 3044/3046, ca. 7-11cm. Cond.: R

6 Delen blikken speelgoed
Resultaat: 200 EUR

Zes delen blikken speelgoed; 1x Technofix straatwals (nr. 261) met originele doos, 1x Gama clown op paard, 1x draaimolen met zeppelins, 1x Technofix motor, 1x Marx Toys kat met houten bal en 1x Zebra....

Gouden munt 1821
Resultaat: 300 EUR

Gouden munt 1821 Carl XIV, Sweden-Norge Cond.: ZG

Zilveren munten
Resultaat: 25 EUR

Zilveren munten: vijf munten van 10 gulden: 1995,1970, 1991 1973.

Bankpapier Stockholm 1848
Resultaat: 25 EUR

Bankpapier Bank Stockholm Sweden 7-aug-1848 no. 92709 en tekening van moeder met zoon en dochter 1849

4 Zilveren munten
Resultaat: 175 EUR

Twee munten China zilver en 2 munten Japan 1 Yen (waarvan 1 Yen met ca. 10x kloppen aangebracht in China Cond.: ZFR

4 Aziatische messen
Resultaat: 35 EUR

Vier oude Indonesische dolken 20e eeuw in goede originele staat 27-41cm.

Koperen houtbak
Resultaat: 120 EUR

Kopergenagelde 19e eeuwse hengselbak in zeer goede originele staat 31x57x42cm.

2x Wandapplique
Resultaat: 105 EUR

Twee oude ijzeren 2-lichts wandlampen met albasten coupes, en druivenranken, ca. 1930, Duitsland. In goede staat. 33x24x80cm.