Prachtige 19e eeuwse Chinese cloissone vaas (gesigneerd) met bloemen- en vlinderdecor in goede staat 11xø7,5cm.
Oude Oosterse bronzen bewerkte hengselvaas 20e eeuw met houten losse voet 31xø18cm.
Geschilderd kunstwerk op zijde 19e-20e eeuw in Biedermeier stijl, in zeer goede staat, olieverf op zijde 47x38cm.
Diverse oorlogs proclamaties + Arbeitsbuch '40-'45 + Parool 1943 + Vrij Nederland 1943.
Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G
Dwarsfluit ca. 1900, waarschijnlijk van pallisanderhout. Schroefjes missen, verder in goede originele staat 66cm.
Antieke zwart geemailleerde Juno kachel met voetstuk, ca.19*20. In zeer goede originele staat. 62x48x40cm.
Twee brons gepatineerde tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø24cm.
Grote Duitse tinnen schotel gesigneerd "Christiaan Bollmann 1826" met floraal gravering, in goede originele staat ø38,5cm.
Monogram F.D. ca. 1900, schets op papier, twee figuren "Reyne de Solpan" 19x24cm. Cond.: G
Jan Laeven '72 (1925 Limburg - ), olieverf op paneel, winters dorpsgezicht 63x49cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paarde slede met figuren 60x50cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse ingekleurde etsen( ets op papier) met Zwitserse kledendracht in goede staat 18x27cm. Cond.: G
P.A. Nijgh ( 1876 Wormerveer - 1959 Enschede), ets op papier, Twentse boerderij 37x30cm.Cond.: G
Roel Frankot ( 1911 - 1986), olieverf op linnen, Amsterdam Nightwalk 1965 abstracte compositie 90x80cm. Cond.: G
Russische School ca. 1970 (Kyrillische signatuur), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 50x60cm. Cond.: G
Klein 18e eeuws reisikoon, Triptichon met gouddecor en handbeschildering in originele staat 7x11x2cm. Cond.: G
J.H. Ronby? 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), Oosterse haven met figuren 35x56cm. Cond.: G
Manchetknopen, 2 paar. Vierkante Manchetknopen, 333/000, met gegraveerde lijnbewerking, 16x16 mm. En een paar zilveren 800/000 Manchetknopen rechthoekig model met n het midden een gekretste rand met G...
Antiek lang collier, 585/000, met schuif en hanger. Antiek lang oogjescollier met fraai versierde schuif met bloem en parel, en een hanger met clip. Lengte ca 130 cm. ca 14,5 gr
Zilveren 835/000 jamlepel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten ca. 1890. Ca. 28gr.
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, rondom ajourgezaagd op vierkante bandvoet. Hengsel en rand zijn handgegraveerd 835/000. Jaarletter: Q: 1875. MT.: Jacob van Wijk, Amsterdam. 8.5x8.5x4cm,.Ca. 43g...
Groot kavel divers oud/antiek plated o.a; lepels, Christoffel servies, vazen, bestek etc. 5-30cm. Cond.: R-G
Oorstekers GG 585/000 met briljanten. Entourage oorknoppen, in bloemvorm, met 7 briljanten per oorknop, totaal ca 0,25 crt tcr P. ø 7x6mm, ca 1,7 gr.