Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Dekselvaas Heubach
Startprijs 10 EUR

Grote Duitse porseleinen dekselvaas ca. 1950 gemerkt Heubach met bloemen- en gouddecor. In goede originele staat 37xø20cm.

Plateel vaasje
Resultaat: 10 EUR

Oude Arnhemse Gouda platelen vaas H.263 met floraal decor ca. 1920 in goede originele staat 12xø12cm. Cond.: G

Plateel Gouda vaas
Resultaat: 10 EUR

Oude Gouda platelen vaas 3924 Belo p.w. Kon. Plazuid. Met bloemendecor 17xø16cm. Cond.: G

2 Rosenthal vazen
Startprijs 10 EUR

Twee oude Duitse Rosenthal porseleinen vazen ca. 1980; 1x bloemdecor Moliere (Moosroze) en 1x wit met bloemen opgewerkt bij voet 14,5-17,5cm. Cond.: G

Aardewerk schenkkan
Resultaat: 10 EUR

Oude keramieken schenkkan met geel glazuur, groene strepen en bloemmotief 20e eeuw. Glazuur iets beschadigd bij tuit 18xø14cm. Cond.: R-G

3 Imari pors. borden
Resultaat: 10 EUR

Drie imari porseleinen 19e eeuwse borden met geschulpte rand en bloemvaas-decor (1 chip) Cond.: R-G

Porseleinen figuur
Startprijs 10 EUR

Antiek porseleinen figuur (bodemvondst) 5cm. Cond.: M

Societe Ceramique vaas
Resultaat: 10 EUR

Hollandse Societe Ceramique Maastricht vaas ca. 1900 met pauwdecor 27xø13cm. Cond.: G

Lot double
Resultaat: 15 EUR

Lot double bestaande uit een cameebroche, een dasklem, collier met parelhanger en een bloembroche met parel.

2 Zilv. kaasduimen
Resultaat: 15 EUR

Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U

Hanger met oorstekers
Resultaat: 30 EUR

Hanger met collier, zilver, 925/000, met bijpassende oorstekers. De ronde bewerkte hanger, ø 48 mm, is voorzien van paarse steen en hangt aan een Venetiaans collier, ca 50 cm. De ronde oorstekers hebb...

Horloge Luigi Vicaro
Resultaat: 15 EUR

Horloge double, dames, met double band, merk Luigi Vicaro. Nieuw. Rolex-achtig model

Lot dameshorloges
Resultaat: 30 EUR

Lot met 5 double dameshorloges. Arfena vierkant horloge met rekband, Seiko langwerpig horloge met rekband, Pallas ovaal horloge met matte band, Laco klein vierkant horloge met rekband en een Lange vie...

Lot divers
Startprijs 15 EUR

Lot divers met o.a. een zilveren ring met granaten, onedele grote hanger Tenn aan leren koord en een langwerpige grove bronsachtige hanger.

Litho, Heimrad
Resultaat: 15 EUR

Heimrad Prem '68 (1934 - 1978 München), seriegrafie op papier, 59x41cm. Cond.: G

Religieuze prent
Startprijs 15 EUR

Religieuze prent met gouddecor ca. 1900 in goede staat 35x26cm.

2 Tekeningen
Startprijs 15 EUR

Twee tekeningen Kyrillisch gesigneerd, houtskooltekeningen uit 1945 op papier, voorstelling van een villa en een kasteel 49x35cm. Cond.: G

Albert Naur
Resultaat: 15 EUR

Albert Naur '38 (1889 -1973), gemengde techniek op papier, bosgezicht met gekapt hout 68x48cm. Cond.: G

Tekening ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Monogram F.D. ca. 1900, schets op papier, twee figuren "Reyne de Solpan" 19x24cm. Cond.: G

Ets, Gunsdringer
Resultaat: 20 EUR

Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G

Ets, Venetië
Startprijs 15 EUR

Duitse School (F. Diekes?), ets op papier, "Venedig" 25x35cm. Cond.: G

Antieke ets, Egyptisch
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), ets op papier, Egyptische vrouw 23x16cm. Cond.: R-G

Duitse ets
Startprijs 15 EUR

Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G

Oude gravure
Startprijs 15 EUR

Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G