Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R
Antiek ivoren reisnecessaire in originele foudraal met roggehuid bekleed. 18e-begin 19e eeuw. Vier delen ivoor (mesje, vorkje, priem en potloodhouder_ 13,5xø3cm.
Oud Indonesisch benen beeldje en Oosterse gegoten vaas met Chinees landschaps- en figurendecor. 20e eeuw 18-32cm. Cond.: R-G
Zeldzame ivoren knoop met familiewapen en opschrift "Dr. Wuetherich, R. Schedler 24 april 1882" in goede staat 2xø4,5cm.
Oud Indonesisch benen figuur 20e eeuw. Fijn gesneden in goede staat
Lot divers oud parelmoer en been. 6 Delen benen bestek, 1e helft 20e eeuw, 2 Chinese benen servetringen, 1e helft 20e eeuw en parelmoerdoosje ca. 1900
Kleine antieke Chinese ivoren boedha, 19e eeuw. In goede staat. 3.3cm.
Antieke ivoren keiler-hoektand met olifantenvoorstelling ca. 1920 in goede staat 13x8x2,5cm.
Groot 19e eeuwse tafelplateau gemaakt van stukjes been en bewerkt in zeer goede originele staat 60x27x4cm. Cond.: G
Oud Afrikaans ivoren beeldje 1e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansende figuren in goede staat 12x8x2,5cm. Cond.: G
Antieke handgesneden mammoet uit been, ca. 1900, 5x2.5x2cm., In goede staat.
Twee antieke Chinese benen siervazen, gedetailleerd en rijkelijk bewerkt, ca. 19020 13-23cm., In goede staat
Oosters benen gesneden figuur ca. 1900. Fijn bewerkt met vele figuren in goede originele staat 12cm.
Twee originele Art Deco boekensteunen van hout met massief ivoren applicaties en inleg ca. 1930. In zeer goede originele staat 18x19x9cm.
Oud Afrikaans ivoren olifant 1e helft 20e eeuw in goede staat 6x6x4cm.
Duits ivoren figuur ca. 1800, voorstellend een oude man met snaarinstrument en 2 kabouters op mahoniehouten sokkel, in goede originele staat 14cm.
Oude Chinese bewerkte schenkkan gemaakt van koehoorn met floraal decor, 1e helft 20e eeuw. 9x17x13.4cm., Cond.:G
Grote antieke ivoren bewerkte slagtand met olifantendecor (uiteinde gelijmd) 72cm. Cond.: R-G
Vier antieke Chinese netsuke's; 1x rat op steen (ivoor), 1x koe (ivoor), 1x wortelboom(ivoor) en 1x Chinese man (been) in goede staat 3,5x5cm.
Antieke eenhoorn uit been gesneden (gedetailleerd) ca. 1900 in goede staat 10cm.
Chinees houten houder ca. 1900 met ivoren netsuke en daarin 11 houtgesneden schaaltjes. In goede originele staat 10xø9,5cm.