Jugendstil keramieken dienblad ca. 1910 bestaande uit een grote keramieken plaquette met bloemendecor en met tinnen omranding. Handvaten beschadigd 5x31x49cm. Cond.: R
Doos diverse oude blikken en cassettes o.a; 25 jaar Juliana en Pette Wormerveer cacaopoeder Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw; 1x schaar en 1x ovaal bord (Gemerkt) 24,5x35cm. Cond.: G
Oude messing camping brander "Vulcana Alemania" ca. 1930 in goede staat 21xø21cm.
Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G
Vier delen oud koperwerk/brons 20e eeuw; 1x tafelbel "Bataille de Waterloo" met manneke pis (brons), 1x bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, 1x bronzen emmer, bewerkt naar gotisch voorbeeld en 1x ...
Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G
Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G
Kavel diverse oude/antiquarische boeken o.a; dictionnaire geographique universel 1830 met atlaskaarten, "voortgedreven naar de noordpool door commandant Driant", etc 15-30cm. Cond.: R-G
Vijf strijkijzers 19e eeuw; 1x messing, 1x brons, 3x gietijzer. In goede originele staat 13-25cm.
Diverse oorlogs proclamaties + Arbeitsbuch '40-'45 + Parool 1943 + Vrij Nederland 1943.
Divers oud tin (13 delen) o.a; borden, lepels, schalen en Corpus Christie 7-28cm. Cond.; R
Duitse hoedendoos ca. 1900 "Deutsche Klapp Hut" met hoge hoed in zeer goede staat 7x38x28cm.
Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x blaker 33xø12cm. en 1x Jugendstil tafellamp van koper 25xø10cm. Cond.: G
Vier Chinese zijde figuren ca. 1900 in goede originele staat (zijde en papier) 30-32cm.
Antiek Duits keramieken presenteerblad met nikkelen omranding in goede staat 5xø25,5cm.
Twee decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 17xø9cm. Cond.: G
Vier marmeren eieren 2e helft 20e eeuw in goede staat (2 boekensteunen) 18xø9cm. en 20x15x10cm.
Twee vroeg 19e eeuwse messing strijkijzers. In goede staat. 18x20x9cm.
Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G
Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.
Hollandse tafel-presenteerschaal van messing met kristallen geslepen binnenbak. Gemerkt Daalderop Holland ca. 1900 Jugendstil 19xø23cm. Cond.: G
Grote Duitse tinnen schotel gesigneerd "Christiaan Bollmann 1826" met floraal gravering, in goede originele staat ø38,5cm.