Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil dienblad
Resultaat: 10 EUR

Jugendstil keramieken dienblad ca. 1910 bestaande uit een grote keramieken plaquette met bloemendecor en met tinnen omranding. Handvaten beschadigd 5x31x49cm. Cond.: R

Diverse blikken
Resultaat: 15 EUR

Doos diverse oude blikken en cassettes o.a; 25 jaar Juliana en Pette Wormerveer cacaopoeder Cond.: G

2 Delen oud tin
Resultaat: 10 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x schaar en 1x ovaal bord (Gemerkt) 24,5x35cm. Cond.: G

Brander
Resultaat: 10 EUR

Oude messing camping brander "Vulcana Alemania" ca. 1930 in goede staat 21xø21cm.

Knikkerspel
Resultaat: 10 EUR

Oud knikkerspel op houten tablet 20e eeuw in goede staat 3xø23cm.

Brander + Olielamp
Startprijs 15 EUR

Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G

Kavel divers
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud koperwerk/brons 20e eeuw; 1x tafelbel "Bataille de Waterloo" met manneke pis (brons), 1x bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, 1x bronzen emmer, bewerkt naar gotisch voorbeeld en 1x ...

Doos boeken
Resultaat: 15 EUR

Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G

7 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G

Doos boeken
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse oude/antiquarische boeken o.a; dictionnaire geographique universel 1830 met atlaskaarten, "voortgedreven naar de noordpool door commandant Driant", etc 15-30cm. Cond.: R-G

5 Strijkijzers
Resultaat: 25 EUR

Vijf strijkijzers 19e eeuw; 1x messing, 1x brons, 3x gietijzer. In goede originele staat 13-25cm.

Map oorlogs documentatie
Resultaat: 60 EUR

Diverse oorlogs proclamaties + Arbeitsbuch '40-'45 + Parool 1943 + Vrij Nederland 1943.

Divers tin
Resultaat: 15 EUR

Divers oud tin (13 delen) o.a; borden, lepels, schalen en Corpus Christie 7-28cm. Cond.; R

Hoedendoos
Resultaat: 40 EUR

Duitse hoedendoos ca. 1900 "Deutsche Klapp Hut" met hoge hoed in zeer goede staat 7x38x28cm.

2 Petroleumlampen
Startprijs 15 EUR

Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x blaker 33xø12cm. en 1x Jugendstil tafellamp van koper 25xø10cm. Cond.: G

4 Chinese zijde figuren
Resultaat: 40 EUR

Vier Chinese zijde figuren ca. 1900 in goede originele staat (zijde en papier) 30-32cm.

Antiek presenteerblad
Resultaat: 15 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met nikkelen omranding in goede staat 5xø25,5cm.

2 Marmeren eieren
Resultaat: 30 EUR

Twee decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 17xø9cm. Cond.: G

4 Marmeren eieren
Resultaat: 30 EUR

Vier marmeren eieren 2e helft 20e eeuw in goede staat (2 boekensteunen) 18xø9cm. en 20x15x10cm.

2 Koperen strijkijzers
Resultaat: 15 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing strijkijzers. In goede staat. 18x20x9cm.

2 Kistjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G

Bronzen kaarsenkroon
Resultaat: 20 EUR

Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.

Daalderop tafelstuk
Startprijs 20 EUR

Hollandse tafel-presenteerschaal van messing met kristallen geslepen binnenbak. Gemerkt Daalderop Holland ca. 1900 Jugendstil 19xø23cm. Cond.: G

Tinnen schotel Duits
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse tinnen schotel gesigneerd "Christiaan Bollmann 1826" met floraal gravering, in goede originele staat ø38,5cm.