Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren munten
Resultaat: 25 EUR

Zilveren munten: vijf munten van 10 gulden: 1995,1970, 1991 1973.

12 Antieke loodjes
Startprijs 10 EUR

Twaalf antieke loodjes Cond.: FR-ZFR

2 Aandelen
Resultaat: 10 EUR

Twee aandelen; 1x Delaware the Denver and Rio Grande Western aandeel van 100 dollar 1-feb-1924 en 1 aandeel van 10 gulden no: 1364 Zijlstra kruidenier Amsterdam van 12-10-1954.

Bankpapier Stockholm 1848
Resultaat: 25 EUR

Bankpapier Bank Stockholm Sweden 7-aug-1848 no. 92709 en tekening van moeder met zoon en dochter 1849

220 Diverse munten
Resultaat: 25 EUR

Zak met overwegend koperen munten o.a; Nederland en Engeland, jaren vanaf ca. 1900 t/m 1980 Cond.: ZFR

Doos met centen
Startprijs 15 EUR

Doos met centen 1948 t/m 1980 (ca. 840 stuks)

4 Penningen
Startprijs 15 EUR

Vier penningen Ned-België 1883-1895-1830-1967 Cond.: ZFR

Blik met jetons
Resultaat: 20 EUR

Blikje vol hangers etc,. Betrekking op de R.K. Kerk 19e-20e eeuw Cond.: G

10 Cent 1849
Startprijs 20 EUR

Zilveren 10-cent (dubbeltje) Koning Willem IIO anno 1849, met punt. Kwaliteit: ZF

3 Zilv. Russische munten
Startprijs 20 EUR

Drie Russische zilveren munten van 10-, 15-, en 20 Kopeke, resp.anno: 1913, 1914 en 1915 Tsaar Nicolas II van Rusland. Diverse kwaliteiten

3 Zilv. Russische munten
Startprijs 20 EUR

Drie Russische zilveren munten van 10-, 15-, en 20 Kopeke, resp.anno: 1905, 1904 en 1914 Tsaar Nicolas II van Rusland. Diverse kwaliteiten

Bezemstuiver 1791
Startprijs 20 EUR

Zilveren Pijl-of bezem stuiver Zeelandia anno 1791, Kwaliteit: ZF/P

Bezemstuiver 1764
Startprijs 20 EUR

Zilveren pijl-of bezem stuiver Gelria anno 1764. Kwaliteit: ZF/P

Bezemstuiver 1738
Startprijs 20 EUR

Zilveren pijl-of bezem stuiver Hollandia anno 1738. Kwaliteit: P

10 Cent 1897
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 10-cent (dubbeltje) Koningin Wilhelmina anno 1897 lang haar. Kwaliteit: P

Diverse munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel munten uit Nederland, div. Europa en Ned. Indië o.a; 10 Mark 1921, Provincie Westfalen, 1 St. VOC 1791 Jafna zilver en brons ca. 50 stuks Cond.: FR-ZFR

Diverse munten
Resultaat: 25 EUR

Doos munten wereld ca. 150 stuks, brons/nikkel/zilver (leuk kavel), tevens toegevoegd zilveren penning Gilde paardrijders (is draagspeld geweest), diverse kwaliteiten.

Bronzen militaire penning
Startprijs 25 EUR

Bronzen militaire penning (Voor trouwe dienst) Wilehlmina 1890-1940 Cond.: PR

Stuiver bonk 1788
Startprijs 25 EUR

1 Stuiver bonk 1788 (Cylon VOC Galle) Cond.: ZFR

Koperen bonk Japan
Startprijs 25 EUR

Koperen bonk Japan ca. 1300-1400 AD Cond.: ZFR

6 Munten China. Rep.
Startprijs 25 EUR

Zes munten China Republiek + 4 Chasmunten 1038-1039 AD

Doos munten 3930gr.
Resultaat: 30 EUR

Zwarte doos met Noorwegen en IJsland nikkel ca. 3930gr. Cond.: FDC

Doosje munten
Resultaat: 50 EUR

Doosje Zeeuwse R.B. Babbelaars blauw met Ned. centen en 2,5 centen ca. 370 stuks Cond.: ZFR

Album Ned. Antillen
Resultaat: 50 EUR

Album vol met munten van de Nederlandse Antillen, diverse kwaliteiten