Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse zegels FDC NL
Startprijs 20 EUR

Diverse FDC zegels Nederland ca. 1960 en luchtpost.

Nederland Max kaarten
Startprijs 20 EUR

Nederland Max kaarten en FDC groot-formaat, kinderblokken in album

Nederland zegels
Startprijs 20 EUR

Nederland; FDC en gelegenheids couvert vanaf 1975 in 2 groot-formaat albums

Indonesië - Molukken
Startprijs 20 EUR

Indonesië - Molukken postfris op insteekbladen in map

Stockboek Zuid-Amerika, Brazilië
Resultaat: 20 EUR

Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Brazilië, oude verzameling

Stockboek Zuid-Amerika, Chili
Startprijs 20 EUR

Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Chili, oude verzameling

Griekenland
Startprijs 20 EUR

Verzameling Griekenland vanaf 1901, oude verzameling op albumbladen. Deels meervouding verzameld

Schilderijen op postzegels
Startprijs 20 EUR

Postzegelalbum met ca. 700 zegels met afbeeldingen van schilderijen. Postfris en gestempeld.

Postzegels, Ned. Antillen
Startprijs 20 EUR

Postzegelboek met zegels van de Ned. Antillen, postfris en gestempeld.

Album CSR
Resultaat: 25 EUR

Postzegelalbum C.S.R. met ca. 1200 zegels uit diverse blokken

29 Diverse kaarten
Startprijs 25 EUR

Twaalf keer 1e trans Atlantische vlucht Amsterdam-Curacao + 17 keer niet gebruikte briefkaarten Suriname Cond.: FR

NL spec. FDC
Startprijs 25 EUR

Nederland spec. FDC's / couvert etc. in groot album

Nederland PTT mapjes
Startprijs 25 EUR

Nederland PTT mapjes met postfris zegels, 83 stuks in Davo album

NL kinder bedankkaarten
Startprijs 25 EUR

Nederland kinder-bedankkaarten vanaf 1959 in album

Canada + Nw. Zeeland
Startprijs 25 EUR

Canada + Nieuw Zeeland voornamelijk gestempeld waaronder oud in stockboek

Italië
Startprijs 25 EUR

Italië en gebieden waaronder oud in stockboek

Italië
Resultaat: 35 EUR

Italië en gebieden waaronder oud in stockboek

Postzegels, Midden/Zuid Amerika
Resultaat: 35 EUR

Postzegelalbum Midden/Zuid Amerika en voormalig bezit Engeland met ca. 2200 zegels. Gestempeld en klein deel postfris.

Postzegels, Azië
Startprijs 25 EUR

Rood Davo postzegelalbum met ca. 1400 zegels uit Azië, gestempeld

Diverse zegels NL
Startprijs 30 EUR

Diverse zegels Nederland (en gros), waaronder postfris en dienstzegels in stockboek

Vaticaan vanaf 1948
Startprijs 30 EUR

Vaticaan vanaf 1948; oude brieven, FDC's in album

Nederland voorraad
Startprijs 30 EUR

Stockboek met Nederland voorraad

Startverzameling NL
Startprijs 30 EUR

Startverzameling Nederland 1852-1975 (gebruikt, ongebruikt, postfris) in voorraad album.

Oostenrijk 1957
Resultaat: 30 EUR

Oostenrijk 1957 verzameling gebruikte geillustreerde postwaarde-stukken, 88 verschillende.