Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.
Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.
Design theetafel van messing met glas ca. 1980 in goede originele staat 54x80x40cm.
Decoratieve mahoniehouten kinderstoel met rode velours stoffering in goede originele staat 2e helft 20e eeuw 85x38x35cm. ( lijmverbinding van armleggers is los)
Oude Hollandse notenhouten wandvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 68x70x20cm.
Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw. mahonie kleur in Engelse stijl 83x55x69cm. Cond.: G
Iepenhouten 18e eeuwse kinderstoel in originele staat 62x39x33cm. Cond.: G
Oude 3-delige miniset van mahoniehout 2e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 50x40x59cm.
Eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1880 met volle zuilen en leeuwenkoppen. facetgeslepen spiegel in goede originele staat 13x493x19cm.
Mahoniehouten oude bijzettafel in Engelse Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. Met lade en koperen leeuwenpoten op wieltjes 53x38x74cm. Cond.: G
Mahoniehouten spiegel ca. 1870, Louis Philippe in redelijke staat 88x54cm.
Duitse 18e eeuwse barokkist staande op sleepoten, deksel gemaakt 19e eeuw 56x88x47cm. Cond.: R-G
Eikenhouten kapstok c. 1900 met snijwerk, leeuwenkoppen en geslepen glas. In goede originele staat 53x87x15cm.
Oude armleunstoel (Ohrensessel) 1e helft 20e eeuw met velours stoffering in zeer goede staat 120x70x83cm.
Biedermeier 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met petit point stoffering in goede originele staat 97x67x64cm.