Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kindertafeltje
Resultaat: 20 EUR

Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.

Bijzettafel
Startprijs 20 EUR

Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.

Stoel
Resultaat: 25 EUR

Louis Seize 18e eeuwse iepenhouten stoel, houtgepind 94x50x44cm. Cond.: G

Armleunstoel, pitriet
Resultaat: 35 EUR

Gestoffeerde armleun fauteuille, ca.1980, met aan de zijkanten webbing, het hout geheel in Bamboo look, 100x80x75cm., Cond.:G

Glazen theetafel
Startprijs 30 EUR

Design theetafel van messing met glas ca. 1980 in goede originele staat 54x80x40cm.

Pianokruk
Resultaat: 30 EUR

Pianokruk ca. 1880 met draaibare zitting 54xø34cm. Cond.: G

Kinderstoeltje
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve mahoniehouten kinderstoel met rode velours stoffering in goede originele staat 2e helft 20e eeuw 85x38x35cm. ( lijmverbinding van armleggers is los)

Hang vitrinekastje
Startprijs 30 EUR

Oude Hollandse notenhouten wandvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 68x70x20cm.

Stoeltje
Resultaat: 30 EUR

Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw. mahonie kleur in Engelse stijl 83x55x69cm. Cond.: G

Kakstoel
Resultaat: 30 EUR

Iepenhouten 18e eeuwse kinderstoel in originele staat 62x39x33cm. Cond.: G

Miniset
Resultaat: 40 EUR

Oude 3-delige miniset van mahoniehout 2e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 50x40x59cm.

Spiegel
Startprijs 40 EUR

Spiegel ca. 1900 met facetgeslepen spiegel in redelijke staat 108x62cm.

Spiegel
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1880 met volle zuilen en leeuwenkoppen. facetgeslepen spiegel in goede originele staat 13x493x19cm.

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten oude bijzettafel in Engelse Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. Met lade en koperen leeuwenpoten op wieltjes 53x38x74cm. Cond.: G

Mahonie spiegel
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten spiegel ca. 1870, Louis Philippe in redelijke staat 88x54cm.

Moderne vitrine, bruin
Startprijs 40 EUR

Moderne bruine vitrinekast in goede staat 176x34x37cm.

Eiken dekenkistje
Resultaat: 50 EUR

Duitse 18e eeuwse barokkist staande op sleepoten, deksel gemaakt 19e eeuw 56x88x47cm. Cond.: R-G

Moderne vitrine, wit
Startprijs 40 EUR

Moderne witte vitrinekast in goede staat 176x76,5x37cm.

Eiken kapstok
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten kapstok c. 1900 met snijwerk, leeuwenkoppen en geslepen glas. In goede originele staat 53x87x15cm.

Antiek theekastje
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten theekastje ca. 1900 met facetgeslepen glas in goede originele staat 75x42x62cm. Cond.: G

Stoel
Resultaat: 90 EUR

Oude armleunstoel (Ohrensessel) 1e helft 20e eeuw met velours stoffering in zeer goede staat 120x70x83cm.

Ovale spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke ovale vergulde spiegel (restauraties) 65x80cm. Cond.: R

Kleine eiken kist
Resultaat: 40 EUR

Kleine eikenhouten Twentse dekenkist ca. 1900 met gekerfde voorzijde in goede staat 68x119x56cm.

Mahonie stoel
Resultaat: 60 EUR

Biedermeier 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met petit point stoffering in goede originele staat 97x67x64cm.