Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U
Twee grote plated presenteerschalen ca. 1900 in redelijke staat 41x30cm.
Groot kavel divers oud plated bestek etc., in redelijk tot goede staat
Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U
Zilveren servetband met guirlandes en medaillon 800/000 en een zilveren 950/000 drie-tands vorkje met bloemmotieven, stempel "V"voor Buitenlandse werken band ø 5cm., vorkje L. 14cm., samen ca. 60gr.
Hollands zilveren cakeprikker met gekroonde haan 835/000, MT: H. Hartman Schoonhoven L.: 19cm. ca. 32gr. Cond.: U
Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U
Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U
Vijf delen zilver waarvan vier Hollands w.o. twee sigaretten dovers, een kaarthouder en een pincet. samen ca. 42gr., Cond.:U
Twee Hollands zilveren miniatuur hobbelpaardjes. Een sledevorm, Jaarletter: R, 1977, MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Samen ca. 23gr., Cond.:U
Elf diverse Hollands zilveren lepeltjes en een kinder-eetlepeltje 835/000, totaal ca. 118gr. Cond.: U
Hollands zilveren luciferhouder standaard met zeilboot en molenafbeelding, 835/000 MT: Hooijkaas, Schoonhoven. 6x4x6cm., Ca. 50gr., Cond.:U
Sterling zilveren miniatuur bokaal op voet, 925/000, 7.5xø3cm., ca. 13gr., Cond.:U
Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.
Negen oude plated ijscoupes in Art Deco stijl met bewerkte stam, waarschijnlijk ca. 1930. Gemerkt E.P.B. Spain 14xø11,5cm.
Divers oud plated o.a; suikerschaal, suikertang, theezeef, vork etc. 9-23cm. Cond.: G
Twee antieke Hollands zilveren mini-portemonnee beugeltjes aan jasseronketting, 835/000. Eind 1800 MT.: J.D. Wendels, Schoonhoven, beugelbreedte 4cm., Totaalgewicht ca. 14gr., Cond.:U
Zeven antieke Hollandse theelepels met gegraveerde steel, 835/000. Jaarletter: L:1820, MT.: Gallus J.Drewes, Groningen, en 1 advocaatlepeltje en suikerschep. Totaalgewicht ca. 79gr., Cond.:U
Groot kavel divers oud/antiek plated o.a; lepels, Christoffel servies, vazen, bestek etc. 5-30cm. Cond.: R-G
Twee vingerhoedjes, zilver 835/000. Een bewerkt met een bloemenrand en de andere met gegraveerde rand. Totaal ca 8,7 gr
Sauslepel zilver 835/000 met rechthoekige bak en gecontourneerde steel met waaierbekroning (reparatie) MT.: W.Uriot, msterdam 1842, ca. 41gr.
Oude plated hengselmand 1e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 18x24x7cm. Cond.: R-G
Zilveren 835/000 cakevork met fraaie opengewerkte bloemsteel. MT.: P.Bonter, Schoonhoven/Gouda 1934, Ca. 19gr.