Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Majolica sierbord
Resultaat: 25 EUR

Antieke majolica wandschotel met wapen "Prodesse Divinum Johan Wanzenried 1880-1885". Historisme polychroom in goede originele staat (randglazuur met chip) ø34,5cm.

3 Herend dieren
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Herend porseleinen figuren; 1x haan handbeschilderd en 2x eekhoorn (beide eekhoorns pootje gelijmd en 1x oor gelijmd)

Kop&Schotel, Meissen teken
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G

5 Pors. plaquettes
Resultaat: 25 EUR

Vijf porseleinen plaquettes Saga Norway design F.F. met divers handbeschilderd decor 2e helft 20e eeuw 14,5x10x0,5cm. Cond.: G

Delfts blauwe tabakspot
Resultaat: 25 EUR

Oude Delftsblauwe pot, gemerkt "de drie klokken" 18e eeuw. opschrift Variwas (waarschijnlijk een latere kopie) 29xø14cm. Cond.: G

Kleine imari schaal
Resultaat: 25 EUR

Imari porseleinen schaal ca. 1800 met paradijsvogel- en bloemendecor. In goede originele staat 6xø21cm.

2 Samson bordjes
Resultaat: 25 EUR

Twee 18e eeuwse porseleinen Samson bordjes met roze floraal decor (2 chips) ø15,3cm. Cond.: R

2 Kop & Schotels
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse capucijner kop en schotels met bloemvaas decor; 1 kopje goed, 1 schotel randschade, 1 kopje chip en 1 schotel goed 4xø10cm. Cond.: R-G

Westerwald kruik
Resultaat: 25 EUR

Zeer grote Duitse steengoed Westerwald kruik (polychroom glazuur) met floraal- en figurendecor. Opschrift "St. Laurentius Estern". Kruik heeft scheuren 55xø38cm. Cond.: M

Serviesje, Amsterdam
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits koffieservies met bloemdecor "Felda Prozellan" ca. 1950, bestaande uit; koffiekan, suikerpot (top gelijmd), melkkan en 12 kop&schotels 7-17cm. Cond.: G

Plateel vaas
Resultaat: 25 EUR

Antieke Hollandse Gouda platelen siervaas Zuid Holland nr. 2624 en maker E. Floraal decor, in goede staat 27xø13,5cm., 1 haarlijn oor, Cond.: G

Oude bierpul en vaas
Resultaat: 25 EUR

Antieke bierpul en oude porseleinen vaas ca. 1980; bierpul uit 1910 (gelijmd) en porseleinen vaas met bronzen armaturen (gaaf) Cond.: M-G

Zirconia set zilver
Resultaat: 20 EUR

Elegant setje zilver met groene zirconia's. Bestaande uit een fijn ankercollier met ronde hanger, ø 10 mm, met groene zirconia enn fraaie bewerking aan de rand met kleine witte zirconia's. En een paar...

Ring zirconia zilver
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver gerodineerd. 925/000 met zirconia's. Ring met ovale zirconia, 12.5x9mm, om de zirconia heen zit een rand bezet met diverse kleine zirconia's. ø 58, ca 5.1 gr

2 Plated schalen
Resultaat: 20 EUR

Twee grote plated presenteerschalen ca. 1900 in redelijke staat 41x30cm.

3 Delen zilver
Resultaat: 20 EUR

Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U

Servetring + vork
Resultaat: 20 EUR

Zilveren servetband met guirlandes en medaillon 800/000 en een zilveren 950/000 drie-tands vorkje met bloemmotieven, stempel "V"voor Buitenlandse werken band ø 5cm., vorkje L. 14cm., samen ca. 60gr.

Oorstekers met zirconia
Resultaat: 20 EUR

Zirconia oorstekers zilver gerodineerd 925/000. Oorstekers met een princesgeslepen zirconia 10x10 mm, ca 5.8 gr

Zilveren cakevork
Resultaat: 20 EUR

Hollands zilveren cakeprikker met gekroonde haan 835/000, MT: H. Hartman Schoonhoven L.: 19cm. ca. 32gr. Cond.: U

9 Zilveren lepels
Resultaat: 20 EUR

Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U

5 Delen zilver
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen zilver waarvan vier Hollands w.o. twee sigaretten dovers, een kaarthouder en een pincet. samen ca. 42gr., Cond.:U

Armband groene stenen
Resultaat: 20 EUR

Schakelarmband zilver gerodineerd, 925/000 met groene stenen. Armband bestaande uit 10 schakels met ovaal cabouchon geslepen groene opake stenen, ø 12x 6mm. Lengte 19.5 cm ca 13,8 gr

2 Zilveren ruiters
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollands zilveren miniatuur hobbelpaardjes. Een sledevorm, Jaarletter: R, 1977, MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Samen ca. 23gr., Cond.:U

Bonte stenenketting
Resultaat: 20 EUR

Bonte stenen ketting met diverse kleuren agaatstenen. Tussen de stene zitten double bolletjes. Lengte 70 cm

Edelstenen hangers 8x
Resultaat: 20 EUR

Set met 8 edelstenen hangers. O.a. Bergkristal, Agaat, Rutielkwarts, Rhodoniet en Amethist. Allen voorzien van een onedel hangeroog.

Lot Strass
Resultaat: 20 EUR

Lot strass. Choker in de vorm van een Y-collier geheel voorzien van steentjes, een 2 rij-ige armband met strass, oorclips met 8 strasstenen, Steekspeld met parels en een fijn collier met zoetwaterpare...

Oorknoppen wit saffier
Resultaat: 20 EUR

Royale solitair oorknoppen, GG, 585/000 met witte saffieren. Spiegelchatonoorknoppen met witte saffier ø 4,5 mm. ca 1,8 gr.

Parelarmband
Resultaat: 20 EUR

Parelarmband, 2 rijen, merk Majorca. ø parel 7 mm. De armband is voorzien van een zilveren sluiting en veiligheid. De armband behoeft reparatie. Lengte 19,5 cm.

Rozenarmband en hanger zilver
Resultaat: 20 EUR

Armband en hanger , zilver 925/000 met roosjes. En fijne hanger, langwerpig met een roos, 2 cm en daarbij passend een armband gemaakt van schakels met rozen en ovale ogen. De armband is voorzien van e...

Choker met Agaten
Resultaat: 20 EUR

Choker, onedel, bezet met alle kleuren Agaten. Sierlijke ketting met in het midden een grote vierkante agaat in aarde tinten. Verder zitten er 9 ronde agaten in het collier. Lengte 41 cm.

Houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Oude/Antieke religieuze houtsnede in 15e eeuwse stijl met verzamelaarsstempel. Vermoedelijk later (19e eeuw?), houtsnede op papier 9x13,8cm. Cond.: G

Schilderij, J. Borggreve
Resultaat: 20 EUR

J. Borggreve, olieverf op linnen, oude vrouw met terrine bij kachel 40x50cm. Cond.: G

Sepia, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd?, 19e eeuw, sepia op papier, Hollands riviergezicht met boten en figuren 31x20cm. Cond.: R

Aquarel, H.G. Botermans
Resultaat: 20 EUR

H.G. Botermans ca. 1930 (Rotterdam 1888 - 1943 Baarn), aquarel op papier, stilleven met aardewerk, koper etc. 36x26cm. Cond.: G

Ets, Gunsdringer
Resultaat: 20 EUR

Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G

Antieke ets, Egyptisch
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), ets op papier, Egyptische vrouw 23x16cm. Cond.: R-G

Bronzen kaarsenkroon
Resultaat: 20 EUR

Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.

Jugendstil jardiniere
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen jardiniere in barokstijl 20e eeuw in goede staat 10x27x14cm.

Art Deco haardscherm
Resultaat: 20 EUR

Oude koperen Amsterdamse School haardscherm ca. 1930 in goede originele staat 87x50cm.

Kolenkit met schep
Resultaat: 20 EUR

Prachtige antieke koperen kolenkit met schep in goede originele staat 48x51x28cm.

Koperen waterspuit
Resultaat: 20 EUR

Koperen waterspuit 19e eeuw in originele goede staat 84cm.

2 Kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee oude kaarskandelaars met putti 20e eeuw; 1x brons 31x12x11cm. en 1x compositie 28x20x9cm. Cond.: G

Schildpad doos
Resultaat: 20 EUR

Oude Japanse schildpad doos met goudkleurige Oosterse beschildering ca. 1920. Stukjes schildpad missen 5x18x9cm. Cond.: R

Schildpad doosje
Resultaat: 20 EUR

Oosters ovaal schildpad doosje ca. 1900 met drakendecor. Barst in deksel, 4x9x6cm. Cond.: R

Koffie-apparaat
Resultaat: 20 EUR

Antiek koffie-apparaat ca. 1900 met porseleinen voet, vermoedelijk Duitsland (koffiepot mist). Verder in goede originele staat 32x30x15cm.

Duitse bijbel
Resultaat: 20 EUR

Antieke Duitse bijbel, Berlin Preussische Haupt-Bibelgesellschaft 1905, Familien Chronik D. Martin Luthers 5,5x16x23cm. Cond.: G

Doos boeken
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse oude/antiquarische boeken o.a; dictionnaire geographique universel 1830 met atlaskaarten, "voortgedreven naar de noordpool door commandant Driant", etc 15-30cm. Cond.: R-G

2 Delen kerkelijk
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud kerkelijk ca. 1900; 1x Maria op eiken, compositie metaal, brons gepatineerd 20x15x8cm. en 1x tafelaltaar van eikenhout met compositie metalen corpus christie. Met kaarshouders en wijwat...

Schrijfmachine
Resultaat: 20 EUR

Olympia N.V. schrijfmachine Amsterdam Keizersgracht in goede originele staat 16x34x35cm.

Chinese bedelketting
Resultaat: 20 EUR

Chinese religieuze 19e eeuwse bedelketting met monniken en boedha'(4 stuks) in goede staat 25cm.

3 Marmeren fruitschalen
Resultaat: 20 EUR

Drie marmeren fruitschalen 2e helft 20e eeuw ø25-ø35cm. Cond.: G

10 Cent 1897
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 10-cent (dubbeltje) Koningin Wilhelmina anno 1897 lang haar. Kwaliteit: P

Blik met jetons
Resultaat: 20 EUR

Blikje vol hangers etc,. Betrekking op de R.K. Kerk 19e-20e eeuw Cond.: G

Stockboek Zuid-Amerika, Brazilië
Resultaat: 20 EUR

Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Brazilië, oude verzameling

Poppenserviesje
Resultaat: 20 EUR

Oud porseleinen poppenserviesje 20e eeuw (tete a tete) 5-delig voor 2 personen, in goede staat 7xø9cm.

Posterset
Resultaat: 20 EUR

Ferrari posterset in originele doos (bevat 18 posters) Cond.: G (Afkomstig uit de nalatenschap van Jacques Swaters)

Pendule
Resultaat: 20 EUR

Antieke eikenhouten fineer-pendule met slagwerk op twee gongstaven, geslepen glas en versieringen. In goede originele staat 24x27x13cm.

Kindertafeltje
Resultaat: 20 EUR

Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.

Tapijt
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur met in het midden vijf medaillons in ruitvorm. 137x79cm.,. Cond.:G

Bronzen Bergmann
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen Bergmann 20e eeuw (ongesigneerd) 22,5cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 20 EUR

Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.

Krist. karaf + 4 coupes
Resultaat: 20 EUR

Kristallen karaf met 4 bijbehorende kristallen coupes. Karaf: 27xø13cm., coupes 11xø9.5cm., Cond.:G

Duits gegrav. glas
Resultaat: 20 EUR

Antiek Duits gegraveerd en bewerkt glas met tekst op de bodem "stark gespannt, stark geschaffen" en monogram met kroon 12xø9cm. Cond.: G

2 Kristallen glazen
Resultaat: 20 EUR

Twee prachtige antieke gegraveerde kristallen glazen ca. 1900; 1x gegraveerd met serpent en Gesundheit, 1x gegraveerd met twee figuren in landschap 13x7,5cm. In zeer goede staat.

3 Opaline vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke opalineglazen vazen; 2x met handbeschilderd bloemendecor en 1x afgebeeld met portret 18-20cm. Cond.: G

3 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud kristal; 1x grote facetgeslepen zoutstrooier, 1x kleine likeurkaraf (amandel- en facetgeslepen) en 1x grote karaf van waaierkristal 16-27cm. Cond.: G

4 Bierpullen
Resultaat: 20 EUR

Vier oude bierpullen met tinnen deksel (Fayence, steengoed, glas) 20e eeuw 12-22cm. Cond.: R-G

4 Tegels
Resultaat: 20 EUR

Vier Hollandse keramieken tegels 17e-18e eeuw; 1x bloem in kwadraat 17e eeuw polychroom (randschade, 1x zeilboot 17e-18e eeuw (gelijmd en schade), 1x schaatsende man 17e-18e eeuw (minimale chips) en 1...

2 Regout kastkommen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Societe Ceramqiue Maastricht kastkommen, decor Mankin. 1 Kom gelijmd en 1 kom met oude haarscheur 11xø16cm. Cond.: R

3 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Drie delen aardewerken dieren; 2x beeld konijnen Goebel W Germany nr. 34 82309 (Cond.: G) en 1x porseleinen mezen Capodimonte ( staart gelijmd) 9-13,5cm. Cond.: R-G

4 Tegels, Makkum
Resultaat: 20 EUR

Vier oude Makkumse tegels ca. 1900 met voorstellingen van figuren in 16e eeuwse stijl

5 Tegels Makkum
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G

6 Borden, P. Regout
Resultaat: 20 EUR

Zes sierborden, Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Lente en zomer in goede staat ø23cm.

Vierkante schaal
Resultaat: 20 EUR

Vierkante schaal Schoonhoven, abstract beschilderd door Yolanda Rekers (Kunstproject Losserhof) 27x27x4cm. Cond.: U

KPM vaas, Griemert
Resultaat: 20 EUR

Oude Duits porseleinen KPM vaas, ontwerp Hubert Gremert 1956 in goede staat 19,5x19,5cm.

Imari vaasje
Resultaat: 20 EUR

Goudimari porseleinen 19e eeuwse siervaas met floraal decor in goede staat 18,5xø10cm.

Keramieken Duitse vaas
Resultaat: 20 EUR

Keramieken Duitse vaas, Scheurich, model 401-28, blauw/zwart gevlamd met bruisglazuur H.: 28cm. Cond.: U

Chinese gemberpot
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen gemberpot 19e eeuw met bloesemtakdecor in zeer goede staat 12,5xø12,5cm.

2 Blauwe borden
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw met landschapsdecor (gesigneerd) ø20cm. Cond.: G

Nymphenburg, kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Duits porseleinen Nymphenburg kaarskandelaar 1e helft 20e eeuw in goede staat 13,5x7x7cm. Cond.: G

Pors. fruitdrager
Resultaat: 20 EUR

Kaarskandelaar 19e eeuw met putti en bloemen (beschadigd) 18x10x15cm. Coind.: M

3 Chin. pors. kop&schotels
Resultaat: 20 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

Chinese gemberpot + zalfpot
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Chinees 20e eeuw; 1x bewerkte gemberpot 11xø8,5cm. en 1x keramieken zalfpotje 5xø6cm. Cond.: G

Vaas, Jensen
Resultaat: 20 EUR

Oude Deense vaas van Jensen Copenhagen nr. 130-2 76 4 met landschapsdecor 18xø8,5cm. Cond.: G

3 Delen Chinees
Resultaat: 20 EUR

Drie delen diverse antieke voorwerpen; 1x witte lakstempel met Foo-Hond (waarschijnlijk glas), 1x kleine 8-kantige rood keramieken vaas en 1x porseleinen olifant 3,5-6,5cm. Cond.: G

3 Delen Chinees aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Drie delen Chinees antiek aardewerk; 1x sauskom 18e eeuw (handgreep mist) 4xø7cm. en 2x keramieken kommen 19e eeuw 7x15x9cm. Cond.: M-G

Terracotta figuur, China
Resultaat: 20 EUR

Oude terracotta figuur voorstellend een Chinese vrouw 20e eeuw met monogram (geglazuurd) in goede staat 31cm.

5 Delen Delfts blauw
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen oud Delfts keramiek; 1x geribbelde vaas Porseleyne Fles ca. 1930, 1x 6-kantige vaas, "Original Delft Handgemaakt" 20e eeuw, 1x gelobte dekselpot Porseleyne fles Delft ca. 1930, 1x grote 8-k...

2 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaas en bamboe (lichte randschade) en 1x landschapsmotief (haarscheur en lichte randschade) ø23cm. Cond.: R

Chin. pors. schaal
Resultaat: 20 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal, waarschijnlijk 20e eeuw met bloemendecor (gesigneerd) 6x29x20cm. Cond.: G

Keramieken treef
Resultaat: 20 EUR

Prachtige 18e-19e eeuwse keramieken treefschaal met bruin-geel glazuur in goede originele staat 13xø27cm.

5 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...

Imari bord
Resultaat: 20 EUR

Apart 19e eeuws imari porseleinen 8-kantig bord met diverse decors (gesigneerd verso) 23x23cm. Cond.: G

2 Porseleinen borden
Resultaat: 20 EUR

Twee Weens porseleinen borden Gloria Alt-Wien ca. 1900 met figuren en gouddecor ø26,5cm.

Lot double
Resultaat: 15 EUR

Lot double bestaande uit een cameebroche, een dasklem, collier met parelhanger en een bloembroche met parel.

2 Zilv. kaasduimen
Resultaat: 15 EUR

Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U