Antieke majolica wandschotel met wapen "Prodesse Divinum Johan Wanzenried 1880-1885". Historisme polychroom in goede originele staat (randglazuur met chip) ø34,5cm.
Drie oude Herend porseleinen figuren; 1x haan handbeschilderd en 2x eekhoorn (beide eekhoorns pootje gelijmd en 1x oor gelijmd)
Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G
Vijf porseleinen plaquettes Saga Norway design F.F. met divers handbeschilderd decor 2e helft 20e eeuw 14,5x10x0,5cm. Cond.: G
Oude Delftsblauwe pot, gemerkt "de drie klokken" 18e eeuw. opschrift Variwas (waarschijnlijk een latere kopie) 29xø14cm. Cond.: G
Imari porseleinen schaal ca. 1800 met paradijsvogel- en bloemendecor. In goede originele staat 6xø21cm.
Twee 18e eeuwse porseleinen Samson bordjes met roze floraal decor (2 chips) ø15,3cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse capucijner kop en schotels met bloemvaas decor; 1 kopje goed, 1 schotel randschade, 1 kopje chip en 1 schotel goed 4xø10cm. Cond.: R-G
Zeer grote Duitse steengoed Westerwald kruik (polychroom glazuur) met floraal- en figurendecor. Opschrift "St. Laurentius Estern". Kruik heeft scheuren 55xø38cm. Cond.: M
Oud Duits koffieservies met bloemdecor "Felda Prozellan" ca. 1950, bestaande uit; koffiekan, suikerpot (top gelijmd), melkkan en 12 kop&schotels 7-17cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Gouda platelen siervaas Zuid Holland nr. 2624 en maker E. Floraal decor, in goede staat 27xø13,5cm., 1 haarlijn oor, Cond.: G
Antieke bierpul en oude porseleinen vaas ca. 1980; bierpul uit 1910 (gelijmd) en porseleinen vaas met bronzen armaturen (gaaf) Cond.: M-G
Elegant setje zilver met groene zirconia's. Bestaande uit een fijn ankercollier met ronde hanger, ø 10 mm, met groene zirconia enn fraaie bewerking aan de rand met kleine witte zirconia's. En een paar...
Ring zilver gerodineerd. 925/000 met zirconia's. Ring met ovale zirconia, 12.5x9mm, om de zirconia heen zit een rand bezet met diverse kleine zirconia's. ø 58, ca 5.1 gr
Twee grote plated presenteerschalen ca. 1900 in redelijke staat 41x30cm.
Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U
Zilveren servetband met guirlandes en medaillon 800/000 en een zilveren 950/000 drie-tands vorkje met bloemmotieven, stempel "V"voor Buitenlandse werken band ø 5cm., vorkje L. 14cm., samen ca. 60gr.
Zirconia oorstekers zilver gerodineerd 925/000. Oorstekers met een princesgeslepen zirconia 10x10 mm, ca 5.8 gr
Hollands zilveren cakeprikker met gekroonde haan 835/000, MT: H. Hartman Schoonhoven L.: 19cm. ca. 32gr. Cond.: U
Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U
Vijf delen zilver waarvan vier Hollands w.o. twee sigaretten dovers, een kaarthouder en een pincet. samen ca. 42gr., Cond.:U
Schakelarmband zilver gerodineerd, 925/000 met groene stenen. Armband bestaande uit 10 schakels met ovaal cabouchon geslepen groene opake stenen, ø 12x 6mm. Lengte 19.5 cm ca 13,8 gr
Twee Hollands zilveren miniatuur hobbelpaardjes. Een sledevorm, Jaarletter: R, 1977, MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Samen ca. 23gr., Cond.:U
Bonte stenen ketting met diverse kleuren agaatstenen. Tussen de stene zitten double bolletjes. Lengte 70 cm
Set met 8 edelstenen hangers. O.a. Bergkristal, Agaat, Rutielkwarts, Rhodoniet en Amethist. Allen voorzien van een onedel hangeroog.
Lot strass. Choker in de vorm van een Y-collier geheel voorzien van steentjes, een 2 rij-ige armband met strass, oorclips met 8 strasstenen, Steekspeld met parels en een fijn collier met zoetwaterpare...
Royale solitair oorknoppen, GG, 585/000 met witte saffieren. Spiegelchatonoorknoppen met witte saffier ø 4,5 mm. ca 1,8 gr.
Parelarmband, 2 rijen, merk Majorca. ø parel 7 mm. De armband is voorzien van een zilveren sluiting en veiligheid. De armband behoeft reparatie. Lengte 19,5 cm.
Armband en hanger , zilver 925/000 met roosjes. En fijne hanger, langwerpig met een roos, 2 cm en daarbij passend een armband gemaakt van schakels met rozen en ovale ogen. De armband is voorzien van e...
Choker, onedel, bezet met alle kleuren Agaten. Sierlijke ketting met in het midden een grote vierkante agaat in aarde tinten. Verder zitten er 9 ronde agaten in het collier. Lengte 41 cm.
Oude/Antieke religieuze houtsnede in 15e eeuwse stijl met verzamelaarsstempel. Vermoedelijk later (19e eeuw?), houtsnede op papier 9x13,8cm. Cond.: G
J. Borggreve, olieverf op linnen, oude vrouw met terrine bij kachel 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, sepia op papier, Hollands riviergezicht met boten en figuren 31x20cm. Cond.: R
H.G. Botermans ca. 1930 (Rotterdam 1888 - 1943 Baarn), aquarel op papier, stilleven met aardewerk, koper etc. 36x26cm. Cond.: G
Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), ets op papier, Egyptische vrouw 23x16cm. Cond.: R-G
Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.
Oude bronzen jardiniere in barokstijl 20e eeuw in goede staat 10x27x14cm.
Oude koperen Amsterdamse School haardscherm ca. 1930 in goede originele staat 87x50cm.
Prachtige antieke koperen kolenkit met schep in goede originele staat 48x51x28cm.
Twee oude kaarskandelaars met putti 20e eeuw; 1x brons 31x12x11cm. en 1x compositie 28x20x9cm. Cond.: G
Oude Japanse schildpad doos met goudkleurige Oosterse beschildering ca. 1920. Stukjes schildpad missen 5x18x9cm. Cond.: R
Oosters ovaal schildpad doosje ca. 1900 met drakendecor. Barst in deksel, 4x9x6cm. Cond.: R
Antiek koffie-apparaat ca. 1900 met porseleinen voet, vermoedelijk Duitsland (koffiepot mist). Verder in goede originele staat 32x30x15cm.
Antieke Duitse bijbel, Berlin Preussische Haupt-Bibelgesellschaft 1905, Familien Chronik D. Martin Luthers 5,5x16x23cm. Cond.: G
Kavel diverse oude/antiquarische boeken o.a; dictionnaire geographique universel 1830 met atlaskaarten, "voortgedreven naar de noordpool door commandant Driant", etc 15-30cm. Cond.: R-G
Twee delen oud kerkelijk ca. 1900; 1x Maria op eiken, compositie metaal, brons gepatineerd 20x15x8cm. en 1x tafelaltaar van eikenhout met compositie metalen corpus christie. Met kaarshouders en wijwat...
Olympia N.V. schrijfmachine Amsterdam Keizersgracht in goede originele staat 16x34x35cm.
Chinese religieuze 19e eeuwse bedelketting met monniken en boedha'(4 stuks) in goede staat 25cm.
Drie marmeren fruitschalen 2e helft 20e eeuw ø25-ø35cm. Cond.: G
Zilveren 10-cent (dubbeltje) Koningin Wilhelmina anno 1897 lang haar. Kwaliteit: P
Blikje vol hangers etc,. Betrekking op de R.K. Kerk 19e-20e eeuw Cond.: G
Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Brazilië, oude verzameling
Oud porseleinen poppenserviesje 20e eeuw (tete a tete) 5-delig voor 2 personen, in goede staat 7xø9cm.
Ferrari posterset in originele doos (bevat 18 posters) Cond.: G (Afkomstig uit de nalatenschap van Jacques Swaters)
Antieke eikenhouten fineer-pendule met slagwerk op twee gongstaven, geslepen glas en versieringen. In goede originele staat 24x27x13cm.
Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood van kleur met in het midden vijf medaillons in ruitvorm. 137x79cm.,. Cond.:G
Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.
Kristallen karaf met 4 bijbehorende kristallen coupes. Karaf: 27xø13cm., coupes 11xø9.5cm., Cond.:G
Antiek Duits gegraveerd en bewerkt glas met tekst op de bodem "stark gespannt, stark geschaffen" en monogram met kroon 12xø9cm. Cond.: G
Twee prachtige antieke gegraveerde kristallen glazen ca. 1900; 1x gegraveerd met serpent en Gesundheit, 1x gegraveerd met twee figuren in landschap 13x7,5cm. In zeer goede staat.
Drie antieke opalineglazen vazen; 2x met handbeschilderd bloemendecor en 1x afgebeeld met portret 18-20cm. Cond.: G
Drie delen oud kristal; 1x grote facetgeslepen zoutstrooier, 1x kleine likeurkaraf (amandel- en facetgeslepen) en 1x grote karaf van waaierkristal 16-27cm. Cond.: G
Vier oude bierpullen met tinnen deksel (Fayence, steengoed, glas) 20e eeuw 12-22cm. Cond.: R-G
Vier Hollandse keramieken tegels 17e-18e eeuw; 1x bloem in kwadraat 17e eeuw polychroom (randschade, 1x zeilboot 17e-18e eeuw (gelijmd en schade), 1x schaatsende man 17e-18e eeuw (minimale chips) en 1...
Twee antieke Societe Ceramqiue Maastricht kastkommen, decor Mankin. 1 Kom gelijmd en 1 kom met oude haarscheur 11xø16cm. Cond.: R
Drie delen aardewerken dieren; 2x beeld konijnen Goebel W Germany nr. 34 82309 (Cond.: G) en 1x porseleinen mezen Capodimonte ( staart gelijmd) 9-13,5cm. Cond.: R-G
Vier oude Makkumse tegels ca. 1900 met voorstellingen van figuren in 16e eeuwse stijl
Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G
Zes sierborden, Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Lente en zomer in goede staat ø23cm.
Vierkante schaal Schoonhoven, abstract beschilderd door Yolanda Rekers (Kunstproject Losserhof) 27x27x4cm. Cond.: U
Oude Duits porseleinen KPM vaas, ontwerp Hubert Gremert 1956 in goede staat 19,5x19,5cm.
Goudimari porseleinen 19e eeuwse siervaas met floraal decor in goede staat 18,5xø10cm.
Keramieken Duitse vaas, Scheurich, model 401-28, blauw/zwart gevlamd met bruisglazuur H.: 28cm. Cond.: U
Chinees porseleinen gemberpot 19e eeuw met bloesemtakdecor in zeer goede staat 12,5xø12,5cm.
Drie oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw met landschapsdecor (gesigneerd) ø20cm. Cond.: G
Duits porseleinen Nymphenburg kaarskandelaar 1e helft 20e eeuw in goede staat 13,5x7x7cm. Cond.: G
Kaarskandelaar 19e eeuw met putti en bloemen (beschadigd) 18x10x15cm. Coind.: M
Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G
Twee delen Chinees 20e eeuw; 1x bewerkte gemberpot 11xø8,5cm. en 1x keramieken zalfpotje 5xø6cm. Cond.: G
Oude Deense vaas van Jensen Copenhagen nr. 130-2 76 4 met landschapsdecor 18xø8,5cm. Cond.: G
Drie delen diverse antieke voorwerpen; 1x witte lakstempel met Foo-Hond (waarschijnlijk glas), 1x kleine 8-kantige rood keramieken vaas en 1x porseleinen olifant 3,5-6,5cm. Cond.: G
Drie delen Chinees antiek aardewerk; 1x sauskom 18e eeuw (handgreep mist) 4xø7cm. en 2x keramieken kommen 19e eeuw 7x15x9cm. Cond.: M-G
Oude terracotta figuur voorstellend een Chinese vrouw 20e eeuw met monogram (geglazuurd) in goede staat 31cm.
Vijf delen oud Delfts keramiek; 1x geribbelde vaas Porseleyne Fles ca. 1930, 1x 6-kantige vaas, "Original Delft Handgemaakt" 20e eeuw, 1x gelobte dekselpot Porseleyne fles Delft ca. 1930, 1x grote 8-k...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaas en bamboe (lichte randschade) en 1x landschapsmotief (haarscheur en lichte randschade) ø23cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen schaal, waarschijnlijk 20e eeuw met bloemendecor (gesigneerd) 6x29x20cm. Cond.: G
Prachtige 18e-19e eeuwse keramieken treefschaal met bruin-geel glazuur in goede originele staat 13xø27cm.
Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...
Apart 19e eeuws imari porseleinen 8-kantig bord met diverse decors (gesigneerd verso) 23x23cm. Cond.: G
Twee Weens porseleinen borden Gloria Alt-Wien ca. 1900 met figuren en gouddecor ø26,5cm.
Lot double bestaande uit een cameebroche, een dasklem, collier met parelhanger en een bloembroche met parel.
Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U