Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Horloge Luigi Vicaro
Resultaat: 15 EUR

Horloge double, dames, met double band, merk Luigi Vicaro. Nieuw. Rolex-achtig model

Litho, Heimrad
Resultaat: 15 EUR

Heimrad Prem '68 (1934 - 1978 München), seriegrafie op papier, 59x41cm. Cond.: G

Albert Naur
Resultaat: 15 EUR

Albert Naur '38 (1889 -1973), gemengde techniek op papier, bosgezicht met gekapt hout 68x48cm. Cond.: G

Tekening ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Monogram F.D. ca. 1900, schets op papier, twee figuren "Reyne de Solpan" 19x24cm. Cond.: G

Ets, Ernst Bahn
Resultaat: 15 EUR

Ernst Bahn (1901 Bonn -), ets op papier, Silberdistel III 25x34cm. Cond.: G

Religieus schilderijte
Resultaat: 15 EUR

Klein ikoon ca. 1880, olieverf op paneel, voorstelling van een heilige 12x8,5cm. Cond.: R

Kavel divers
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud koperwerk/brons 20e eeuw; 1x tafelbel "Bataille de Waterloo" met manneke pis (brons), 1x bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, 1x bronzen emmer, bewerkt naar gotisch voorbeeld en 1x ...

Doos boeken
Resultaat: 15 EUR

Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G

8 Delen messing
Resultaat: 15 EUR

Acht delen messing 19e-20e eeuw o.a; doofpot 19e eeuw (beschadigd), dekseldoos 19e eeuw, kaarsdover op tablet, steelpan 19e eeuw, vijzel 19e eeuw, emmertje 19e eeuw, peperstrooier 19e eeuw 9-42cm. Con...

7 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G

Diverse blikken
Resultaat: 15 EUR

Doos diverse oude blikken en cassettes o.a; 25 jaar Juliana en Pette Wormerveer cacaopoeder Cond.: G

Divers tin
Resultaat: 15 EUR

Divers oud tin (13 delen) o.a; borden, lepels, schalen en Corpus Christie 7-28cm. Cond.; R

Antiek presenteerblad
Resultaat: 15 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met nikkelen omranding in goede staat 5xø25,5cm.

2 Koperen strijkijzers
Resultaat: 15 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing strijkijzers. In goede staat. 18x20x9cm.

4 Perzische kleden
Resultaat: 15 EUR

Vier oude (Perzische) kleden; 1x gobelin ca. 1900, 2x Perzische kamelenzak en 1x klein Perzisch kleed 85-140cm. Cond.: R-G

Relikwie, wachter
Resultaat: 15 EUR

Oud Afrikaans koperbeslagen relikwi van een wachter "Gabun Kota" 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 36x18

Opaline dekselvaas
Resultaat: 15 EUR

Grote oude melkglazen dekselpot met Chinees decor van figuren in tuin. 26xø11cm. Cond.: G

Glazen vaas
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G

5 Glazen, schaal, roemer
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen oud glaswerk/kristal o.a; 5 kristallen glazen (bewerkt), 1x grote amandelgeslepen kristallen roemer en 1x Murano glazen mandje 12-20cm. Cond.: G

Glazen schaal
Resultaat: 15 EUR

Moderne mondgeblazen glazen schaal (glas-fusing) 2e helft 20e eeuw 7xø19cm. Cond.: G

5 Delen groen glas
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen oude groene glazen vazen 20e eeuw 21-44cm. Cond.: G

Miniatuur, ivoren lijst
Resultaat: 15 EUR

Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R

Meissen kop&schotel
Resultaat: 15 EUR

Duitse Meissen porseleinen kop&schotel (chocolade) met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 8xø15cm.

4 Makkumse tegels
Resultaat: 15 EUR

Vier oude Hollandse Makkumse tegels met bloemmotief 20e eeuw in lijst 13x13cm. Cond.: G

4-Delig kaststel
Resultaat: 15 EUR

Oud 4-delig keramieken kaststel ca. 1930 Holland in Delftse stijl, 1 vogel op deksel gelijmd en 1 chip bij voet. Verder in goede staat 25-34cm. Cond.: R

Makkums tegeltableau
Resultaat: 15 EUR

Oud Makkums keramieken tegeltableau 20e eeuw met Hollands schependecor in goede staat 42x16,5cm.

Beeldje, elf
Resultaat: 15 EUR

Oud spaans porseleinen figuur gemerkt CASADES voorstellende een elf, 20e eeu In goede staat. 14.5x16.5x5cm.

Kavel Engelse bordjes
Resultaat: 15 EUR

Engelse keramieken 12-delige cakeset ca. 1900 "The grenville Wood en Sons England". 1 Haarscheur, verder in goede staat ø15-ø25cm.

Imari bord
Resultaat: 15 EUR

Imari porseleinen schotel met geschulpte rand en floraal deco ø22cm. Cond.: G

Keramisch beeld, leeuw
Resultaat: 15 EUR

Oud keramisch beeld ca. 1920, vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een leeuwin. Haarscheur bij staart, onderkant voet chip af 17x40x12cm. Cond.: R

Delfts blauw bord, schepen
Resultaat: 15 EUR

Oude Delfts keramieken sierbord handbeschilderd met driemaster, plateelbakkerij Schoonhoven. "25 jaar signaal" in originele doos met certificaat ø30cm. Cond.: G

3 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Drie delen antiek porselein; 1x tafelbel ca. 1920, 1x vaasje met bloemen opgewerkt 19e eeuw, 1x Chinees porseleinen zalfpotje 19e eeuw 5-9cm. Cond.: G

5 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen oud porselein; 1x vaas Royal Porzellan Bavaria met netvormige oppervlakte, 1x vaas Royal porzellan KPM met kelkvormige hals, 1x smalle vaas Hutschenreuther Hohenberg Germany geribbeld, 1x s...

Chinees vaasje
Resultaat: 15 EUR

Chinees porseleinen vaas ca. 1900 (gemerkt) met bloemendecor in goede staat 20xø8,5cm.

Unakiet collier
Resultaat: 10 EUR

Unakiet collier, jaspis variatie. Kralensnoer (4,5mm) rozerood met groen, verbonden met double ogen. Lengte 64 cm.

Cupido dashouder
Resultaat: 10 EUR

Zilveren 800/000 Cupido dashouder, ø 31x25 mm.

Lot double
Resultaat: 10 EUR

Lot double bestaande uit o.a. een hoedenspeld met zirconia's, een GM armband en een staafbroche met parel

Litho, Laure Malcles-Masereel
Resultaat: 10 EUR

Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G

Jugendstil dienblad
Resultaat: 10 EUR

Jugendstil keramieken dienblad ca. 1910 bestaande uit een grote keramieken plaquette met bloemendecor en met tinnen omranding. Handvaten beschadigd 5x31x49cm. Cond.: R

2 Delen oud tin
Resultaat: 10 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x schaar en 1x ovaal bord (Gemerkt) 24,5x35cm. Cond.: G

Brander
Resultaat: 10 EUR

Oude messing camping brander "Vulcana Alemania" ca. 1930 in goede staat 21xø21cm.

Knikkerspel
Resultaat: 10 EUR

Oud knikkerspel op houten tablet 20e eeuw in goede staat 3xø23cm.

2 Aandelen
Resultaat: 10 EUR

Twee aandelen; 1x Delaware the Denver and Rio Grande Western aandeel van 100 dollar 1-feb-1924 en 1 aandeel van 10 gulden no: 1364 Zijlstra kruidenier Amsterdam van 12-10-1954.

Kavel groene glazen
Resultaat: 10 EUR

Kavel met 17 groene glazen o.a; roemers 20e eeuw 13-18cm. Cond.: G

Plateel vaasje
Resultaat: 10 EUR

Oude Arnhemse Gouda platelen vaas H.263 met floraal decor ca. 1920 in goede originele staat 12xø12cm. Cond.: G

Plateel Gouda vaas
Resultaat: 10 EUR

Oude Gouda platelen vaas 3924 Belo p.w. Kon. Plazuid. Met bloemendecor 17xø16cm. Cond.: G

Aardewerk schenkkan
Resultaat: 10 EUR

Oude keramieken schenkkan met geel glazuur, groene strepen en bloemmotief 20e eeuw. Glazuur iets beschadigd bij tuit 18xø14cm. Cond.: R-G

3 Imari pors. borden
Resultaat: 10 EUR

Drie imari porseleinen 19e eeuwse borden met geschulpte rand en bloemvaas-decor (1 chip) Cond.: R-G

Grote Kantonese vaas
Resultaat: 10 EUR

Grote Kantonese vaas ca. 1900. Bovenrand beschadigd en gelijmd 42xø19cm. Cond.: M

Societe Ceramique vaas
Resultaat: 10 EUR

Hollandse Societe Ceramique Maastricht vaas ca. 1900 met pauwdecor 27xø13cm. Cond.: G