Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Baardmankruik, klein
Resultaat: 270 EUR

Kleine Duitse originele steengoed keramieken baardmankruik met spitsneus, ca. 17e eeuw, Oude haarlijnen maar niet kapot 25xø15cm. Cond.: G

Zilveren kluwenmandje
Resultaat: 260 EUR

Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, rondom ajourgezaagd op vierkante bandvoet. Hengsel en rand zijn handgegraveerd 835/000. Jaarletter: Q: 1875. MT.: Jacob van Wijk, Amsterdam. 8.5x8.5x4cm,.Ca. 43g...

Onduidelijk, erotisch
Resultaat: 260 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, pastel op papier, erotische voorstelling 45x59cm. Cond.: G

Vijzel
Resultaat: 260 EUR

Oude bronzen vijzel met opschrift anno 1641 Soli Deo Gloria. 12xø12cm.

Grunder bureau
Resultaat: 260 EUR

Duitse eikenhouten Grunderzeit damesbureau ca. 1880 met 3 lades en uitschuifbaar blad. In goede originele staat 132x59x93cm.

4 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse schotels met floraal decor, 3 schotels gaaf en 1 schotel met chip ø23cm. Cond.: R-G

Ring WG saffier diamant
Resultaat: 250 EUR

Ring WG 585/000 met Saffier en diamant. Ring met aan de kop, ø 9,7 mm, een bloem bestaande uit 4 wat grotere saffieren en 5 kleine diamanten, alles briljant geslepen, gezet in poten. Totaal 0.16 crt. ...

Gouden ring, smaragd
Resultaat: 250 EUR

Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Fijne strakke rozetring met in het midden een ovaal geslepen smaragd. Om de smaragd en in de band zitten diverse 8-kant diamanten, totaal 0,15 crt. ø 55. ca 2,...

Bloedkoralen ketting
Resultaat: 250 EUR

Lange bloedkoralen ketting met GG 585/00 slot. Bloedkoraal, ø 6,3 mm, bevestigd aan GG ronde kleine sluiting met bloembewerking. Het collier is voorzien van een veiligheid. Lengte 82 cm ca 56,1 gr

Armband 3-rij bloedkoraal
Resultaat: 250 EUR

Armband met bloedkoraal. 3 Rijen bloedkoralen, cylindervorm ø 4.5 mm, met ovale GG 585/000 sluiting met bloedkoraal en een rand met kleine knopjes.Tevens is de armband voorzien van mooie GG 585/000 e...

3-Snoer turkoois armband
Resultaat: 250 EUR

Armband 3 rijen turkoois met GG 585/000 sluiting met topaas. Armband bestaande uit 3 rijen turkooiskralen, ø 8 mm, bevestigd aan een langwerpige GG sluiting, 25x5 mm, bezet met 2 rijen topaas. Bij de ...

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 250 EUR

Antieke Hollandse bijbel uit 1851 met blauw stoffen omslag en gouden bijbelslot. 9x16x5cm., Cond.:U

Willy Pannier, strandgezicht
Resultaat: 250 EUR

Willy Pannier 20e eeuw (Franse School), olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 26x19cm. Cond.: G

Waterlandschap
Resultaat: 250 EUR

P.G. Hertenberg? 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met boten en figuren 57x81cm. Cond.: G

Theo Wolvecamp, gemengde techniek
Resultaat: 250 EUR

Theo Wolvecamp 88 (Hengelo 1925 - 1992 Amsterdam), gemengde techniek op papier, abstracte compositie 22x39cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Resultaat: 250 EUR

Italiaanse School 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier, boten en figuren 32x22cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Resultaat: 250 EUR

Italiaans landschap 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren 32x22cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 250 EUR

Schilderij, koe

Hanglamp met beeld
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen 5-lichts hanglamp met grote compositie metalen figuur voorstellend een meisje met schaap 20e eeuw 94xø54cm. Cond.: G

Bronzen lamp, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote prachtige 19e eeuwse bronzen hanglamp met bladdecor. 6-Lichts met facetgeslepen kristallen kelken in zeer goede originele staat 99x77x77cm.

Reiswekker
Resultaat: 250 EUR

Franse messing reiswekker ca. 1900 met rondom facetgeslepen glas, emaille wijzerplaat en sleutel 15x8x6,5cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Decoratief bronzen klokkenstel met porseleinen delen en emaille wijzerplaat in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Duits FHS uurwerk met dubbele bel, in zeer goede staat 32-42cm.

Regelateur, Willem III
Resultaat: 250 EUR

Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in goede originele staat. Uurwerk gemerkt Omnia B.Z. (glas van venster kapot). Compleet met tollen 100x35x18cm. Cond.: G

Confidence
Resultaat: 250 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse confidence bank. Vermoedelijk Engeland. met prachtige Biedermeier stoffering in zeer goede staat 74x123x65cm.

Mahonie spinnekoptafel
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehout-fineer spinnekop tafel ca. 1850 met geschulpt uittrekblad (1 keer te verlengen) en prachtige 4-spantpoot met fruitranken. Lichte fineerschade op blad 70x110x185cm. Cond.: R-G

Bretons bloementafeltje
Resultaat: 250 EUR

Mooi Bretons bloementafeltje van kastanjehout met etage ca. 1880, rondom bewerkt. In zeer goede staat 111x34x34cm.

Commode intarsia
Resultaat: 250 EUR

Grote Louis Quinze stijl gebogen 2-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en zwart marmeren blad. geheel in zeer goede staat 87x115x53cm.

Bronzen Kat
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl kat met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 46x17x25cm.

Neccesaire met ivoor
Resultaat: 250 EUR

Antiek ivoren reisnecessaire in originele foudraal met roggehuid bekleed. 18e-begin 19e eeuw. Vier delen ivoor (mesje, vorkje, priem en potloodhouder_ 13,5xø3cm.

KPM Figuur
Resultaat: 250 EUR

Duits 19e eeuws K.P.M. figuur, voorstellend een man met mand. 1 Hengsel weg en 1 hengsel los erbij, verder in goede staat 22cm. Cond.: R

Nefriet/parel/koraal, gouden slot
Resultaat: 240 EUR

Lang collier met nefiriet, parels en bloedkoraal. Collier met gefacetteerde Nefrietkralen, ø 8mm, met 7 grote zoetwaterparels met daaromheen koraal, met GG 585/000 bolsluiting, ø 10 mm. Lengte 75 cm.

6 Zilveren drinkbekers
Resultaat: 240 EUR

Zes zilveren bekers, 835/000 op voet met steden afbeeldingen. 13xø 5.5cm., Totaalgewicht ca. 828gr., Cond.:U

2x Collier
Resultaat: 240 EUR

Colliers, GG 585/000. Een palmiercollier, ø 1,6, met veeroog, lengte 43 cm en een zwaar jasseroncollier,ø 2,7 mm, met antieke hanger met kwastje. Niet geheel compleet. Lengte 50 cm. Totaal ca19,5 gr

Japans mes, 19e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Prachtig 19e eeuw Japans/Chinees mes in roggehuid beklede schede. Houten heft met bronzen sierbeslag en origineel mooie patina, 47cm. Cond.: G

Vitrinekast, intarsia
Resultaat: 240 EUR

Louis Quinze stijl gebogen vitrinekast 21e eeuw met deur, 2 lades, intarsia, bronzen beslag en glazen schappen. In zeer goede staat 190x76x50cm.

Stockboek Zweden
Resultaat: 235 EUR

Stockboek Zweden met ca. 1750 verschillende zegels en blokken met complete series. Hoge cataloguswaarde

Div. goud broche/collier
Resultaat: 230 EUR

Lot Goud, 585/000 en 333/000. Camee hanger, 333/000 met collier. En een lot met 6 steekspelden en 2 bolhangers. Totaal ca 36 gr.

20 Zilveren knopen
Resultaat: 225 EUR

Twintig antieke Hollands zilveren knopen met handgegraveerde paradijsvogelafbeelding 835/000 stempel eind 1800 (dolfijn) Totaalgewicht ca. 56gr.

Schilderij, Istvan Kovacg
Resultaat: 225 EUR

Istvan Novacs ca. 1960 (Hongaarse School), olieverf op paneel, reizende muzikanten in de sneeuw 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, poezen
Resultaat: 225 EUR

Naar Henriette Ronner ca. 1900, olieverf op linnen, spelende poezen op een kleed 40x51cm. Cond.:G

Schilderij, van Unen
Resultaat: 225 EUR

A. van Unen, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 40x50cm. Cond.: G

Bretonse klok
Resultaat: 225 EUR

Grote aparte antiek Bretonse pendule met rondom snijwerk, benen plaquettes en deurtje (slotje mist). Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuur slag. In goede originele staat 95x33x23cm.

Zuid Duitse barok commode
Resultaat: 225 EUR

Zuid Duitse grenenhouten barok-commode ca. 1800 met 3 lades en antiek beslag. Oudere restauratie, oude wormbeval, in redelijke staat 83x115x63cm.

Drankbar
Resultaat: 225 EUR

Oude drankbar in de vorm van een globus, 20e eeuw, in goede staat. 90xø67cm.

Groot kleed
Resultaat: 225 EUR

Prachtig groot oud Perzisch fijn handgeknoopt kleed, veelkleurig met vogels- en floraal decor in zeer goede staat 307x208cm.

Tapijt 350x560cm.
Resultaat: 225 EUR

Wollen tapijt in redelijke staat (niet kaal) 350x560cm.

2 Samac beelden
Resultaat: 225 EUR

Twee Franse figuren ca. 1870 "Jardinier en La Boureur" van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd in goede originele staat 39-40cm.

5 Delen Chinees, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Vijf Chinees porseleinen borden uit de 18e eeuw met decor van familie in tuin ø23cm. (beschadigd) Cond.: M-R

Gouden ring, granaten
Resultaat: 220 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Grote ring met rozet met ronde, markies en peervormig geslepen granaten. Grootte bovenzijde ring ø 20 mm. ca 6.4 gr ø 55

F. v.d. Bijl 1894, riviergezicht
Resultaat: 220 EUR

F. v.d. Bijl 1894, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met boten en figuren 38x30,5cm. Cond.: G

6 Bronzen penningen
Resultaat: 220 EUR

Zes penningen; 1x penning France Louise Duvoisin brons 1897 Prix de Honneur, 1x Zwitserland 1925 Zaai concours nikkel en 4x Duitsland-France spotpenningen 1914-1918-1920-1921 brons Cond.: ZFR

Naaitafel
Resultaat: 220 EUR

Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...

Baardmankruik, middel
Resultaat: 220 EUR

Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw met medaillon HL. In zeer goede staat 29xø17cm.

Chinese vaas, gaaf
Resultaat: 220 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen pronkvaas met tekst, bloemen, planten en vogeldecor. Fijngeschilderd en van mooie kwaliteit (gesigneerd) 58xø23cm. Cond.: G

Schilderij, van Unen
Resultaat: 215 EUR

A. van Unen, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 40x50cm. Cond.: G

Cliphanger met citrien en diamant
Resultaat: 210 EUR

Cliphanger 333/000 met citrien en briljant. Hartvormige cliphanger met in het midden een citrien, 15x15mm. Om de citrien zit een rand met briljanten, ca 0.17 crt. Grootte hanger 33x25mm, ca 8,3 gr

Louis Bron
Resultaat: 210 EUR

Louis Bron (Den Haag 1884 - 1959 Leiden), olieverf op paneel, zeilboot bij avondlucht 41x34cm. Cond.: G

Zuid Duitse grenen kast
Resultaat: 210 EUR

Vroeg 19e eeuwse Zuid Duitse grenenhouten 1-deurskast met schuine hoeken, origineel beslag, scharnieren en slot. Oudere restauraties en koplijst vervangen, verder in goede originele staat 183x121x48c...

Chocoladekan, A'dam bont
Resultaat: 210 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen chocolade schenkkan met zijwaartse handgrip en decor van tuin en goud, 18e eeuw 18x12x12,5cm. Cond.: R

Parfumflesje, gouden dop
Resultaat: 200 EUR

Kristallen parfumflacon met gouden voet, kraag en dop, met kristallen stopje. Gaaf en compleet. Hollands 14krt. 585/000. 11.5xø3.5cm., Cond.:U

Wijwater bakje
Resultaat: 200 EUR

Antiek 800/000 zilveren wijwaterbakje met stel opendraaiende deurtjes, voorzien van diverse gedreven bijbelse afbeeldingen. Ca. 97gr., ca. 15x5cm.

Schakelarmband GG
Resultaat: 200 EUR

Schakelarmband GG, 585/000, met bewerking. Armband, 10 mm breed, bestaande uit langwerpige plaatjes bevestigd met fijne ketting en voorzien van strakke lijngravures. De armband heeft een bakslot met v...

Ring GG rutielkwarts
Resultaat: 200 EUR

Ring GG 585/000 met rutielkwarts. Ring met grote ovaal cabouchon geslepen Rutielkwarts, 12x22 mm, met mooie insluitsels. De steen zit geplaatst tussen de breedte van de ring in een mooie strakke platt...

Plated boulloir
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse plated messing bouilloir (chocoladekan) in originele staat met medaillon en monogram 41x25x27cm. Cond.: G

Groene parel / vingerparels
Resultaat: 200 EUR

Parelcollier met groen en witte parels met GG 585/000 sluiting. Collier van groene zoetwaterparel, ø 8 mm, en 9 witte vingerparels. Bevestigd aan GG gladde bolsluiting, 10 mm. Lengte 45 cm.

Munthanger GG vaticaan
Resultaat: 200 EUR

Munthanger, GG, 585/000 met Vaticaanmunt. Ronde hanger, ø 35 mm, opengewerkt in de vorm van een bloem met in het midden een Vaticaanse munt met Johannes 23, 1962. ca 9.4 gr

2 Zoutvaatjes
Resultaat: 200 EUR

Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met omgeslagen rand en voorzien van amandel-en ruitslijpsdel, op vierkante zilveren voet met 4 klauwpootjes. Onbekende keuren. Voet ca. 6x6cm.vaatje 9.5xø7cm

Ring GG met briljanten
Resultaat: 200 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Entouragering, bloemmode, ø 8mm, l met 7 briljanten, totaal ca 0,25 crt tcr p. ca 3,0 gr. ø 58/59

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 200 EUR

Oosters zilveren tabaksdoos met los deksel waarin diverse halfedelstenen, evenals rondom de omtrek van de doos, 835/000, ca. 192 gr. inclusief de stenen, 9.5x6.5x3cm., Cond.:U

Gouden tasbeugel + bloedkor.
Resultaat: 200 EUR

Tasje van Bloedkoraal met GG 585/000 tasbeugel. Uniek tasje, 65x55 mm, bestaande uit bloedkoraaltakjes, bevestigd aan een fraai bewerkte tasbeugel met bloemen en krullen. In zeer goede staat.

Ring Saffier/ briljant
Resultaat: 200 EUR

Ring, GG 750/000, met Saffieren en briljant. Ring met grote markiesvormige kop met in het midden een markies geslepen saffier. Hieromheen een WG bewerkte rand met kleine 8/8 diamanten en daaromheen ee...

Romatisch schilderij, D. Bosboom
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd D. Bakhuyzen 1882, olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren (oude bedoeking) 40x50cm. Cond.: R-G

Berry Brugman
Resultaat: 200 EUR

Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x40cm. Cond.: G

Piet van Beek, Amsterdam
Resultaat: 200 EUR

Piet van Beek, olieverf op linnen, bloemenmarkt Amsterdam 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, bloemen
Resultaat: 200 EUR

Sofie Greve (Duitse School, München), olieverf op linnen, vaas met bloemen 69x55cm. Cond.: G

Ongesigneerd, Wiener Ball
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen (maroufle), Wiener Ball met vele figuren 12x18cm. Cond.: G

Schilderij, Jezus
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op paneel, geboorte van Jezus Christus in de stal met de 3 koningen 49x41cm. Cond.: G

Gouache, Hannes Postma
Resultaat: 200 EUR

Hannes Postma 1965, gouache op papier, titel "geometrische veranderingen" 73x55cm. Cond.: G

Stilleven Vlaamse Gaai, Crob
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd (uit boedel van Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen)), olieverf op linnen, stilleven met vlaamse gaai 30x48cm. Cond.: G

Litho, Corneille 70
Resultaat: 200 EUR

Guilliaume Corneille '70 (1922 - 2010) epreuve d'artiste, lithografie op papier, le dialogue avec l'arbre 45x62cm. Cond.: G

Litho, Corneille 77
Resultaat: 200 EUR

Guilliaume Corneille '77 nr. 30/100 (1922 - 2010) epreuve d'artiste, lithografie op papier, l'error de l'arislau 46x44cm. Cond.: G

2 Karaffen met 6 glazen
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame historisme 8-delige likeurset ca. 1880 Duitsland, gemaakt van tin en blauwgroen glas met putti en cherubijnkopjes. In zeer goede originele staat 8-22cm.

Duits zwaard
Resultaat: 200 EUR

Kort Duits zwaard (17e eeuw?), in goede originele staat met originele heft en schede 71cm.

2,5 Gulden 1898
Resultaat: 200 EUR

Zilveren 2 1/2 Gulden (rijksdaalder) Koningin Wilhelmina anno 1898. Kwaliteit: ZF/P

Gouden 14 Gulden 1763
Resultaat: 200 EUR

Gouden munt van 14 gulden 1763 Wets-Friesia (Rijder) Cond.: FR-ZFR

Gouden 7 Gulden 1750
Resultaat: 200 EUR

Gouden 7 gulden 1750 Holland Cond.: ZFR

6 Delen blikken speelgoed
Resultaat: 200 EUR

Zes delen blikken speelgoed; 1x Technofix straatwals (nr. 261) met originele doos, 1x Gama clown op paard, 1x draaimolen met zeppelins, 1x Technofix motor, 1x Marx Toys kat met houten bal en 1x Zebra....

Franse pendule
Resultaat: 200 EUR

Prachtige gave 19e eeuwse Franse vuurvergulde pendule, ca. 1860, met albasten voet, 8-daags uurwerk met halfuurslag. 35x31x11cm.

Stoelklok
Resultaat: 200 EUR

Grote Hollandse Friese stoelklok ca. 1900 met wekkerfunctie in goede originele staat. Linker zijkant zit los 80x44x26cm.

Scheepsklok
Resultaat: 200 EUR

Zware messing scheepsklok ca. 1900 met emaille wijzerplaat en facetgeslepen glas in zeer goede originele staat 11xø26cm.

Kussenkast
Resultaat: 200 EUR

Oude Hollandse eikenhouten uitneembare kussenkast met ranken en notenhouten kussens ca. 1980. in zeer goede staat (geen beschadigingen) met lades 187x170x60cm.

Kaptafel
Resultaat: 200 EUR

Engelse toilettafel ca. 1900, mahonie deels gefineerd, met bandintarsia, staand op vier taps toelopende poten met bronzen wielen,bovendeel voorzien van twee lades en een ovale kantelbare spiegel. 46x1...

Mahonie divan
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten chaise-longue/divan 19e eeuw staand op koperen wieltjes met goede velours stoffering en snijwerk in de rugleuning. In zeer goede originele staat 177x61x80cm.

5 Aziatische bronzen
Resultaat: 200 EUR

Vijf oude Oosterse bronzen figuren 20e eeuw; 4x boedha en 1x zetel, in goede originele staat 15-26cm.

Barok beeld
Resultaat: 200 EUR

Barok figuur 18e eeuw kerkelijk, houtgesneden met beschildering. Waarschijnlijk Zuid Duitsland in originele staat 62x22x15cm. Cond.: G

Bronzen meisje met bok
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur uit 1931, monogram C.F.H. '31, expressionistisch beeld voorstellend een bok met kind. Mooie patina in zeer goede staat 23,5x9x18cm.