Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Japanse vaas
Startprijs 20 EUR

Oude Japans keramieken vaas met vernikkeld vlechtwerk en bloemmotief 1e helft 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G

5 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen oud porselein; 1x vaas Royal Porzellan Bavaria met netvormige oppervlakte, 1x vaas Royal porzellan KPM met kelkvormige hals, 1x smalle vaas Hutschenreuther Hohenberg Germany geribbeld, 1x s...

8 Chinese borden
Resultaat: 30 EUR

Acht oude Chinees 12-kantige porseleinen borden 1e helft 20e eeuw met blauw decor in coulissen. Decor van figuren en bloemen (1 beschadigd) Cond.: R-G

Chinees vaasje
Resultaat: 15 EUR

Chinees porseleinen vaas ca. 1900 (gemerkt) met bloemendecor in goede staat 20xø8,5cm.

2 Porseleinen borden
Resultaat: 20 EUR

Twee Weens porseleinen borden Gloria Alt-Wien ca. 1900 met figuren en gouddecor ø26,5cm.

Chinese pijpvaas, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse pijpvaas met vogels- en bloemendecor in goede staat 16xø7,7cm.

Porseleinen vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude decoratieve porseleinen amfora vaas met handbeschilderd stadsgezichten-decor ca. 1980, gemerkt AB 633. In zeer goede staat 42x26xø17cm.

Westerwald kruik
Resultaat: 25 EUR

Zeer grote Duitse steengoed Westerwald kruik (polychroom glazuur) met floraal- en figurendecor. Opschrift "St. Laurentius Estern". Kruik heeft scheuren 55xø38cm. Cond.: M

Serviesje, Amsterdam
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits koffieservies met bloemdecor "Felda Prozellan" ca. 1950, bestaande uit; koffiekan, suikerpot (top gelijmd), melkkan en 12 kop&schotels 7-17cm. Cond.: G

Chinees snuifflesje
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen snuiffles ca. 1900-1930 met floraal decor in goede staat 7xø6cm.

Snuifflesje, grijs
Startprijs 30 EUR

Oud Chinees natuurstenen parfumfles met paardmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 7,5x6x3cm.

Snuifflesje, boedha
Resultaat: 30 EUR

Oude natuurstenen parfumfles met Chinese boedha 2e helft 20e eeuw 7,5x4,3x3,4cm. Cond.: G

Delftse schotel
Resultaat: 40 EUR

Delfts keramieken 18e eeuws bord met voorstelling van geisha en vogel. Gemerkt E of M. Glazuurschade aan rand en chips ø26,7cm. Cond.: R

Delftse vaas
Startprijs 75 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse vaas, 6-kantig met floraal decor, gemerkt De Klaauw en nr. 150 (chips) 22,5x13,5x10cm. Cond.: R

Delftse vaas
Startprijs 40 EUR

Delftse vaas 18e eeuw met Chinees decor , beschadigd 25xø10cm. Cond.: M

4 Delen Delfts keramiek
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Delfts keramiek 18e eeuw; 1x botervat (randschades), 1x schotel met jardiniere, gemerkt (beschadigd), 1x schotel met bloemen in landschap (glazuurschade rand), 1x schotel met bloemen in lan...

Servies
Startprijs 45 EUR

Porseleinen 13-delig koffieservies, gemerkt B en N met goud- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk)

Japanse vaas
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse Kantonese vaas China met krijgers in zeer goede staat 58xø22cm.

Societe Ceramique vaas
Resultaat: 10 EUR

Hollandse Societe Ceramique Maastricht vaas ca. 1900 met pauwdecor 27xø13cm. Cond.: G

Imari pijpvaas
Startprijs 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse imari porseleinen siervaas met fijn geschilderd gouddecor, paradijsvogels en bloemen 27xø15cm. Cond.: G

Plateel vaas
Resultaat: 25 EUR

Antieke Hollandse Gouda platelen siervaas Zuid Holland nr. 2624 en maker E. Floraal decor, in goede staat 27xø13,5cm., 1 haarlijn oor, Cond.: G

Kutani serviesje
Resultaat: 40 EUR

Oud 9-delig Kutani eierschaal porselein koffieservies, ca. 1930, koffiekan, melkkan, suikerpot en 6 kop en schotels. In goede staat.

Oude bierpul en vaas
Resultaat: 25 EUR

Antieke bierpul en oude porseleinen vaas ca. 1980; bierpul uit 1910 (gelijmd) en porseleinen vaas met bronzen armaturen (gaaf) Cond.: M-G

3 Pors. figuren
Startprijs 20 EUR

Drie oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x dansend paar (1 vinger af en arm gelijmd), 1x musicerend paar (harp gelijmd) en 1x zittende vrouw met man 16-24cm. Cond.: M-R-G