Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Japanse vaas 6566
Japanse vaas
Startprijs 20 EUR
Verkocht
5 Delen porselein 6567
5 Delen porselein

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
8 Chinese borden 6568
8 Chinese borden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees vaasje 6569
Chinees vaasje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Porseleinen borden 6570
2 Porseleinen borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, 18e eeuw 6571
Chinese pijpvaas, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Porseleinen vaas 6572
Porseleinen vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Westerwald kruik 6573
Westerwald kruik

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Serviesje, Amsterdam 6574
Serviesje, Amsterdam

Resultaat:

25 EUR

Chinees snuifflesje 6575
Chinees snuifflesje
Startprijs 30 EUR
Snuifflesje, grijs 6576
Snuifflesje, grijs
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Snuifflesje, boedha 6577
Snuifflesje, boedha

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Delftse schotel 6578
Delftse schotel

Resultaat:

40 EUR

Delftse vaas 6579
Delftse vaas
Startprijs 75 EUR
Delftse vaas 6580
Delftse vaas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
4 Delen Delfts keramiek 6581
4 Delen Delfts keramiek

Resultaat:

40 EUR

Servies 6582
Servies
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Japanse vaas 6583
Japanse vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Societe Ceramique vaas 6584
Societe Ceramique vaas

Resultaat:

10 EUR

Imari pijpvaas 6585
Imari pijpvaas
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Plateel vaas 6586
Plateel vaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kutani serviesje 6587
Kutani serviesje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude bierpul en vaas 6588
Oude bierpul en vaas

Resultaat:

25 EUR

3 Pors. figuren 6589
3 Pors. figuren
Startprijs 20 EUR