Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese tuitvaas
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen tuitvaas met tekens onderop de bodem 19e eeuw met vogel in de wolken. In zeer goede originele staat 15,5x7,5cm.

Delfts blauwe tabakspot
Resultaat: 25 EUR

Oude Delftsblauwe pot, gemerkt "de drie klokken" 18e eeuw. opschrift Variwas (waarschijnlijk een latere kopie) 29xø14cm. Cond.: G

3 Imari pors. borden
Resultaat: 10 EUR

Drie imari porseleinen 19e eeuwse borden met geschulpte rand en bloemvaas-decor (1 chip) Cond.: R-G

Delfts blauw bord, schepen
Resultaat: 15 EUR

Oude Delfts keramieken sierbord handbeschilderd met driemaster, plateelbakkerij Schoonhoven. "25 jaar signaal" in originele doos met certificaat ø30cm. Cond.: G

Majolica dekselpot
Resultaat: 120 EUR

Zeldzame Jugendstil Karlsruhe majolica dekselvaas 1914, decor Willi Munch - Khe (1885 - 1960), in goede originele staat 32xø18cm.

Schaal en pindaschaaltjes
Resultaat: 30 EUR

Acht delen Duits porseleinen Hutschenreuther serviesgoed; 6 pindaschalen, 1 schaal en 1 lepelvaasje 10,5x20cm. Cond.: G

Historisme schotel
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke (Franse of Italiaanse) Historisme wandschotel ca. 1880 met verso monogram M.H.. Waarschijnlijk afgebeeld vorst Rhodokanakis-Guistiniani in zeer goede staat ø48cm.

Franse keramieken buste
Resultaat: 35 EUR

Franse keramieken buste, gesigneerd Garre Guenines France nr. 5574 ca. 1900, in goede originele staat 27x23x13cm.

Majolica sierbord
Resultaat: 25 EUR

Antieke majolica wandschotel met wapen "Prodesse Divinum Johan Wanzenried 1880-1885". Historisme polychroom in goede originele staat (randglazuur met chip) ø34,5cm.

2 Blauwe vazen, Boch
Resultaat: 75 EUR

Twee Duitse Boch keramieken siervazen ca. 1900 met romantisch decor en landschapsdecor in goede staat 31xø13cm.

Koffieset 6-delig
Resultaat: 30 EUR

6-Delige koffie-theeset ca. 1900 van vernikkeld koper, bewerkt en in goede originele staat. Koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot, dekselpot en houder. gemerkt G. Bredemeyer Hilversum 8-21cm. Cond.: ...

Kantonees vaasje
Resultaat: 25 EUR

Kantonese vaas ca. 1900 met vechtende krijgers te paard afgebeeld. In goede originele staat 19xø7,5cm.

5 Delen Chin. porselein
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen oud Chinees porselein 20e eeuw; 1x Japans gesigneerd schaaltje ca. 1930, 1x rechthoekig bakje met landschap ca. 1930, 1x chicken cup 20e eeuw en 2x keramieken kommetjes voor rijstwijn ca. 1...

Imari bord
Resultaat: 15 EUR

Imari porseleinen schotel met geschulpte rand en floraal deco ø22cm. Cond.: G

2 Blauwe vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

4 Chin. kop&schotels
Resultaat: 70 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met roze bloemdecor, 1 kopje met minimale chip 4xø10cm. Cond.: G

Herend vaas
Resultaat: 40 EUR

Oude Herend porseleinen siervaas in Biedermeier stijl met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 20e eeuw in goede staat 17,5xø15,5cm.

3 Delen Chinees porselein
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein; 1x familie Verte schotel ca. 1900, gemerkt met figuren en gouddecor ø26,4cm., 2x gele geschulpte eierschaal porseleinen kommen, gemerkt met draken- en bloemendecor...

Royal Kopenhagen, vrouwen
Resultaat: 140 EUR

Oud Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur, 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee meisjes in kledendracht. In goede staat. 17x16x8cm.

St. Bernardshond
Resultaat: 45 EUR

Oude Deens porseleinen Bing & Grohdahl puppy nr. 1921 H3, in goede staat 11,5x13x8cm. Cond.: G

Dekselvaas
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame Art Deco keramieken dekselvaas van J. Uffrecht en Co met creme-bruin glazuur en gouddecor ca. 1930 38xø20cm. Cond.: G

6 Kop & schotels
Resultaat: 25 EUR

Zes antieke keramieken kop en schotels decor 373 (societe ceramique?) met floraal decor, 1 schoteltje gelijmd 4xø9,5cm. Cond.: R-G

2 Grote visborden
Resultaat: 160 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met blauw decor van flora en vogels. 1 Minimale chip, verder in goede originele staat ø44,5-ø45,5cm.

Chinese kom met vogels
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees porseleinen kom gesigneerd, ca. 1920, met rondom bloesem- en vogeldecor. In goede staat. 6.5xø22.7cm.