Oude Oost-Duitse porseleinen figurengroep Thuringen. Zitgroep met 4 figuren aan het kaartspelen ca. 1950 in goede staat 17x26x14cm.
Drie oude Duits (Thuringen) porseleinen schalen met putti en rozendecor. Plaue Schierholz, min.chip mogelijk maar niet gevonden. 12-27cm.
Drie Chinees porseleinen fiuren voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 20e eeuw in goede staat 31-32cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen cilindervormige vazen ca. 1900 met tekst en signatuur. Decor van Chinese figuren (handbeschilderd) 27,5xø11,5cm. Cond.: G
Twee mooie oude Delftsblauwe tegeltableaus 20e eeuw; 1x naar rembrandt en 1x naar Adriaan de Lelie 38x38cm. Cond.: G
Engels Minton porseleinen 11-delig cake-theeservies "Haddon Hall" met bloemendecor bestaande uit theepot, cakeschaal, 4 kop&schotels, 4 cakeborden en bonbonschaal 6-22cm. Cond.: G
Twee antieke Chinees porseleinen erotische damesfiguren, ca. 1920. In goede staat. 8-11cm.
Grote decoratieve wit porseleinen buste met perkamentrollen, kroon etc. 20e eeuw in goede staat 52x33x20cm.
Imari porseleinen 19e eeuwse dekselpot met tuindecor en gouddecor (mooie kwaliteit, gelobt) 27x12x11cm. Cond.: G
Groot Deens Royal Copenhagen figuur nr. 1659, voorstellend een jongen met hengel en rotsblok 32x22x16cm.
Grote oude Italiaanse terracotta sierschotel, gesigneerd M. Pertici Montopoli Arno italia met bijbelse voorstelling, meerkleurig geglazuurd ø46cm. Cond.: G
Negen antieke Hollandse tegels; 4x 18e eeuw met bijbelse decors, 4x 18e eeuw met landschapsdecor en 1x 19e eeuw polychroom 13x13cm. Cond.: M-R
Twee oude Duits porseleinen soepkommen met onderschotel ca. 1930 met decor van guirlandes 7xø16,5cm. Cond.: G
Drie grote oude Delftsblauw keramieken vazen 20e eeuw; 2x met papegaai en floraal decor 25xø20cm. en 1x knobbelvaas met floraal decor 40xø20cm. In zeer goede staat
Oude Duitse KPM vaas ca. 1930 met ramskoppen en gouddecor in goede originele staat 18x15xø12cm.
Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse familie roze kop&schotels; 1x setje gaaf, rest minimale chips en/of haarlijnen 7-12,3xm. Cond.: R-G
Kavel 18e-19e eeuws Chinees porselein o.a; 8 borden, 1 schotel, 4 kopjes, Fam Roze etc.. (Randschade, chips, restauraties) 4-25cm. Cond.: M-R
Zes oude/antieke tegels; 2x 18e eeuw met bijbels mangaandecor (randschade), 1x bijbels 20e eeuw (goed) en 2x 18e eeuw met landschapsdecor (randschade) en 1x Weerselo 20e eeuw 13x13cm. Cond.: R-G
Antieke Gouda Zuid Holland platelen pot met bloemen- en vogeldecor ca. 1910 in goede staat 9,5xø15cm.
Twaalf 18e eeuwse Hollandse tegel met diverse decor; kinderspelen, lelies, etc. 13x13cm. Cond.: M-R
Twee 19e eeuwse keramieken tegels in lijst, man aan het lezen en man met schrijfveer. groen/bruin geglazuurd. In goede staat. 42x26cm.
Oude Duitse Sitzendorf porseleinen pronk-dekselvaas op losse voet met rozen- en gouddecor. Top van het deksel beschadigd en minimale chips aan rozen 24x14x12cm. Cond.: R
Antieke Japanse porseleinen imari schaal, ca. 1900, met landschapdecor in venster, haarscheur bij de rand. 7xø31cm.
Grote antieke Japans porseleinen sierschotel, 19e eeuw, met bloemendecor, met geschulpte rand. In goede staat. ø47cm.
Imari porseleinen 6-kantige 19e eeuwse dekselpot met Foo-hond. Decor van goud en bloemen in goede originele staat 29x11x12cm.
Duitse keramieken schenkkan, Ruscha 313 Pitcher. Designed by Kurt Tschörner, with white dripping lava glaze H.: 15cm. Cond.: U
Tien delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 3 kopjes en 1 schoteltje gaaf, rest licht of zwaarder beschadigd 6,3-11,5cm. Cond.: M-R-G
Oude Wedgwood porseleinen dekseldoos met rondom Romeins decor 20e eeuw in goede staat 10xø12cm.
Drie grote antieke Engels keramieken schalen, gemerkt Copeland Spode's Italian England. Met Italiaans romantisch decor (1 grote chip) 10xø24cm. Cond.: R-G
Grote antieke keramieken cache pot van Villeroy en Boch ca. 1900. voorzien van 2 handgrepen en landschapdecor. In goede staat. 21x36xø25cm.
Grote oude Deense Bing&Grondahl vaas nr. 243 1 H met kerkdecor, in goede staat 25xø13cm.
Oude Bing & Gröndahl porseleinen fluitspeler 1915-1947. Ontwerp Ingeborg Plockross Irminger in goede staat 29cm.
Oude Royal Copenhagen porseleinen ganzenhoedster (1985-1991), ontwerp Christian Thomsen nr. 528 in goede originele staat 19x11x9cm.
Royal Copenhagen porseleinen jongen 1955. ontwerp Christian Thomson nr. 905 in goede staat 19cm.
Royal Copenhagen porseleinen ganzenhoedster 1964. Ontwerp Christian Thomsen nr. 557 (chipje gans) 23cm. Cond.: R
Grote keramieken bloempot ca. 1900 met handgrepen en decor van bloemen en landschap, onduidelijk gemerkt (oude haarscheur) 20x35xø27cm. Cond.: R-G
Vijftien delen oud Duits Keuls aardewerk 19e eeuw en hoofdzakelijk 20e eeuw in redelijk tot goede staat
Oud Delfts 3-delig kaststel ca. 1930 van Royal Sphinx met floraal decor (1 chip) in goede originele staat 30-40cm.
Vier Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Sana in goede originele staat 10xø16cm.
Oude Duits porseleinen haan van Nymphenburg nr. 613 in goede staat 11x10x4cm.
Dertien 18e eeuwse Hollandse tegels met divers decor van landschappen en figuren 13x13cm. Cond.: m-R
Oude Duits porseleinen Rosenthal haas, ontwerp M.H. Fritz in goede staat 16x15x11cm.