19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Chin. inktsteen
Resultaat: 100 EUR

2 Chin. kop & schotels
Resultaat: 90 EUR

Pors. beeld, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Porseleinen beeld
Resultaat: 90 EUR

Oude Oost-Duitse porseleinen figurengroep Thuringen. Zitgroep met 4 figuren aan het kaartspelen ca. 1950 in goede staat 17x26x14cm.

3 Pors. schaaltjes
Resultaat: 90 EUR

Drie oude Duits (Thuringen) porseleinen schalen met putti en rozendecor. Plaue Schierholz, min.chip mogelijk maar niet gevonden. 12-27cm.

Japanse vaas
Resultaat: 90 EUR

Groen beeld, Kopenhagen
Resultaat: 85 EUR

Koffieservies, Fam. Noir
Resultaat: 85 EUR

Schotel, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

6 Delen porselein
Resultaat: 80 EUR

Beeld, cavalerie
Resultaat: 80 EUR

3 Chinese figuren
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen fiuren voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 20e eeuw in goede staat 31-32cm. Cond.: G

3 Rosenthal vazen
Resultaat: 80 EUR

2 KPM vazen
Resultaat: 80 EUR

2 Vazen, cilinder
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinees porseleinen cilindervormige vazen ca. 1900 met tekst en signatuur. Decor van Chinese figuren (handbeschilderd) 27,5xø11,5cm. Cond.: G

Boerenbont servies
Resultaat: 80 EUR

2 Wandtableau's Delft
Resultaat: 80 EUR

Twee mooie oude Delftsblauwe tegeltableaus 20e eeuw; 1x naar rembrandt en 1x naar Adriaan de Lelie 38x38cm. Cond.: G

Minton koffieservies
Resultaat: 80 EUR

Engels Minton porseleinen 11-delig cake-theeservies "Haddon Hall" met bloemendecor bestaande uit theepot, cakeschaal, 4 kop&schotels, 4 cakeborden en bonbonschaal 6-22cm. Cond.: G

2 Erotica beeldjes
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen erotische damesfiguren, ca. 1920. In goede staat. 8-11cm.

Wit borstbeeld
Resultaat: 75 EUR

Grote decoratieve wit porseleinen buste met perkamentrollen, kroon etc. 20e eeuw in goede staat 52x33x20cm.

Imari dekselpot
Resultaat: 75 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse dekselpot met tuindecor en gouddecor (mooie kwaliteit, gelobt) 27x12x11cm. Cond.: G

4 Chinese vazen
Resultaat: 75 EUR

2 Blauwe vazen
Resultaat: 75 EUR

Royal Copenhagen beeld
Resultaat: 75 EUR

Groot Deens Royal Copenhagen figuur nr. 1659, voorstellend een jongen met hengel en rotsblok 32x22x16cm.

2 Blauwe vazen, Boch
Resultaat: 75 EUR

Grote imari schaal
Resultaat: 75 EUR

4x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Aardewerken bord
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Italiaanse terracotta sierschotel, gesigneerd M. Pertici Montopoli Arno italia met bijbelse voorstelling, meerkleurig geglazuurd ø46cm. Cond.: G

Grote Chin. schotel
Resultaat: 70 EUR

4 Chin. kop&schotels
Resultaat: 70 EUR

9 Hollandse tegels
Resultaat: 70 EUR

Negen antieke Hollandse tegels; 4x 18e eeuw met bijbelse decors, 4x 18e eeuw met landschapsdecor en 1x 19e eeuw polychroom 13x13cm. Cond.: M-R

Historisme schotel
Resultaat: 70 EUR

2 Soepkommen KPM
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Duits porseleinen soepkommen met onderschotel ca. 1930 met decor van guirlandes 7xø16,5cm. Cond.: G

3 Bloempotten
Resultaat: 65 EUR

2 Fam. Rose borden
Resultaat: 60 EUR

Chinese schaal, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen zoutvaatje
Resultaat: 60 EUR

H. Christian Andersen
Resultaat: 60 EUR

Beeld, eland
Resultaat: 60 EUR

Chin. pors figuur
Resultaat: 60 EUR

3 Kruiken
Resultaat: 60 EUR

7x Duits porselein
Resultaat: 60 EUR

Chinees figuur
Resultaat: 60 EUR

3 Delftse vazen
Resultaat: 60 EUR

Drie grote oude Delftsblauw keramieken vazen 20e eeuw; 2x met papegaai en floraal decor 25xø20cm. en 1x knobbelvaas met floraal decor 40xø20cm. In zeer goede staat

KPM Vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse KPM vaas ca. 1930 met ramskoppen en gouddecor in goede originele staat 18x15xø12cm.

4 Kop & schotels
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse familie roze kop&schotels; 1x setje gaaf, rest minimale chips en/of haarlijnen 7-12,3xm. Cond.: R-G

Divers Chinees
Resultaat: 60 EUR

Kavel 18e-19e eeuws Chinees porselein o.a; 8 borden, 1 schotel, 4 kopjes, Fam Roze etc.. (Randschade, chips, restauraties) 4-25cm. Cond.: M-R

Dekselvaas
Resultaat: 60 EUR

Herend doosje
Resultaat: 60 EUR

5 Delen Chin. porselein
Resultaat: 60 EUR

4x Delfts aardewerk
Resultaat: 60 EUR

6 Oude tegels
Resultaat: 60 EUR

Zes oude/antieke tegels; 2x 18e eeuw met bijbels mangaandecor (randschade), 1x bijbels 20e eeuw (goed) en 2x 18e eeuw met landschapsdecor (randschade) en 1x Weerselo 20e eeuw 13x13cm. Cond.: R-G

3 Delen Duits porselein
Resultaat: 60 EUR

3 Delftse borden
Resultaat: 60 EUR

3x Kop & 2x schotels
Resultaat: 60 EUR

2 Kop & Schotels
Resultaat: 60 EUR

Chinese pijpvaas, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen vaas
Resultaat: 60 EUR

3 Platelen bloempotten
Resultaat: 50 EUR

Platelen pot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Gouda Zuid Holland platelen pot met bloemen- en vogeldecor ca. 1910 in goede staat 9,5xø15cm.

Kavel tegels
Resultaat: 50 EUR

Twaalf 18e eeuwse Hollandse tegel met diverse decor; kinderspelen, lelies, etc. 13x13cm. Cond.: M-R

2 Keramiek tegels
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse keramieken tegels in lijst, man aan het lezen en man met schrijfveer. groen/bruin geglazuurd. In goede staat. 42x26cm.

5 Delen Quimper pors.
Resultaat: 50 EUR

3 Hummel vogels
Resultaat: 50 EUR

Sitzendorf pronkvaasje
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse Sitzendorf porseleinen pronk-dekselvaas op losse voet met rozen- en gouddecor. Top van het deksel beschadigd en minimale chips aan rozen 24x14x12cm. Cond.: R

Japanse schaal ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Japanse porseleinen imari schaal, ca. 1900, met landschapdecor in venster, haarscheur bij de rand. 7xø31cm.

Japanse schaal, blauw/wit
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Japans porseleinen sierschotel, 19e eeuw, met bloemendecor, met geschulpte rand. In goede staat. ø47cm.

Imari dekselpot, 6-kantig
Resultaat: 50 EUR

Imari porseleinen 6-kantige 19e eeuwse dekselpot met Foo-hond. Decor van goud en bloemen in goede originele staat 29x11x12cm.

2 Delen Chin. porselein
Resultaat: 50 EUR

Duitse schenkkan
Resultaat: 50 EUR

Duitse keramieken schenkkan, Ruscha 313 Pitcher. Designed by Kurt Tschörner, with white dripping lava glaze H.: 15cm. Cond.: U

Chinees koffieservies
Resultaat: 50 EUR

10 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

Tien delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 3 kopjes en 1 schoteltje gaaf, rest licht of zwaarder beschadigd 6,3-11,5cm. Cond.: M-R-G

3 Chinese beelden
Resultaat: 50 EUR

Wedgwood dekseldoos
Resultaat: 50 EUR

Oude Wedgwood porseleinen dekseldoos met rondom Romeins decor 20e eeuw in goede staat 10xø12cm.

3 Engelse schalen
Resultaat: 50 EUR

Drie grote antieke Engels keramieken schalen, gemerkt Copeland Spode's Italian England. Met Italiaans romantisch decor (1 grote chip) 10xø24cm. Cond.: R-G

Blauwe pot
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke keramieken cache pot van Villeroy en Boch ca. 1900. voorzien van 2 handgrepen en landschapdecor. In goede staat. 21x36xø25cm.

B+G vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Deense Bing&Grondahl vaas nr. 243 1 H met kerkdecor, in goede staat 25xø13cm.

B+G, fluitspeler
Resultaat: 50 EUR

Oude Bing & Gröndahl porseleinen fluitspeler 1915-1947. Ontwerp Ingeborg Plockross Irminger in goede staat 29cm.

Royal Copenhagen, ganzenhoedster
Resultaat: 50 EUR

Oude Royal Copenhagen porseleinen ganzenhoedster (1985-1991), ontwerp Christian Thomsen nr. 528 in goede originele staat 19x11x9cm.

Royal Copenhagen, jongen
Resultaat: 50 EUR

Royal Copenhagen porseleinen jongen 1955. ontwerp Christian Thomson nr. 905 in goede staat 19cm.

Resultaat: 50 EUR

Royal Copenhagen porseleinen ganzenhoedster 1964. Ontwerp Christian Thomsen nr. 557 (chipje gans) 23cm. Cond.: R

Grote bloempot
Resultaat: 50 EUR

Grote keramieken bloempot ca. 1900 met handgrepen en decor van bloemen en landschap, onduidelijk gemerkt (oude haarscheur) 20x35xø27cm. Cond.: R-G

Frans wandbord
Resultaat: 50 EUR

15 Delen Keuls aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Vijftien delen oud Duits Keuls aardewerk 19e eeuw en hoofdzakelijk 20e eeuw in redelijk tot goede staat

Kaststel, Delfts blauw
Resultaat: 50 EUR

Oud Delfts 3-delig kaststel ca. 1930 van Royal Sphinx met floraal decor (1 chip) in goede originele staat 30-40cm.

4 Kastkommen
Resultaat: 50 EUR

Vier Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Sana in goede originele staat 10xø16cm.

Chinese trekpot
Resultaat: 50 EUR

Chinese tuitvaas
Resultaat: 50 EUR

2 Natfruit schalen
Resultaat: 50 EUR

Nymphenburg, haan
Resultaat: 45 EUR

Oude Duits porseleinen haan van Nymphenburg nr. 613 in goede staat 11x10x4cm.

Kavel tegels
Resultaat: 45 EUR

Dertien 18e eeuwse Hollandse tegels met divers decor van landschappen en figuren 13x13cm. Cond.: m-R

Presenteertablet
Resultaat: 45 EUR

Rosenthal haas
Resultaat: 45 EUR

Oude Duits porseleinen Rosenthal haas, ontwerp M.H. Fritz in goede staat 16x15x11cm.

St. Bernardshond
Resultaat: 45 EUR

3 Delen Chinees porselein
Resultaat: 45 EUR

Hummel lampje
Resultaat: 45 EUR