Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

B+G vaas
Resultaat: 25 EUR

Oude Deense Bing&Grondahl vaas nr. 57/251, monogram L.M met sneeuwklokjes-decor in goede staat 17xø9,5cm.

2 Pors. rookverdrijvers
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen rookverdrijvers ca. 1910; 1x Tibetaanse boedha, Duits gemerkt F.W. met kroon (electrische gedeelte mist en vinger af), 1x Tibetaanse monnik met kooi (nr. 2) (haarlijn) 20-23cm. Cond.:...

Kantonees vaasje
Resultaat: 25 EUR

Kantonese vaas ca. 1900 met vechtende krijgers te paard afgebeeld. In goede originele staat 19xø7,5cm.

Majolica sierbord
Resultaat: 25 EUR

Antieke majolica wandschotel met wapen "Prodesse Divinum Johan Wanzenried 1880-1885". Historisme polychroom in goede originele staat (randglazuur met chip) ø34,5cm.

3 Herend dieren
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Herend porseleinen figuren; 1x haan handbeschilderd en 2x eekhoorn (beide eekhoorns pootje gelijmd en 1x oor gelijmd)

Kop&Schotel, Meissen teken
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G

5 Pors. plaquettes
Resultaat: 25 EUR

Vijf porseleinen plaquettes Saga Norway design F.F. met divers handbeschilderd decor 2e helft 20e eeuw 14,5x10x0,5cm. Cond.: G

Delfts blauwe tabakspot
Resultaat: 25 EUR

Oude Delftsblauwe pot, gemerkt "de drie klokken" 18e eeuw. opschrift Variwas (waarschijnlijk een latere kopie) 29xø14cm. Cond.: G

Kleine imari schaal
Resultaat: 25 EUR

Imari porseleinen schaal ca. 1800 met paradijsvogel- en bloemendecor. In goede originele staat 6xø21cm.

2 Samson bordjes
Resultaat: 25 EUR

Twee 18e eeuwse porseleinen Samson bordjes met roze floraal decor (2 chips) ø15,3cm. Cond.: R

2 Kop & Schotels
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse capucijner kop en schotels met bloemvaas decor; 1 kopje goed, 1 schotel randschade, 1 kopje chip en 1 schotel goed 4xø10cm. Cond.: R-G

Westerwald kruik
Resultaat: 25 EUR

Zeer grote Duitse steengoed Westerwald kruik (polychroom glazuur) met floraal- en figurendecor. Opschrift "St. Laurentius Estern". Kruik heeft scheuren 55xø38cm. Cond.: M

Serviesje, Amsterdam
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits koffieservies met bloemdecor "Felda Prozellan" ca. 1950, bestaande uit; koffiekan, suikerpot (top gelijmd), melkkan en 12 kop&schotels 7-17cm. Cond.: G

Plateel vaas
Resultaat: 25 EUR

Antieke Hollandse Gouda platelen siervaas Zuid Holland nr. 2624 en maker E. Floraal decor, in goede staat 27xø13,5cm., 1 haarlijn oor, Cond.: G

Oude bierpul en vaas
Resultaat: 25 EUR

Antieke bierpul en oude porseleinen vaas ca. 1980; bierpul uit 1910 (gelijmd) en porseleinen vaas met bronzen armaturen (gaaf) Cond.: M-G

4 Tegels
Resultaat: 20 EUR

Vier Hollandse keramieken tegels 17e-18e eeuw; 1x bloem in kwadraat 17e eeuw polychroom (randschade, 1x zeilboot 17e-18e eeuw (gelijmd en schade), 1x schaatsende man 17e-18e eeuw (minimale chips) en 1...

2 Regout kastkommen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Societe Ceramqiue Maastricht kastkommen, decor Mankin. 1 Kom gelijmd en 1 kom met oude haarscheur 11xø16cm. Cond.: R

3 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Drie delen aardewerken dieren; 2x beeld konijnen Goebel W Germany nr. 34 82309 (Cond.: G) en 1x porseleinen mezen Capodimonte ( staart gelijmd) 9-13,5cm. Cond.: R-G

4 Tegels, Makkum
Resultaat: 20 EUR

Vier oude Makkumse tegels ca. 1900 met voorstellingen van figuren in 16e eeuwse stijl

5 Tegels Makkum
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G

6 Borden, P. Regout
Resultaat: 20 EUR

Zes sierborden, Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Lente en zomer in goede staat ø23cm.

Vierkante schaal
Resultaat: 20 EUR

Vierkante schaal Schoonhoven, abstract beschilderd door Yolanda Rekers (Kunstproject Losserhof) 27x27x4cm. Cond.: U

KPM vaas, Griemert
Resultaat: 20 EUR

Oude Duits porseleinen KPM vaas, ontwerp Hubert Gremert 1956 in goede staat 19,5x19,5cm.

Imari vaasje
Resultaat: 20 EUR

Goudimari porseleinen 19e eeuwse siervaas met floraal decor in goede staat 18,5xø10cm.

Keramieken Duitse vaas
Resultaat: 20 EUR

Keramieken Duitse vaas, Scheurich, model 401-28, blauw/zwart gevlamd met bruisglazuur H.: 28cm. Cond.: U

Chinese gemberpot
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen gemberpot 19e eeuw met bloesemtakdecor in zeer goede staat 12,5xø12,5cm.

2 Blauwe borden
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw met landschapsdecor (gesigneerd) ø20cm. Cond.: G

Nymphenburg, kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Duits porseleinen Nymphenburg kaarskandelaar 1e helft 20e eeuw in goede staat 13,5x7x7cm. Cond.: G

Pors. fruitdrager
Resultaat: 20 EUR

Kaarskandelaar 19e eeuw met putti en bloemen (beschadigd) 18x10x15cm. Coind.: M

3 Chin. pors. kop&schotels
Resultaat: 20 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

Chinese gemberpot + zalfpot
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Chinees 20e eeuw; 1x bewerkte gemberpot 11xø8,5cm. en 1x keramieken zalfpotje 5xø6cm. Cond.: G

Vaas, Jensen
Resultaat: 20 EUR

Oude Deense vaas van Jensen Copenhagen nr. 130-2 76 4 met landschapsdecor 18xø8,5cm. Cond.: G

3 Delen Chinees
Resultaat: 20 EUR

Drie delen diverse antieke voorwerpen; 1x witte lakstempel met Foo-Hond (waarschijnlijk glas), 1x kleine 8-kantige rood keramieken vaas en 1x porseleinen olifant 3,5-6,5cm. Cond.: G

3 Delen Chinees aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Drie delen Chinees antiek aardewerk; 1x sauskom 18e eeuw (handgreep mist) 4xø7cm. en 2x keramieken kommen 19e eeuw 7x15x9cm. Cond.: M-G

Terracotta figuur, China
Resultaat: 20 EUR

Oude terracotta figuur voorstellend een Chinese vrouw 20e eeuw met monogram (geglazuurd) in goede staat 31cm.

5 Delen Delfts blauw
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen oud Delfts keramiek; 1x geribbelde vaas Porseleyne Fles ca. 1930, 1x 6-kantige vaas, "Original Delft Handgemaakt" 20e eeuw, 1x gelobte dekselpot Porseleyne fles Delft ca. 1930, 1x grote 8-k...

2 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaas en bamboe (lichte randschade) en 1x landschapsmotief (haarscheur en lichte randschade) ø23cm. Cond.: R

Chin. pors. schaal
Resultaat: 20 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal, waarschijnlijk 20e eeuw met bloemendecor (gesigneerd) 6x29x20cm. Cond.: G

Keramieken treef
Resultaat: 20 EUR

Prachtige 18e-19e eeuwse keramieken treefschaal met bruin-geel glazuur in goede originele staat 13xø27cm.

5 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...

Imari bord
Resultaat: 20 EUR

Apart 19e eeuws imari porseleinen 8-kantig bord met diverse decors (gesigneerd verso) 23x23cm. Cond.: G

2 Porseleinen borden
Resultaat: 20 EUR

Twee Weens porseleinen borden Gloria Alt-Wien ca. 1900 met figuren en gouddecor ø26,5cm.

Meissen kop&schotel
Resultaat: 15 EUR

Duitse Meissen porseleinen kop&schotel (chocolade) met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 8xø15cm.

4 Makkumse tegels
Resultaat: 15 EUR

Vier oude Hollandse Makkumse tegels met bloemmotief 20e eeuw in lijst 13x13cm. Cond.: G

4-Delig kaststel
Resultaat: 15 EUR

Oud 4-delig keramieken kaststel ca. 1930 Holland in Delftse stijl, 1 vogel op deksel gelijmd en 1 chip bij voet. Verder in goede staat 25-34cm. Cond.: R

Makkums tegeltableau
Resultaat: 15 EUR

Oud Makkums keramieken tegeltableau 20e eeuw met Hollands schependecor in goede staat 42x16,5cm.

Beeldje, elf
Resultaat: 15 EUR

Oud spaans porseleinen figuur gemerkt CASADES voorstellende een elf, 20e eeu In goede staat. 14.5x16.5x5cm.

Kavel Engelse bordjes
Resultaat: 15 EUR

Engelse keramieken 12-delige cakeset ca. 1900 "The grenville Wood en Sons England". 1 Haarscheur, verder in goede staat ø15-ø25cm.

Imari bord
Resultaat: 15 EUR

Imari porseleinen schotel met geschulpte rand en floraal deco ø22cm. Cond.: G

Keramisch beeld, leeuw
Resultaat: 15 EUR

Oud keramisch beeld ca. 1920, vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een leeuwin. Haarscheur bij staart, onderkant voet chip af 17x40x12cm. Cond.: R

Delfts blauw bord, schepen
Resultaat: 15 EUR

Oude Delfts keramieken sierbord handbeschilderd met driemaster, plateelbakkerij Schoonhoven. "25 jaar signaal" in originele doos met certificaat ø30cm. Cond.: G

3 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Drie delen antiek porselein; 1x tafelbel ca. 1920, 1x vaasje met bloemen opgewerkt 19e eeuw, 1x Chinees porseleinen zalfpotje 19e eeuw 5-9cm. Cond.: G

5 Delen porselein
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen oud porselein; 1x vaas Royal Porzellan Bavaria met netvormige oppervlakte, 1x vaas Royal porzellan KPM met kelkvormige hals, 1x smalle vaas Hutschenreuther Hohenberg Germany geribbeld, 1x s...

Chinees vaasje
Resultaat: 15 EUR

Chinees porseleinen vaas ca. 1900 (gemerkt) met bloemendecor in goede staat 20xø8,5cm.

Plateel vaasje
Resultaat: 10 EUR

Oude Arnhemse Gouda platelen vaas H.263 met floraal decor ca. 1920 in goede originele staat 12xø12cm. Cond.: G

Plateel Gouda vaas
Resultaat: 10 EUR

Oude Gouda platelen vaas 3924 Belo p.w. Kon. Plazuid. Met bloemendecor 17xø16cm. Cond.: G

Aardewerk schenkkan
Resultaat: 10 EUR

Oude keramieken schenkkan met geel glazuur, groene strepen en bloemmotief 20e eeuw. Glazuur iets beschadigd bij tuit 18xø14cm. Cond.: R-G

3 Imari pors. borden
Resultaat: 10 EUR

Drie imari porseleinen 19e eeuwse borden met geschulpte rand en bloemvaas-decor (1 chip) Cond.: R-G

Grote Kantonese vaas
Resultaat: 10 EUR

Grote Kantonese vaas ca. 1900. Bovenrand beschadigd en gelijmd 42xø19cm. Cond.: M

Societe Ceramique vaas
Resultaat: 10 EUR

Hollandse Societe Ceramique Maastricht vaas ca. 1900 met pauwdecor 27xø13cm. Cond.: G