Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse staande klok
Resultaat: 350 EUR

Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. 8-Daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. In goede staat 220x49x27cm.

Vrijslinger
Resultaat: 145 EUR

Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890 in originele complete staat 88x35x17cm.

Comtoise
Startprijs 200 EUR

Comtoise ca. 1850 met vouwslinger,, spillegang met wekkerwerk. Cijferplaat met bloemetje en signatuur. Compleet met vouwslinger, sleutel, gewichten en draagstoel. Comtoise is in perfecte staat 38x25x1...

Staartklok
Resultaat: 65 EUR

Oude eikenhouten Westminster staartklok met bronzen armaturen. 3-Gewichter met kwartierslag en slagwerk met 8 hamers op gongstaven 2e helft 20e eeuw in goede staat 118x32x22cm. Cond.: G

Staartklok
Resultaat: 50 EUR

Oude notenhouten hangklok met bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw met Duits FHS uurwerk in goede staat 79x24x12cm.

Engelse tafelklok
Startprijs 520 EUR

Tafelklok 19e eeuw met 8-daags uurwerk, marriage van uurwerk en klok 46x26x18cm. Cond.: R

BimBam klok
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten BimBam regelateur ca. 1920 met messing plaat met tekst "houtzagerij Arbeiders". geslepen glas en in zeer goede originele staat 75x33x16cm.

Oude regelateur
Startprijs 20 EUR

Oude regelateur 2e helft 20e eeuw, functies niet getest 64x29x13cm., Cond.: R

BimBammer
Startprijs 60 EUR

Aparte antieke eikenhouten bim-bam regulateur met snijwerk, met origineel Frans ODO uurwerk met halfuurslag. 1 Smalle zijlijst is beschadigd verder in goede staat. 54x36x15cm.

Zonne klokje
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve zonneklok, goudkleurig met geëmailleerde wijzerplaat. Gemaakt van hout, 2e helft 20e eeuw met batterij functie. In goede staat. ø44cm.

Torenklok
Startprijs 500 EUR

Franse torenpendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en compositie metalen kast. Met figuren, kerktoren, lantaarn etc. in uitstekende staat 54cm.

Hangklok, Westminster
Resultaat: 30 EUR

Oude Junghans Bim-Bam regelateur met eikenhouten kast ca. 1930 in goede originele staat 76x32x16cm. Cond.: G

3 Diverse klokken
Resultaat: 40 EUR

-Drie antieke duivenklokken; 1x Heirman (bakeliet) 14x21x12cm., 1x La Ledoise Lede (eiken kast) 23x24x14cm. en 1x H. bartels en Zn. (eiken kast) 20x12x20cm. Allen in goede originele staat, functies ni...

Fayence klokje
Resultaat: 25 EUR

Italiaanse Fayence stijl wekkerklok met putti ca. 1960, polychroom geglazuurd in goede staat 40x23x15cm.

Frans klokje, deels Limoges
Startprijs 450 EUR

Franse pendule ca. 1870 met porseleinen beschilderde wijzerplaat en plaquettes, compositie metalen kast en 8-daags uurwerk (H. Molle Paris). In goede originele staat 36x23x12cm.

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met mahoniehouten kast, bronzen armaturen en atlas . Kuif zit los 2e helft 20e eeuw 62x27x16cm.

Porseleinen klok
Startprijs 240 EUR

Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M

Koekkoeksklok
Resultaat: 40 EUR

Oude houtgestoken koekoeksklok met hertenkop 20e eeuw (functies niet getest). Oor afgebroken maar wel aanwezig 42x30x15cm. Cond.: R-G

Klokkenstel
Resultaat: 40 EUR

Messing pendulestel ca. 1900. Uurwerk moet worden gereinigd, bel en slinger missen. Verder in goede staat 24x36x11cm. en 19xø13cm.

Klok, dubbele kap
Startprijs 350 EUR

Grote 19e eeuwse staartklok met dubbele kap, wekkerfunctie en originele panelen en wijzerplaat. In goede originele staat 159x45x25cm.

Mini Friese staartklok
Startprijs 40 EUR

Oude Hollandse mini Friese staartklok 20e eeuw in originele staat (functies niet getest), zuiltjes missen 57x14x11cm. Cond.: R-G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Grote oude Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas met bel. 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x26x18cm.

Porseleinen Lenzkirch klok
Resultaat: 400 EUR

Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G

Schippertjes klok
Resultaat: 40 EUR

Oude Hollandse Friese schippertjesklok met maanstand en Atlas in eikenhouten kast 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x22x16cm.