Prachtige iepenhouten Friese kortstaat wandklok met maanstand en wekkerfunctie. In prachtige originele staat 1e helft 19e eeuw 110x37x22cm.
Zeldzame grote vuurvergulde empire kolompendule met mesophanging ca. 1830, eerste vergulding geheel in originele staat 57cm. (chip emaille wijzerplaat) In goede originele staat 57x29x16cm.