Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Leren stoel
Resultaat: 80 EUR

Prachtige blauw-groen lederen armleunstoel met notenhout en wortelnoten hout in zeer goede originele staat 97x87x102cm.

Salontafel, barokstijl
Resultaat: 80 EUR

Gave wortelnoten-fineer stijlmeubel salontafel 2e helft 20e eeuw. Bevat 2 lades en geschulpt blad, in zeer goede staat 54xø13cm.

Art Deco kast
Resultaat: 80 EUR

Massief eikenhouten Art Deco vitrinekast ca. 1930 met 4 glazen schuifdeuren, schappen en 2 lades. In goede originele staat 130x34x140cm.

3 Bretterstuhle
Resultaat: 80 EUR

Drie Duitse eikenhouten zgn."bretterstühle" ca. 1800 in goede originele staat 88x47x36cm.

Voltaire
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten voltaire ca. 1880 met cremekleurige stoffering met tulpenmotief in goede staat 120x48x65cm.

Hoekstoeltje
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten bureaustoel (hoekstoel) met biezen zitting in goede originele staat 73x68x60cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1880 met volle zuilen en leeuwenkoppen. facetgeslepen spiegel in goede originele staat 13x493x19cm.

Bordenrek
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Mechels gestoken bordenrek ca. 1880 met leeuwenkoppen in goede originele staat 86x88x15cm. Cond.: G

Vitrinetje
Resultaat: 65 EUR

Oude mahoniehouten vitrine ca. 1920 Engeland. Staand op Queen Anne poten, slot mist. Was waarschijnlijk een bovenstuk van een secretaire Cond.: R-G

Onderdeel van kaptafel
Resultaat: 65 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehout-fineer kaptafel (zonder spiegel) met gedraaide zuilen in goede staat 74x104x49cm.

Mahonie stoel
Resultaat: 60 EUR

Biedermeier 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met petit point stoffering in goede originele staat 97x67x64cm.

2 Petit Point stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee stijlmeubel stoelen met petit point stoffering 20e eeuw in goede staat 94x52x42cm. en 90x60x62cm.

Wortelnoten commode
Resultaat: 60 EUR

Hollandse wortelnotenfineer commode 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 76x44x84cm.

Eikenhouten penantkastje
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten fineer penantkastje met handgestoken panelen in beide deuren 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x88x38cm.

Italiaanse stoel
Resultaat: 60 EUR

Oude Italiaanse Giogetti stoel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 115x58x85cm.

Eiken kapstok
Resultaat: 55 EUR

Eikenhouten Renaissance stijl kapstok (front van een vroege eiken kist vermaakt naar kapstok) In goede staat 51x130x10cm.

Antiek theekastje
Resultaat: 55 EUR

Eikenhouten theekastje met geslepen glas en parelrand ca. 1900 in goede originele staat6 74x87x43cm.

Bovenstuk keukenkast
Resultaat: 55 EUR

Duitse 19e eeuwse grenenhouten bovendeel van een keukenkast. Oudere restauraties, verder in goede staat 127x102x38cm.

Duitse hangvitrine
Resultaat: 55 EUR

Duitse grenen 1-deurs boeren-hangvitrine voor de keuken 19e eeuw in goede originele staat 119x31x87cm.

Eiken dekenkistje
Resultaat: 50 EUR

Duitse 18e eeuwse barokkist staande op sleepoten, deksel gemaakt 19e eeuw 56x88x47cm. Cond.: R-G

Ovale spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten ovale spiegel in goede originele staat 110x80cm.

Grenen keukenkast
Resultaat: 50 EUR

Duitse grenenhouten keukenkast 19e eeuw. Oudere restauraties, stukje rugwand mist, onder zijn de lijsten en poten weg 205x103x55cm. Cond.: M-R

Miniset
Resultaat: 40 EUR

Oude 3-delige miniset van mahoniehout 2e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 50x40x59cm.

Eiken kapstok
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten kapstok c. 1900 met snijwerk, leeuwenkoppen en geslepen glas. In goede originele staat 53x87x15cm.

Antiek theekastje
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten theekastje ca. 1900 met facetgeslepen glas in goede originele staat 75x42x62cm. Cond.: G

Eikenhouten commode
Resultaat: 40 EUR

Hollandse eikenhouten commode met klauwpoten ca.1930 met origineel beslag in goede staat 75x87x43cm.

Ovale spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke ovale vergulde spiegel (restauraties) 65x80cm. Cond.: R

Kleine eiken kist
Resultaat: 40 EUR

Kleine eikenhouten Twentse dekenkist ca. 1900 met gekerfde voorzijde in goede staat 68x119x56cm.

Armleunstoel, pitriet
Resultaat: 35 EUR

Gestoffeerde armleun fauteuille, ca.1980, met aan de zijkanten webbing, het hout geheel in Bamboo look, 100x80x75cm., Cond.:G

Pianokruk
Resultaat: 30 EUR

Pianokruk ca. 1880 met draaibare zitting 54xø34cm. Cond.: G

Kinderstoeltje
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve mahoniehouten kinderstoel met rode velours stoffering in goede originele staat 2e helft 20e eeuw 85x38x35cm. ( lijmverbinding van armleggers is los)

Stoeltje
Resultaat: 30 EUR

Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw. mahonie kleur in Engelse stijl 83x55x69cm. Cond.: G

Kakstoel
Resultaat: 30 EUR

Iepenhouten 18e eeuwse kinderstoel in originele staat 62x39x33cm. Cond.: G

Stoel
Resultaat: 25 EUR

Louis Seize 18e eeuwse iepenhouten stoel, houtgepind 94x50x44cm. Cond.: G

Kindertafeltje
Resultaat: 20 EUR

Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.