Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Ingelegde kist 4024
Ingelegde kist
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Vertico 4025
Vertico

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Kussenkast 4026
Kussenkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Armleunstoelen 4027
2 Armleunstoelen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Mahonie naaitafel 4028
Mahonie naaitafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Eiken jachtkast 4029
Eiken jachtkast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Noten boekenkast 4030
Noten boekenkast

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zuid Duitse barok commode 4031
Zuid Duitse barok commode

Resultaat:

225 EUR

Wortelnoten bijzettafel 4032
Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Staphorster hoekkastje 4033
Staphorster hoekkastje

Resultaat:

130 EUR

Zeldzaam damesbureau 4034
Zeldzaam damesbureau
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Dubbelzijdige spiegel 4035
Dubbelzijdige spiegel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4036
Vitrinekast

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Etagere meubel 4037
Etagere meubel

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Armleunstoel, pitriet 4038
Armleunstoel, pitriet

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lederen zitgarnituur 3-delig 4039
Lederen zitgarnituur 3-delig

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Mahonie stoel 4040
Mahonie stoel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Biedermeier armstoel 4041
Biedermeier armstoel

Resultaat:

80 EUR

Barokkast Duits 4042
Barokkast Duits
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Mahonie uittrek tafel 4043
Mahonie uittrek tafel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
6 Stoelen 4044
6 Stoelen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schrijfbureau 4045
Schrijfbureau

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Art Deco schrijftafel 4046
Art Deco schrijftafel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eikenhouten kastje 4047
Eikenhouten kastje

Resultaat:

425 EUR