Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Tinnen dekselkannen
Resultaat: 30 EUR

Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R

10 Delen tin
Resultaat: 30 EUR

Kavel van tien oude en antieke tinnen delen o.a; 4 klepkannen, 1 koffiekan, 1 beker en 4 lepels 9-26cm. Cond.: G

Tinnen kraankan, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Beschilderde tinnen 18e eeuwse kraantjeskan, 18e eeuw in originele staat 39cm. Cond.: G

3 Branders + Soldeerbout
Resultaat: 30 EUR

Drie oude/antieke bunzenbranders en 1 antieke soldeerbout (gemerkt Barthel) in goede staat 19-47cm.

Kunstwerkje, zijde
Resultaat: 30 EUR

Geschilderd kunstwerk op zijde 19e-20e eeuw in Biedermeier stijl, in zeer goede staat, olieverf op zijde 47x38cm.

Marmeren reliëf
Resultaat: 30 EUR

Oude marmeren reliëf, bodemvondst (leeftijd onbekend) 17x10x3cm. Cond.: G

Cloisonne luciferhouder
Resultaat: 30 EUR

Cloissone lucifersdoosjeshouder ca. 1900 in goede originele staat 11xø8cm.

Thee-emmer
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten 19e eeuwse thee emmer met koperen binnenbak. In goede staat. 30xø29cm.

Kroonluchter
Resultaat: 30 EUR

Grote metalen kroonluchter met glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 93xø100cm. Cond.: G

Porseleinen lamp
Resultaat: 30 EUR

Oude Italiaans porseleinen tafellamp 2e helft 20e eeuw, in Romeinse stijl 81xø33cm. Cond.: G

2 Marmeren eieren
Resultaat: 30 EUR

Twee decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 17xø9cm. Cond.: G

4 Marmeren eieren
Resultaat: 30 EUR

Vier marmeren eieren 2e helft 20e eeuw in goede staat (2 boekensteunen) 18xø9cm. en 20x15x10cm.

Kandelaar met pen
Resultaat: 30 EUR

Zware oude bronzen kaarskandelaar in barokstijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 51cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-20cm.

Empire kraankan
Resultaat: 25 EUR

Originele empire tinnen kraankan ca. 1820 in originele staat 34x15x15cm. Cond.: G

10 Fotolijsten
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 10 oude fotolijsten 20e eeuw o.a; plated en koper in goede originele staat 8-20cm.

2 Koperen ketels
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse koperen appelketels, 1x bedeukt en 1x in goede staat 26xø17cm. en 32xø20cm. Cond.: M-G

Koperen bak
Resultaat: 25 EUR

Messing 19e eeuwse cachepot (bloembak), licht bedeukt 25xø30cm. Cond.: R

Bronzen penkandelaar
Resultaat: 25 EUR

Bronzen penkandelaar 18/19e eeuw, in Gothische stijl. Goede staat. 33x16x15cm.

Parelmoer kaartenhouder
Resultaat: 25 EUR

Antieke parelmoer belijmde kaartenhouder (1 klein stukje mist) 10x8x1cm. Cond.: R-G

5 Strijkijzers
Resultaat: 25 EUR

Vijf strijkijzers 19e eeuw; 1x messing, 1x brons, 3x gietijzer. In goede originele staat 13-25cm.

Messing inktset
Resultaat: 25 EUR

Oude originele Art Deco inktset met kristallen reservoir ca. 1930 in goede staat 7x20x14cm.

3 Delen cafe-decoratie
Resultaat: 25 EUR

Drie delen oude cafe-decoratie; 1x emaille bord met tekst "Marilyn Monroe Ave." en 2 spiegels met tekst van Coca Cola en Stewarts Whisky 10-106cm. Cond.: G

Kinderstoel + Blaasbalg
Resultaat: 25 EUR

Twee delen 19e eeuw; 1x eikenhouten kinder-kakstoel ca. 1820, 62x34x32cm. en 1x grote blaasbalg 70x26x7cm. Cond.: G

Roodkoperen ketel
Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse roodkoperen ketel (gezwaluwstaart). Licht bedeukt, verder in goede originele staat

3 Antieke theelichten
Resultaat: 25 EUR

Drie messing theelichten ca. 1900; 1x doorschijnend porselein met landschapsdecor, 1x Jugendstil-Art Deco vernikkeld en 1x met leeuwenpoten. In goede originele staat 8-12cm.

Kerfsnede kistje
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek met kerfsnede ca. 1900; 1x presenteertablet met koperen grepen 52x35cm. en 1x kistje met initialen J.E 15x33x27cm. Beide in goede originele staat

Bronzen kaarsenkroon
Resultaat: 20 EUR

Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.

Jugendstil jardiniere
Resultaat: 20 EUR

Oude bronzen jardiniere in barokstijl 20e eeuw in goede staat 10x27x14cm.

Art Deco haardscherm
Resultaat: 20 EUR

Oude koperen Amsterdamse School haardscherm ca. 1930 in goede originele staat 87x50cm.

Kolenkit met schep
Resultaat: 20 EUR

Prachtige antieke koperen kolenkit met schep in goede originele staat 48x51x28cm.

Koperen waterspuit
Resultaat: 20 EUR

Koperen waterspuit 19e eeuw in originele goede staat 84cm.

2 Kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee oude kaarskandelaars met putti 20e eeuw; 1x brons 31x12x11cm. en 1x compositie 28x20x9cm. Cond.: G

Schildpad doos
Resultaat: 20 EUR

Oude Japanse schildpad doos met goudkleurige Oosterse beschildering ca. 1920. Stukjes schildpad missen 5x18x9cm. Cond.: R

Schildpad doosje
Resultaat: 20 EUR

Oosters ovaal schildpad doosje ca. 1900 met drakendecor. Barst in deksel, 4x9x6cm. Cond.: R

Koffie-apparaat
Resultaat: 20 EUR

Antiek koffie-apparaat ca. 1900 met porseleinen voet, vermoedelijk Duitsland (koffiepot mist). Verder in goede originele staat 32x30x15cm.

Duitse bijbel
Resultaat: 20 EUR

Antieke Duitse bijbel, Berlin Preussische Haupt-Bibelgesellschaft 1905, Familien Chronik D. Martin Luthers 5,5x16x23cm. Cond.: G

Doos boeken
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse oude/antiquarische boeken o.a; dictionnaire geographique universel 1830 met atlaskaarten, "voortgedreven naar de noordpool door commandant Driant", etc 15-30cm. Cond.: R-G

2 Delen kerkelijk
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud kerkelijk ca. 1900; 1x Maria op eiken, compositie metaal, brons gepatineerd 20x15x8cm. en 1x tafelaltaar van eikenhout met compositie metalen corpus christie. Met kaarshouders en wijwat...

Schrijfmachine
Resultaat: 20 EUR

Olympia N.V. schrijfmachine Amsterdam Keizersgracht in goede originele staat 16x34x35cm.

Chinese bedelketting
Resultaat: 20 EUR

Chinese religieuze 19e eeuwse bedelketting met monniken en boedha'(4 stuks) in goede staat 25cm.

3 Marmeren fruitschalen
Resultaat: 20 EUR

Drie marmeren fruitschalen 2e helft 20e eeuw ø25-ø35cm. Cond.: G

Kavel divers
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud koperwerk/brons 20e eeuw; 1x tafelbel "Bataille de Waterloo" met manneke pis (brons), 1x bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, 1x bronzen emmer, bewerkt naar gotisch voorbeeld en 1x ...

Doos boeken
Resultaat: 15 EUR

Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G

8 Delen messing
Resultaat: 15 EUR

Acht delen messing 19e-20e eeuw o.a; doofpot 19e eeuw (beschadigd), dekseldoos 19e eeuw, kaarsdover op tablet, steelpan 19e eeuw, vijzel 19e eeuw, emmertje 19e eeuw, peperstrooier 19e eeuw 9-42cm. Con...

7 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G

Diverse blikken
Resultaat: 15 EUR

Doos diverse oude blikken en cassettes o.a; 25 jaar Juliana en Pette Wormerveer cacaopoeder Cond.: G

Divers tin
Resultaat: 15 EUR

Divers oud tin (13 delen) o.a; borden, lepels, schalen en Corpus Christie 7-28cm. Cond.; R

Antiek presenteerblad
Resultaat: 15 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met nikkelen omranding in goede staat 5xø25,5cm.

2 Koperen strijkijzers
Resultaat: 15 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing strijkijzers. In goede staat. 18x20x9cm.

Jugendstil dienblad
Resultaat: 10 EUR

Jugendstil keramieken dienblad ca. 1910 bestaande uit een grote keramieken plaquette met bloemendecor en met tinnen omranding. Handvaten beschadigd 5x31x49cm. Cond.: R

2 Delen oud tin
Resultaat: 10 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x schaar en 1x ovaal bord (Gemerkt) 24,5x35cm. Cond.: G

Brander
Resultaat: 10 EUR

Oude messing camping brander "Vulcana Alemania" ca. 1930 in goede staat 21xø21cm.

Knikkerspel
Resultaat: 10 EUR

Oud knikkerspel op houten tablet 20e eeuw in goede staat 3xø23cm.