Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.
Lampje met putti 1e helft 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd. Made J.M. Belgium in zeer goede staat 22cm.
Prachtige gerestaureerde wortelnoten-fineer opbergkist ca. 1870. Gepolitoerd en in zeer goede staat 6x28x16cm.
Zes delen oud tin; 3x tinnen borden 20e eeuw ø21cm. , 3x tinnen kandelaars (2x Kamphof Zwolle en 1x 19e eeuw), 22-25cm. Cond.: R-G
Groot kavel divers tin 19e-20e eeuw o.a; klepkannen, borden, schalen, bekers, koffiekannen etc. 10-40cm. Cond.: R-G
Hoge 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met glazen reservoir in goede originele staat 75xø18cm.
Oude messing empire lamp 1e helft 20e eeuw met groene beschildering 6-lichts, in goede originele staat 70xø50cm.
Schildpad sigarenkoker 19e eeuw. Krimpnaad van 4cm., verder in goede originele staat 12x7x2cm.
Franse glazen kroonlamp ca. 1900 met kristallen kaarshouders. 1 Kaarshouder rondom gescheurd, verder in goede staat 81xø60cm.
Paar bronzen barok kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat H.:19cm.
Twee antieke ovale lijsten ca. 1900 met steendrukken in goede staat 35-37cm.
Tien oude parelmoer camee met portretten 20e eeuw in goede staat 2-4cm.
Twee 19e eeuwse kleine spiegels met originele vergulding in goede staat 29x18cm.
Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G
Schoolkist 19e eeuw met schuif van grenenhout in goede originele staat 51x23x13cm.
Oude Chinese dierenriem in de vorm van een ronde houten bal, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw in goede staat ø3,4cm.
Twee tinnen klepkannen 19e eeuw met duimrust; (1x met snaveltuit) in goede originele staat 18-21cm.
Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.
Twee oude/antieke seinlampen; 1x koperen N.S. Spoorwegen seinlamp J.A. van Dijk en Zoon Utrecht ca. 1900 en 1x seinlamp uit 1942 WOII Lake Fields Birmingham 23,5-32,5cm. Cond.: G
Twee delen antiek plated; 1x tablet met keramiek en 8 onderzetters (oude haarlijnen) en 1x bonbonniere met glazen binnenschaal en guirlandes 8-20cm. Cond.: G
Amsterdamse messing hanglamp voor kaarsfunctie ca. 1900 (1 scharniertje los), bewerkt met Amsterdams wapen 40xø19cm. Cond.: G
Antieke Duitse vlas/ tabaksnijder, anno 1907, met opschrift: Elisabetha Seibel Klengladenback. In zeer goede originele staat. 58x90x20cm.
Fotoalbum ca. 1900 (band zit los ) met diverse originele foto's en postkaarten uit die tijd van o.a; Gildehaus, Bad Bentheim etc. 7x22x26cm. Cond.: R
Duits keramieken ovaal dienblad met vernikkelde omranding en druivendecor in goede staat 3x53x35cm.
Drie delen oud/antiek koperwerk; 2x bewerkte koperen paraplubakken ca. 1900 en 1x kopergeslagen spiegelkastje 2e helft 20e eeuw (1 spiegel kapot) 44-70cm. Cond.: R-G
Oude Tiffany stijl lamp 2e helft 20e eeuw. 1 Stukje glas is kapot, verder in goede staat 46xø31cm.
Oude Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 34xø21cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 36xø15cm. Cond.: G
Antieke historisme plated koperen godslamp met engelen, ca. 1880. In goede staat. 23x23x22cm.
Twee grote decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 22xø13cm. Cond.: G
Kopergeslagen 18e eeuwse barok kaarskandelaar in goede originele staat 53cm.
Zware gietijzeren ketel met stoof (mist handgreep) 19e eeuw 46x32x23cm.
Vroeg bronzen pan met 3 poten en lange steel 18e eeuw of ouder. in goede originele staat 14x49xø18cm.
Prachtige 19e eeuwse schildpaddoos met ivoor en origineel slot. Klein barstje in deksel, verder in goede originele staat 4,5x16x7,5cm.
Oude vooroorlogse Duitse Weltkriegs diorama van 1914 met 9 glazen dia's in goede staat 10x6x4cm.
Grote Duitse tinnen schotel gesigneerd "Christiaan Bollmann 1826" met floraal gravering, in goede originele staat ø38,5cm.
Kavel van tien oude pillendoosjes (plated en messing) o.a; parelmoer inleg, muranoglas, porselein, emaille, Limoges. Daarbij een bewerkte koperen servetring en lepeltje 2e helft 20e eeuw 1,5-5cm. Cond...
Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.
Twee antieke kraantjeskannen; 1x koper 29x18x13cm. en 1x tin beschilderd met landschap en koeien 47xø16cm. Cond.: G
Twee oude Afrikaanse houten dekseldozen met figuren en tekens 17x34cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws koperwerk; 1x messing kraantjeskan, 1x roodkoperen stoof, 1x roodkoperen appelketel. Allen in goede staat 13-41cm.
Heilig kruis op voet, midden 19e eeuw met metalen Corpus Christie en porseleinen knoppen. Zwart geeboniseerd hout 53xø22cm. Cond.: G
Messing mijnwerkerslamp en 19e eeuws strijkijzer in goede originele staat 16-31cm.
Tinnen kraantjeskan ca. 1800 met houten handvat (gebroken maar compleet) 39x24xø14cm. Cond.: R
Negen delige antieke tinnen maatset, 19e eeuw, met eikstempels. In zeer goede staat. 5-25cm.
Zeven tinnen kannen 19e eeuw o.a; chocoladekan 18-26cm. Cond.: R-G
Twee Hollandse beschilderde kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw in goede originele staat 41x46cm.
Grote oude Franse opalineglazen tafellamp, geëlektrificeerd 76xø45cm. Cond.: G
Vier antieke petroleumlampen (incompleet) o.a; opaline, albast, mat glas, etc. 30-50cm. Cond.: G
Oude limoges stijl porseleinen tafellamp (electrisch) ca. 1980 met bloemen- en gouddecor in zeer goede staat 60xø24cm.
Jagersmes 19e eeuw in goede originele staat met eikenhouten heft 36cm.
Groot koperen processiekruis anno 1837, 2 losse delen erbij (compleet) 67x39x11cm.
Drie delen 19e eeuws koperwerk; 1x prachtige roodkoperen appelketel, 1x koetsketel met eiken en messing en 1x waterketel, Biedermeier met porselein. Alles in goede originele staat 25-35cm.
Twee tafel-olielampen ca. 1900; 1x opalineglas beschilderd en 1x majolica met compositie metalen voet (messing ring lasnaden los) 30-52cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-hoekige voet, in goede originele staat 14-16cm.
Grote 19e eeuwse messing kaarskandelaar met lekrand in originele staat 53xø17cm. Cond.: G
Oude Engelse mechanisch drukapparaat (kopieerapparaat), gemerkt Gestetner ca. 1950. In goede originele staat 46x48x34cm.
Apart antiek oppervlakte-meetapparaat in originele kist. gemerkt G. Coradi Zurich No. 146 D.R. patent ca. 1900. Met handgeschreven beschrijving 9x39x21cm. Cond.: G
Oud Duits verzamelalbum Olympiade 1939 in goede originele staat (Olympiade Zeitung) 46x32x3cm.
Smeedijzeren handboeien 18e-19e eeuw in originele staat 45x10x4cm. Cond.: G
Gesigneerde Hollandse kopergeslagen Art-Deco barometer, monogram H.V. of V.H. ca. 1920. (Amsterdamse school??) In goede originele staat. 39x22x5cm.
Duitse hoedendoos ca. 1900 "Deutsche Klapp Hut" met hoge hoed in zeer goede staat 7x38x28cm.
Parelmoer belijmde dekseldoos ca. 1890 met been. Zonder pootjes, verder in goede staat 3x15x7,5cm.
Vijf 19e eeuwse trechters; 4x tin en 1x koper, in goede originele staat 8-15cm.
Notenhout fineer 19e eeuwse sieradencassette met bandintarsia en ivoor monogram inleg "V.T.". Origineel slot en vakverdeling in goede originele staat 11,5x28x19cm.
Geslepen kristallen inktpot met verguld montuur en deksel, gemerkt: GESCH., op zwart marmeren basement met 4 pootjes en verguld pennenbakje. ca.11x11cm.
Vier Chinese zijde figuren ca. 1900 in goede originele staat (zijde en papier) 30-32cm.
Hollands eikenhouten bordenrek met parelrand ca. 1900 in goede staat 100x30x11cm.
Twee oude Japanse houten wandversieringen met parelmoerinleg 20e eeuw in goede staat 62,5x17cm. Cond.: G
Vier oude/antieke houten doosjes; 1x naaidoos van noten0fineer ca. 1840, 1x houten doos met Chinees decor ca. 1930 (zwrt/goud/rood), 1x rood-gelakte Chinese doos met paradijsvogel-decor 20e eeuw en 1x...
Drie delen oud/antiek tin; 1x snotneus, 1x bierpul met gravure ca. 1900 en 1x theepot ca. 1900. 16-28cm. Cond.: R-G
Oude majolica hang-petroleumlamp met kaarskandelaren 20e eeuw in goede staat 65xø58cm. Cond.: G
Drie kleine Hollandse speculaasplanken ca. 1800 en een kerfsnede el ca. 1800. Allen in goede originele staat 29-75cm.
Grenenhouten 18e eeuwse schoolkist in originele staat 26x11x13cm. Cond.: R-G
Oude/antieke houtgesneden barometer met paard ca. 1910 met uitgesneden ranken in goede originele staat 48x25x8cm.
Oude eikenhouten gekerfde schooltas naar oud voorbeeld 52x10x21cm. Cond.: G
Grote antieke kopergeslagen Art-Deco vaas, gemerkt: Daalderop Holland. Paar kleine deukjes. H. 62cm., Cond.:G
Vier oude Indonesische dolken 20e eeuw in goede originele staat 27-41cm.
Jugendstil hang-petroleumlamp ca. 1900 met figuren, guirlandes etc. in goede originele staat 53x42x47cm.
Messing poffertjespan en ijzeren strijkbout ca. 1800 in goede originele staat 12-33cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 12-20cm.
Negen delen oud en antiek tin; 1x grote schaal, 4 maten, brandewijnkom, schenkschaaltje en 2 kandelaars 7-27cm. Cond.: G
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.
19e Eeuwse kruideniers koffiemolen van Peugeot Freres Brevetes in goede originele staat 33x26x15cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.
Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G
Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.
Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met glazen reservoir en compositie metalen voet met albast. In goede originele staat 55xø21cm.
Prachtig messing comfoor met ketel ca. 1900 Art Nouveau in uitstekende staat 31x26xø18cm.
Koper bewerkte kruitvuller en oude soda-spuitfles, beide in goede originele staat 18,5x8,5x7,5cm. en 32xø10cm.
Oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met engel 20e eeuw in goede staat 41x40x16cm.
Oude klarinet 1e helft 20e eeuw in originele staat, gemerkt W. HampF 64xø8cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse schooltas in goede originele staat 45x26x11cm.