Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Jugendstil kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.

Lampje met putti
Resultaat: 50 EUR

Lampje met putti 1e helft 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd. Made J.M. Belgium in zeer goede staat 22cm.

Kistje met kaarten
Resultaat: 50 EUR

Prachtige gerestaureerde wortelnoten-fineer opbergkist ca. 1870. Gepolitoerd en in zeer goede staat 6x28x16cm.

6 Delen tin
Resultaat: 50 EUR

Zes delen oud tin; 3x tinnen borden 20e eeuw ø21cm. , 3x tinnen kandelaars (2x Kamphof Zwolle en 1x 19e eeuw), 22-25cm. Cond.: R-G

Divers tin
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel divers tin 19e-20e eeuw o.a; klepkannen, borden, schalen, bekers, koffiekannen etc. 10-40cm. Cond.: R-G

Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Hoge 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met glazen reservoir in goede originele staat 75xø18cm.

Empire plafondlamp
Resultaat: 50 EUR

Oude messing empire lamp 1e helft 20e eeuw met groene beschildering 6-lichts, in goede originele staat 70xø50cm.

Schildpad sigarenkoker
Resultaat: 50 EUR

Schildpad sigarenkoker 19e eeuw. Krimpnaad van 4cm., verder in goede originele staat 12x7x2cm.

Franse kroonlamp
Resultaat: 50 EUR

Franse glazen kroonlamp ca. 1900 met kristallen kaarshouders. 1 Kaarshouder rondom gescheurd, verder in goede staat 81xø60cm.

4 Schilderij lampjes
Resultaat: 50 EUR

Vier oude koperen schilderij-lampjes in goede staat 23-33cm.

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 50 EUR

Paar bronzen barok kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat H.:19cm.

2 Ovale lijsten
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke ovale lijsten ca. 1900 met steendrukken in goede staat 35-37cm.

10 Parelmoer Camee's
Resultaat: 50 EUR

Tien oude parelmoer camee met portretten 20e eeuw in goede staat 2-4cm.

2 Spiegels, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse kleine spiegels met originele vergulding in goede staat 29x18cm.

Barometer, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G

Schooltas, grenen
Resultaat: 50 EUR

Schoolkist 19e eeuw met schuif van grenenhout in goede originele staat 51x23x13cm.

Dierenriem, houten bal
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese dierenriem in de vorm van een ronde houten bal, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw in goede staat ø3,4cm.

2 Tinnen klepkannen
Resultaat: 50 EUR

Twee tinnen klepkannen 19e eeuw met duimrust; (1x met snaveltuit) in goede originele staat 18-21cm.

2 Tinnen schenkkannen
Resultaat: 50 EUR

Vier 18e-19e eeuwse tinnen schenkkannen met duimrust (2 setjes), schenktuit opnieuw aangezet. In goede staat 16-17cm.

2 Seinlampen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke seinlampen; 1x koperen N.S. Spoorwegen seinlamp J.A. van Dijk en Zoon Utrecht ca. 1900 en 1x seinlamp uit 1942 WOII Lake Fields Birmingham 23,5-32,5cm. Cond.: G

Bonbonniere + onderzetters
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek plated; 1x tablet met keramiek en 8 onderzetters (oude haarlijnen) en 1x bonbonniere met glazen binnenschaal en guirlandes 8-20cm. Cond.: G

Amsterdamse hallamp
Resultaat: 50 EUR

Amsterdamse messing hanglamp voor kaarsfunctie ca. 1900 (1 scharniertje los), bewerkt met Amsterdams wapen 40xø19cm. Cond.: G

Tabaksnijder
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse vlas/ tabaksnijder, anno 1907, met opschrift: Elisabetha Seibel Klengladenback. In zeer goede originele staat. 58x90x20cm.

Fotoalbum ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Fotoalbum ca. 1900 (band zit los ) met diverse originele foto's en postkaarten uit die tijd van o.a; Gildehaus, Bad Bentheim etc. 7x22x26cm. Cond.: R

Ovaal dienblad
Resultaat: 50 EUR

Duits keramieken ovaal dienblad met vernikkelde omranding en druivendecor in goede staat 3x53x35cm.

3 Delen koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Drie delen oud/antiek koperwerk; 2x bewerkte koperen paraplubakken ca. 1900 en 1x kopergeslagen spiegelkastje 2e helft 20e eeuw (1 spiegel kapot) 44-70cm. Cond.: R-G

Tiffany stijl lamp
Resultaat: 50 EUR

Oude Tiffany stijl lamp 2e helft 20e eeuw. 1 Stukje glas is kapot, verder in goede staat 46xø31cm.

Tiffany stijl lamp
Resultaat: 50 EUR

Oude Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 34xø21cm. Cond.: G

Tiffany stijl lamp
Resultaat: 50 EUR

Oude Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 36xø15cm. Cond.: G

Godslamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke historisme plated koperen godslamp met engelen, ca. 1880. In goede staat. 23x23x22cm.

2 Marmeren eieren
Resultaat: 50 EUR

Twee grote decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 22xø13cm. Cond.: G

Kaarsenstandaard
Resultaat: 50 EUR

Kopergeslagen 18e eeuwse barok kaarskandelaar in goede originele staat 53cm.

Ketel + stoof
Resultaat: 50 EUR

Zware gietijzeren ketel met stoof (mist handgreep) 19e eeuw 46x32x23cm.

Bronzen pan, 3-poot
Resultaat: 45 EUR

Vroeg bronzen pan met 3 poten en lange steel 18e eeuw of ouder. in goede originele staat 14x49xø18cm.

Schildpad doos
Resultaat: 45 EUR

Prachtige 19e eeuwse schildpaddoos met ivoor en origineel slot. Klein barstje in deksel, verder in goede originele staat 4,5x16x7,5cm.

Kijkdoos
Resultaat: 45 EUR

Oude vooroorlogse Duitse Weltkriegs diorama van 1914 met 9 glazen dia's in goede staat 10x6x4cm.

Tinnen schotel Duits
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse tinnen schotel gesigneerd "Christiaan Bollmann 1826" met floraal gravering, in goede originele staat ø38,5cm.

Diverse emaille pillendoosjes
Resultaat: 45 EUR

Kavel van tien oude pillendoosjes (plated en messing) o.a; parelmoer inleg, muranoglas, porselein, emaille, Limoges. Daarbij een bewerkte koperen servetring en lepeltje 2e helft 20e eeuw 1,5-5cm. Cond...

Bronzen wierook-vat
Resultaat: 45 EUR

Oosters bronzen wierook vat ca. 1900 met hengsel, in goede originele staat 42xø21cm.

2 Kraankannen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke kraantjeskannen; 1x koper 29x18x13cm. en 1x tin beschilderd met landschap en koeien 47xø16cm. Cond.: G

2 Afrikaanse dekseldozen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude Afrikaanse houten dekseldozen met figuren en tekens 17x34cm. Cond.: G

Kraanpot + keteltje
Resultaat: 45 EUR

Drie delen 19e eeuws koperwerk; 1x messing kraantjeskan, 1x roodkoperen stoof, 1x roodkoperen appelketel. Allen in goede staat 13-41cm.

Zwart kruisbeeld
Resultaat: 45 EUR

Heilig kruis op voet, midden 19e eeuw met metalen Corpus Christie en porseleinen knoppen. Zwart geeboniseerd hout 53xø22cm. Cond.: G

Mijnwerkerslamp + strijkijzer
Resultaat: 45 EUR

Messing mijnwerkerslamp en 19e eeuws strijkijzer in goede originele staat 16-31cm.

Tinnen kraanpot
Resultaat: 40 EUR

Tinnen kraantjeskan ca. 1800 met houten handvat (gebroken maar compleet) 39x24xø14cm. Cond.: R

9 Tinnen maatbekers
Resultaat: 40 EUR

Negen delige antieke tinnen maatset, 19e eeuw, met eikstempels. In zeer goede staat. 5-25cm.

7 Tinnen kannen
Resultaat: 40 EUR

Zeven tinnen kannen 19e eeuw o.a; chocoladekan 18-26cm. Cond.: R-G

2 Blikken kraankannen
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollandse beschilderde kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw in goede originele staat 41x46cm.

Olielamp
Resultaat: 40 EUR

Grote oude Franse opalineglazen tafellamp, geëlektrificeerd 76xø45cm. Cond.: G

4 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke petroleumlampen (incompleet) o.a; opaline, albast, mat glas, etc. 30-50cm. Cond.: G

Limoges lamp
Resultaat: 40 EUR

Oude limoges stijl porseleinen tafellamp (electrisch) ca. 1980 met bloemen- en gouddecor in zeer goede staat 60xø24cm.

Antiek jagersmes
Resultaat: 40 EUR

Jagersmes 19e eeuw in goede originele staat met eikenhouten heft 36cm.

Processiekruis
Resultaat: 40 EUR

Groot koperen processiekruis anno 1837, 2 losse delen erbij (compleet) 67x39x11cm.

3 Delen koper
Resultaat: 40 EUR

Drie delen 19e eeuws koperwerk; 1x prachtige roodkoperen appelketel, 1x koetsketel met eiken en messing en 1x waterketel, Biedermeier met porselein. Alles in goede originele staat 25-35cm.

2 Lampen
Resultaat: 40 EUR

Twee tafel-olielampen ca. 1900; 1x opalineglas beschilderd en 1x majolica met compositie metalen voet (messing ring lasnaden los) 30-52cm. Cond.: R-G

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met 8-hoekige voet, in goede originele staat 14-16cm.

Kaarsenkandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse messing kaarskandelaar met lekrand in originele staat 53xø17cm. Cond.: G

Apparaat in kist
Resultaat: 40 EUR

Oude Engelse mechanisch drukapparaat (kopieerapparaat), gemerkt Gestetner ca. 1950. In goede originele staat 46x48x34cm.

Meet-apparaat
Resultaat: 40 EUR

Apart antiek oppervlakte-meetapparaat in originele kist. gemerkt G. Coradi Zurich No. 146 D.R. patent ca. 1900. Met handgeschreven beschrijving 9x39x21cm. Cond.: G

Album Olympiade 1936
Resultaat: 40 EUR

Oud Duits verzamelalbum Olympiade 1939 in goede originele staat (Olympiade Zeitung) 46x32x3cm.

Smeedijzeren boeien
Resultaat: 40 EUR

Smeedijzeren handboeien 18e-19e eeuw in originele staat 45x10x4cm. Cond.: G

Art Deco barometer
Resultaat: 40 EUR

Gesigneerde Hollandse kopergeslagen Art-Deco barometer, monogram H.V. of V.H. ca. 1920. (Amsterdamse school??) In goede originele staat. 39x22x5cm.

Hoedendoos
Resultaat: 40 EUR

Duitse hoedendoos ca. 1900 "Deutsche Klapp Hut" met hoge hoed in zeer goede staat 7x38x28cm.

Parelmoer doosje
Resultaat: 40 EUR

Parelmoer belijmde dekseldoos ca. 1890 met been. Zonder pootjes, verder in goede staat 3x15x7,5cm.

5 Trechters
Resultaat: 40 EUR

Vijf 19e eeuwse trechters; 4x tin en 1x koper, in goede originele staat 8-15cm.

Sieraden cassette
Resultaat: 40 EUR

Notenhout fineer 19e eeuwse sieradencassette met bandintarsia en ivoor monogram inleg "V.T.". Origineel slot en vakverdeling in goede originele staat 11,5x28x19cm.

Krist. inktpot
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen inktpot met verguld montuur en deksel, gemerkt: GESCH., op zwart marmeren basement met 4 pootjes en verguld pennenbakje. ca.11x11cm.

4 Chinese zijde figuren
Resultaat: 40 EUR

Vier Chinese zijde figuren ca. 1900 in goede originele staat (zijde en papier) 30-32cm.

Eikenhouten bordenrek
Resultaat: 40 EUR

Hollands eikenhouten bordenrek met parelrand ca. 1900 in goede staat 100x30x11cm.

2 Delen Oosters
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse houten wandversieringen met parelmoerinleg 20e eeuw in goede staat 62,5x17cm. Cond.: G

4 Oude doosjes
Resultaat: 35 EUR

Vier oude/antieke houten doosjes; 1x naaidoos van noten0fineer ca. 1840, 1x houten doos met Chinees decor ca. 1930 (zwrt/goud/rood), 1x rood-gelakte Chinese doos met paradijsvogel-decor 20e eeuw en 1x...

3 Delen tin
Resultaat: 35 EUR

Drie delen oud/antiek tin; 1x snotneus, 1x bierpul met gravure ca. 1900 en 1x theepot ca. 1900. 16-28cm. Cond.: R-G

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Oude majolica hang-petroleumlamp met kaarskandelaren 20e eeuw in goede staat 65xø58cm. Cond.: G

Kanon
Resultaat: 35 EUR

Zwaar decoratief kanon 20e eeuw in goede staat 25x38x14cm. Cond.: G

Koekplanken
Resultaat: 35 EUR

Drie kleine Hollandse speculaasplanken ca. 1800 en een kerfsnede el ca. 1800. Allen in goede originele staat 29-75cm.

Schooltas
Resultaat: 35 EUR

Grenenhouten 18e eeuwse schoolkist in originele staat 26x11x13cm. Cond.: R-G

Barometer
Resultaat: 35 EUR

Oude/antieke houtgesneden barometer met paard ca. 1910 met uitgesneden ranken in goede originele staat 48x25x8cm.

Schooltas, grenen
Resultaat: 35 EUR

Oude eikenhouten gekerfde schooltas naar oud voorbeeld 52x10x21cm. Cond.: G

Metalen vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote antieke kopergeslagen Art-Deco vaas, gemerkt: Daalderop Holland. Paar kleine deukjes. H. 62cm., Cond.:G

4 Aziatische messen
Resultaat: 35 EUR

Vier oude Indonesische dolken 20e eeuw in goede originele staat 27-41cm.

Hanglamp in delen
Resultaat: 35 EUR

Jugendstil hang-petroleumlamp ca. 1900 met figuren, guirlandes etc. in goede originele staat 53x42x47cm.

Poffersijzer + strijkbout
Resultaat: 35 EUR

Messing poffertjespan en ijzeren strijkbout ca. 1800 in goede originele staat 12-33cm.

20 Sleutels
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 12-20cm.

Divers tin
Resultaat: 35 EUR

Negen delen oud en antiek tin; 1x grote schaal, 4 maten, brandewijnkom, schenkschaaltje en 2 kandelaars 7-27cm. Cond.: G

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

Antieke koffiemolen
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse kruideniers koffiemolen van Peugeot Freres Brevetes in goede originele staat 33x26x15cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 35 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

2 Kistjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G

12-delige passerset
Resultaat: 30 EUR

Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.

Divers tin
Resultaat: 30 EUR

Divers tin 18e-19e eeuw in goede staat 9-28cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met glazen reservoir en compositie metalen voet met albast. In goede originele staat 55xø21cm.

Messing comfoor
Resultaat: 30 EUR

Prachtig messing comfoor met ketel ca. 1900 Art Nouveau in uitstekende staat 31x26xø18cm.

Spuitfles + kruitvuller
Resultaat: 30 EUR

Koper bewerkte kruitvuller en oude soda-spuitfles, beide in goede originele staat 18,5x8,5x7,5cm. en 32xø10cm.

Kandelaar 5-lichts
Resultaat: 30 EUR

Oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met engel 20e eeuw in goede staat 41x40x16cm.

Klarinet
Resultaat: 30 EUR

Oude klarinet 1e helft 20e eeuw in originele staat, gemerkt W. HampF 64xø8cm. Cond.: G

Schooltas, eiken
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse schooltas in goede originele staat 45x26x11cm.