Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse zegels NL
Startprijs 30 EUR

Diverse zegels Nederland (en gros), waaronder postfris en dienstzegels in stockboek

NL 1867-1975
Startprijs 75 EUR

Nederland 1867-1975 voornamelijk gestempeld w.o. veel series. Ca. 1000 verschillende in stockboek

NL vanaf 1864
Resultaat: 60 EUR

Nederland vanaf 1864, gestempelde voorraad in dik Bristol stockboek

Duitsland
Resultaat: 150 EUR

Duitsland, Oud-Duitse state, Dt. gebieden, Danzig Saargebied in stockboek

NL voorraadboek
Startprijs 75 EUR

Nederlands voorraadboek met dienstzegels, luchtpost, postzegels

Nederland 1852-1959
Resultaat: 60 EUR

Nederland 1852-1959, voornamelijk gestempelde verzameling in Davo kristal album (hoge cataloguswaarde)

Ned. Indië 1870-1948
Startprijs 50 EUR

Nederlands Indië 1870-1948, collectie in Davo album

Ned. Indië 1892-1948
Startprijs 45 EUR

Nederlands Indië 1892-1948 waaronder dienstzegels en verzameling Nieuw-Guinea in map

Vaticaan 1852-1983
Resultaat: 140 EUR

Vaticaan 1852-1983 collectie voornamelijk ongebruikt/postfris, ruim 1000 zegels in Davo album

Nederland 1900-1969
Startprijs 70 EUR

Nederland 1900-1969 0/x/xx, veel zegels in dik voorraadboek

Weense drukken
Startprijs 40 EUR

Indonesisch Merdeka zogenaamde "Weense Drukken", voornamelijk postfris/ongebruikt, vele zegels

Indon. Merdeka
Startprijs 90 EUR

Indonesische Merdeka zogenaamde "Weense Drukken", uitsluitend postfris voorraad, veel zegels

Duitsland 1945-1993
Startprijs 120 EUR

Duitsland 1945-1993, Duitsland + Bondsrep. + Berlijn verzameling, voornamelijk postfris/gestempeld. Ruim 1700 zegels in 2 Davo albums

Nederland 1964-1986
Startprijs 90 EUR

Nederland 1964-1986 collectie, automaat boekjes postfris in Davo album

Vaticaan vanaf 1948
Startprijs 30 EUR

Vaticaan vanaf 1948; oude brieven, FDC's in album

Nederland Max kaarten
Startprijs 20 EUR

Nederland Max kaarten en FDC groot-formaat, kinderblokken in album

Nederland zegels
Startprijs 20 EUR

Nederland; FDC en gelegenheids couvert vanaf 1975 in 2 groot-formaat albums

Doos, 10 insteekboeken
Resultaat: 60 EUR

Doos met 10 groot-formaat insteekboeken met diverse postzegels

Nederland, map met vellen
Resultaat: 40 EUR

Nederland, map met vellen postfris, zeer hoge "gulden" nominaal aankoop

Stockboek met ca. 1800 zegels
Startprijs 80 EUR

Dik stockboek (64 bladzijden) met ca. 1800 zegels; Nederland, Ned. Indië, Ne. Nieuw Guinea, Curacao en Ned. Antillen. Ongebruikt en gestempeld.

NL spec. FDC
Startprijs 25 EUR

Nederland spec. FDC's / couvert etc. in groot album

Motiefverzameling "Leger des Heils"
Startprijs 40 EUR

Motiefverzameling "Leger des Heils". Opgezet als tentoonstellings verzameling.

Nederland PTT mapjes
Startprijs 25 EUR

Nederland PTT mapjes met postfris zegels, 83 stuks in Davo album

Nederland 1976-1993
Startprijs 60 EUR

Nederland 1976-1993 voornamelijk postfris collectie in Davo album