Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Italië
Startprijs 25 EUR

Italië en gebieden waaronder oud in stockboek

Italië
Resultaat: 35 EUR

Italië en gebieden waaronder oud in stockboek

Frankrijk
Startprijs 40 EUR

Frankrijk vanaf klassiek + enig Zwitserland in stockboek

Postzegels, Midden/Zuid Amerika
Resultaat: 35 EUR

Postzegelalbum Midden/Zuid Amerika en voormalig bezit Engeland met ca. 2200 zegels. Gestempeld en klein deel postfris.

Schilderijen op postzegels
Startprijs 20 EUR

Postzegelalbum met ca. 700 zegels met afbeeldingen van schilderijen. Postfris en gestempeld.

Postzegels, Ned. Antillen
Startprijs 20 EUR

Postzegelboek met zegels van de Ned. Antillen, postfris en gestempeld.

Postzegels, Azië
Startprijs 25 EUR

Rood Davo postzegelalbum met ca. 1400 zegels uit Azië, gestempeld