Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitsland 1948-1989
Startprijs 90 EUR

Duitsland 1948-1989, Bondsrep. + Berlijn verzameling. Postfris en grbuikt in Davo album, ca. 1500 zegels

Indonesië - Molukken
Startprijs 20 EUR

Indonesië - Molukken postfris op insteekbladen in map

NL kinder bedankkaarten
Startprijs 25 EUR

Nederland kinder-bedankkaarten vanaf 1959 in album

Nederland voorraad
Startprijs 30 EUR

Stockboek met Nederland voorraad

NL en O.G.
Startprijs 45 EUR

Nederland en O.G. ( 4x groot-formaat album met FDC's en max. kaarten + groot formaat album FDC's Vaticaan)

Motiefverzameling U.N.O.
Resultaat: 70 EUR

Motiefverzameling U.N.O. postfris collectie in Kube album

Verhuisdoos vol zegels
Resultaat: 50 EUR

Verhuisdoos vol postzegels "Varia" uit nalatenschap (niet uitgezocht)

Voorraad Ned. Kolonie
Resultaat: 40 EUR

Voorraad Ned. Kolonie (ongebruikt/postfris en gestempeld) in 3 insteekboeken. Tevens enig Indonesië. Veel zegels

Engelse kol.
Resultaat: 50 EUR

Engelse kol. voornamelijk gestempeld waaronder klassiek in stockboek

Stockboek Zuid-Amerika, Brazilië
Resultaat: 20 EUR

Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Brazilië, oude verzameling

Collectie NL
Startprijs 60 EUR

Collectie Nederland kinder bedankkaarten en max. kaarten in 2 albums

Stockboek Zuid-Amerika, Chili
Startprijs 20 EUR

Dik Bristol stockboek Zuid-Amerika, Chili, oude verzameling

Nederland FDC
Resultaat: 90 EUR

Nederland FDC's onbeschreven, ca. 1300 stuks, hoge verkoopwaarde.

Startverzameling NL
Startprijs 30 EUR

Startverzameling Nederland 1852-1975 (gebruikt, ongebruikt, postfris) in voorraad album.

Italië + Zwitserland
Startprijs 40 EUR

Italië + Zwitserland gestempeld, waaronder oud in stockboek

Oostenrijk 1957
Resultaat: 30 EUR

Oostenrijk 1957 verzameling gebruikte geillustreerde postwaarde-stukken, 88 verschillende.

Canada + Nw. Zeeland
Startprijs 25 EUR

Canada + Nieuw Zeeland voornamelijk gestempeld waaronder oud in stockboek

Griekenland
Startprijs 20 EUR

Verzameling Griekenland vanaf 1901, oude verzameling op albumbladen. Deels meervouding verzameld

Nederland postfris
Startprijs 40 EUR

Nederland postfris, voornamelijk in blokken van 4, hoge nominale aankoopwaarde

Oostenrijk
Startprijs 40 EUR

Oostenrijk (waaronder klassiek - stempels) + divberse buiten Europa in 2 stockboeken

Nederland postfris
Startprijs 40 EUR

Nederland postfris, voornamelijk blokken van 4 in stcokboek, hoge nominale guldenwaarde

Verzameling Bosnië
Resultaat: 30 EUR

Oude verzameling Bosnië op insteekbladen

België
Startprijs 30 EUR

België waaronder oud/klassiek in stockboek

Zuid-West Afrika
Resultaat: 50 EUR

Zuid West Afrika (S.W.A.) postfris verzameling vanaf 1937 op insteekbladen