Antiek glazen (kristal) 8-delig dessert-servies (met onderschotels), gesigneerd Lalique France in goede staat 7xø16cm.
Drie kristallen glazen ca. 1900; 1x blauw, neutraal met gouddecor, 1x rood met floraal- en gouddecor, 1x rood met gouddecor 11-12cm. Cond.: G
Twee prachtige oude Murano glazen schalen ca. 1970 in zeer goede staat, 15x39x38cm. en 37x32x39cm.
Twee oude kristallen potten met plated deksel en hengsel, 1e helft 20e eeuw. In goede staat. 12xø13cm. en 14xø12cm.
Zes delen oud/antiek glas; 2x blauwe roemers (1 chip), 1x melkglazen beker met goudkleurig sterrenbeelden decor, 1x Jugendstil bakje, 1x gegraveerd glas met portret en 1x opaline beker 11-20cm. Cond.:...
Vier oude 2-kleurige roemers (wijnglazen) met groene stam in goede staat 19xø7cm.
Drie delen oud kristal; 1x grote facetgeslepen zoutstrooier, 1x kleine likeurkaraf (amandel- en facetgeslepen) en 1x grote karaf van waaierkristal 16-27cm. Cond.: G
Karaffenset ca. 1900 met 3 bijbehorende glazen, gegraveerd en geslepen (2 glazen hebben chips, karaffen zijn goed) Cond.: R-G
Oude kristallen bowlset (zware uitvoering) facetgeslepen met 6 bowlglazen (2 afwijkend van uitvoering) Cond.: G
Japanse glazen plant met marmeren plantenbak ca. 1930. In goede originele staat 29x20x8cm.
Prachtige 19e eeuwse waaierkristallen stolp in uitstekende staat 20xø21cm.
Divers glas en kristal (10 delen); 1x dekselcoupe, 1x voorraadpot, 2x vaas, 1x waaierkristallen schaal, 2x waaierkristallen flacon (1x gelijmd), 1x suikerstrooier, 1x parfumflacon 13-38cm. Cond.: G
Antieke Boheems kristallen vaas met bronzen armaturen met vogels-en bloemdecor, ca.1900. In goede staat, 26xø10cm.
Antieke blauwglazen dekselpot met floraal decor, ca. 1880, 8xø10cm., Cond.:G
Antiek Duits gegraveerd en bewerkt glas met tekst op de bodem "stark gespannt, stark geschaffen" en monogram met kroon 12xø9cm. Cond.: G
Kristallen karaf met 4 bijbehorende kristallen coupes. Karaf: 27xø13cm., coupes 11xø9.5cm., Cond.:G
Diverse kristallen figuren o.a Swarovski (telefoon, grammofoon, viool, schommelpaard, bever, poes) en overig kristal (egel, beertje, en vogel) 2-7cm. Cond.: G
Zes kristallen karaffen, amandel- en facetgeslepen, 1x karaf met chip van voet en bovenrand en 1x karaf mist stolp 14-27cm. Cond.: R-G
Elf delen oud/antiek glaswerk; 5x glazen schaaltjes met goudrand (chips), 1x langwerpige schaal met goudrand, 1x geschulpte glazen schaal met goudrand 19e eeuw, 1x flacon, 1x gegraveerde schaal met pl...
Twintig 19e eeuwse mondgeblazen glazen o.a. met gravures, portret etc. 11-22cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse kristallen vaasjes met gouddecor (beschadigingen) 10-16cm. Cond.: M-R
Bolle glazen Murano vaas (donkerblauw) met geel/groen en transparant glas in goede staat 10x10cm. Cond.: G
Zeven delen antiek Boheems kristal; robijnrood, gegraveerd; 2x vazen, 1x karaf, 1x schaal, 1x bokaal en 2x likeurglazen 6-21cm. Cond.: G