Glas-in-lood venster 18e-19e eeuw met afgebeeld een gebrandschilderde driemaster. In goede originele staat 24x18,5cm.
Twee prachtige antieke gegraveerde kristallen glazen ca. 1900; 1x gegraveerd met serpent en Gesundheit, 1x gegraveerd met twee figuren in landschap 13x7,5cm. In zeer goede staat.
Divers glas/kristal ca. 1900 en later. Twintig delen o.a; karaf met glazen, zoutnappen, suikerpot, vazen etc. Minimale chip mogelijk 3-37cm.
Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G
Kristallen dekselcoupe, 19e eeuw, met onderschaal, met amandelslijpsel. Chips. 33x23cm., Cond.:R
Historisme schenkkan ca. 1880 met compositie metalen ornamentuur en stop. In goede originele staat 20x12xø8cm.
Twee oude Franse Sevres glazen vazen tweekleurig witglas en rookglas 20e eeuw in goede staat 19-25cm.
Grote oude melkglazen dekselpot met Chinees decor van figuren in tuin. 26xø11cm. Cond.: G
Hollandse biedermeier kristallen kaasstolp met amandelslijpsel en ruitslijpsel (chips van onderschotel). Huwelijk van twee delen 21xø19cm. Cond.: R
Twee antieke Jugendstil vazen met gouddecor; 1x groen glas (nr. 140/359, chip) en 1x blauw glas (gesigneerd Sellin a R., chip) 10,5-20cm. Cond.: R
Glazen sculptuur, gesigneerd Mats Jonasson Sweden. Voorstellend twee zeehonden onder water met een vis 18x20x4,5cm. Cond.: G
Prachtige kristallen geslepen glazen 48x (bij elkaar horend) 20e eeuw met hetzelfde slijpsel in goede staat
Waaierkristallen 19e eeuwse schaal met plated hengsel (beugel is verbogen, kristal is heel) 20xø20cm. Cond.: R-G
Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.
Twee oude Lalique kristallen glazen. Transparant met groenglazen knoppen 20e eeuw. In goede staat 11xø10cm. en 8xø9,5cm.
Twee delen Lalique kristal; 1x kaarskandelaar 7,5x6,5cm. en 1x asbak (randschade) 6xø10cm. Cond.: R
Prachtige antieke robijnrode Boheems kristallen 7-delige set. Bevat gegraveerde glazen en facetgeslepen karaf ca. 1900 in goede staat 45xø13cm. en 3,5xø6cm. Cond.: G
Grote antieke 3-delige kristallen tafelstuk met facetgeslepen guirlandes.1 chip af, verder in goede staat 54xø29cm. Cond.: R-G
Vijftien delen antiek waaierkristal (minimale chips 8-11cm. Cond.: R-G
Zeldzame 18e eeuwse glazen kan anno 1775 met wapen van Zeeland. In zeer goede originele staat 26xø14cm.
Groot 19e eeuws gebrandschilderd venster met voorstelling van Jeanne D'Arc te paard met ridders. Gesigneerd "Pitt van Treeck Hüls/Krefeld" 1 Klein venster gescheurd 123x80cm. Cond.: G
Prachtige glazen gegraveerde wijnkoeler ca. 1800 met floraal-, kasteel- en vogeldecor 27xø23cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse kristallen karaffen met amandelslijpsel, 1 stop binnenin stukje af 34-37cm. Cond.: R-G