Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster 20e eeuw, voorstellend een man te paard 31x24cm. Cond.: G
Duitse kristallen bokaal met gravering rondom "Gluck, Freude, Glaube, Hoffe, Liebe", minimale beschadiging voet 14,8xø8cm.
Drie kristallen glazen ca. 1900; 1x facetgeslepen koningsblauw, 1x facetgeslepen koningsblauw en gouddecor, 1x facetgeslepen met opgewerkt bloemendecor en gouddecor 12-13cm. Cond.: G
Vijf delen oud glas 20e eeuw; 2x bolle vaasjes, 1x gesigneerd Vic Galther? 85, Jugendstil stijl, 1x hoge vaas Wallstab '83, 1x hoog wijnglas, monogram Fx, 1x bolvaas monogram R.W. 82, 8,5-ø16,5cm. Con...
Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.
Vier oude bierpullen met tinnen deksel (Fayence, steengoed, glas) 20e eeuw 12-22cm. Cond.: R-G
Moderne mondgeblazen glazen schaal (glas-fusing) 2e helft 20e eeuw 7xø19cm. Cond.: G
Kavel van 6 delen ou bewerkt kristal; 5x facetgeslepen en gegraveerde wijnglazen en 1x 19e eeuws schenkkannetje met plated montuur 14-16cm. Cond.: G
Zware 3-delige kristallen roomset, facetgeslepen en gegraveerd met druivendecor, 1 minimale chip tablet 13x27x13cm. Cond.: R-G
Vier antieke opalineglazen vazen ca. 1900, handbeschilderd en gelithografeerd in goede staat 23-33cm.
Grote 19e eeuwse waaierkristallen dekselcoupe (stukje gelijmd en stukje af) 31xø17cm. Cond.: M
Drie delen oud kristal; 1x grote kristallen karaf, facetgeslepen (goed), 1x kleine karaf ca. 1900 (goed) en 1x facetgeslepen schenkkan (goed) 19-23cm. Cond.: G
Drie delen antiek ruit/waaierkristal; 1x dekseldoos kristal 3xø13,5cm., 1x kristallen onderzetter 16xø7,5cm. en 1x waaierglas (geen kristal) 3,5x10cm. Cond.: G
Zeven delen oud glaswerk/kristal o.a; 5 kristallen glazen (bewerkt), 1x grote amandelgeslepen kristallen roemer en 1x Murano glazen mandje 12-20cm. Cond.: G
Gegraveerde Duitse glazen bierpul met tinnen deksel ca. 1880 Historisme (druiveranken decor) 20x12xø9cm. Cond.: G
Oude kristallen bewerkte dekselcoupe 20e eeuw in goede staat 19xø9cm.
Kavel met 17 groene glazen o.a; roemers 20e eeuw 13-18cm. Cond.: G
Oude kristallen kraantjeskan met plated voet en kraantje 1e helft 20e eeuw 41cm. Cond.: G
Vier delen kristal ca. 1900; 2x vaas (1x geribbeld en 1x waaierkristal), 2x amandelgeslepen karaffen. Allen in goede staat 21-30cm.
Prachtige 19e eeuwse mondgeblazen glazen mand (lichtgroen) 26xø20cm. Cond.: G
Kristallen 3-delige bowlpot (sterslijpsel)19e eeuw; onderschotel, bowlpot en sleef. Minimale chips bij bowlpot 36xø21cm. Cond.: R-G
Prachtige glazen pijpvaas 3-kleurig. Binnen melkkleur neutraal en opgelegd honingkleur 20e eeuw in goede staat 35cm.
Drie antieke opalineglazen vazen; 2x met handbeschilderd bloemendecor en 1x afgebeeld met portret 18-20cm. Cond.: G