Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Glas-in-lood venster
Resultaat: 30 EUR

Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster 20e eeuw, voorstellend een man te paard 31x24cm. Cond.: G

Kristallen bokaal
Startprijs 30 EUR

Duitse kristallen bokaal met gravering rondom "Gluck, Freude, Glaube, Hoffe, Liebe", minimale beschadiging voet 14,8xø8cm.

3 Kristallen bekers
Resultaat: 30 EUR

Drie kristallen glazen ca. 1900; 1x facetgeslepen koningsblauw, 1x facetgeslepen koningsblauw en gouddecor, 1x facetgeslepen met opgewerkt bloemendecor en gouddecor 12-13cm. Cond.: G

5 Delen groen glas
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen oude groene glazen vazen 20e eeuw 21-44cm. Cond.: G

5 Delen glas
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen oud glas 20e eeuw; 2x bolle vaasjes, 1x gesigneerd Vic Galther? 85, Jugendstil stijl, 1x hoge vaas Wallstab '83, 1x hoog wijnglas, monogram Fx, 1x bolvaas monogram R.W. 82, 8,5-ø16,5cm. Con...

Glazen karaf
Startprijs 30 EUR

Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.

4 Bierpullen
Resultaat: 20 EUR

Vier oude bierpullen met tinnen deksel (Fayence, steengoed, glas) 20e eeuw 12-22cm. Cond.: R-G

Glazen schaal
Resultaat: 15 EUR

Moderne mondgeblazen glazen schaal (glas-fusing) 2e helft 20e eeuw 7xø19cm. Cond.: G

5 Roemers + waterkan
Startprijs 35 EUR

Kavel van 6 delen ou bewerkt kristal; 5x facetgeslepen en gegraveerde wijnglazen en 1x 19e eeuws schenkkannetje met plated montuur 14-16cm. Cond.: G

Kristallen set
Startprijs 20 EUR

Zware 3-delige kristallen roomset, facetgeslepen en gegraveerd met druivendecor, 1 minimale chip tablet 13x27x13cm. Cond.: R-G

4 Opaline vazen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke opalineglazen vazen ca. 1900, handbeschilderd en gelithografeerd in goede staat 23-33cm.

Kristallen dekselcoupe
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse waaierkristallen dekselcoupe (stukje gelijmd en stukje af) 31xø17cm. Cond.: M

3 Delen oud kristal
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud kristal; 1x grote kristallen karaf, facetgeslepen (goed), 1x kleine karaf ca. 1900 (goed) en 1x facetgeslepen schenkkan (goed) 19-23cm. Cond.: G

3 Delen waaierkristal
Resultaat: 30 EUR

Drie delen antiek ruit/waaierkristal; 1x dekseldoos kristal 3xø13,5cm., 1x kristallen onderzetter 16xø7,5cm. en 1x waaierglas (geen kristal) 3,5x10cm. Cond.: G

5 Glazen, schaal, roemer
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen oud glaswerk/kristal o.a; 5 kristallen glazen (bewerkt), 1x grote amandelgeslepen kristallen roemer en 1x Murano glazen mandje 12-20cm. Cond.: G

Glazen bierkruik
Resultaat: 25 EUR

Gegraveerde Duitse glazen bierpul met tinnen deksel ca. 1880 Historisme (druiveranken decor) 20x12xø9cm. Cond.: G

Glazen dekseldoos
Resultaat: 25 EUR

Oude kristallen bewerkte dekselcoupe 20e eeuw in goede staat 19xø9cm.

Kavel groene glazen
Resultaat: 10 EUR

Kavel met 17 groene glazen o.a; roemers 20e eeuw 13-18cm. Cond.: G

Kraankan, perskristal
Resultaat: 25 EUR

Oude kristallen kraantjeskan met plated voet en kraantje 1e helft 20e eeuw 41cm. Cond.: G

4 Delen kristal
Resultaat: 25 EUR

Vier delen kristal ca. 1900; 2x vaas (1x geribbeld en 1x waaierkristal), 2x amandelgeslepen karaffen. Allen in goede staat 21-30cm.

Glazen mand, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Prachtige 19e eeuwse mondgeblazen glazen mand (lichtgroen) 26xø20cm. Cond.: G

Krist. bowlpot + lepel
Startprijs 75 EUR

Kristallen 3-delige bowlpot (sterslijpsel)19e eeuw; onderschotel, bowlpot en sleef. Minimale chips bij bowlpot 36xø21cm. Cond.: R-G

Opaline siervaas
Startprijs 80 EUR

Prachtige glazen pijpvaas 3-kleurig. Binnen melkkleur neutraal en opgelegd honingkleur 20e eeuw in goede staat 35cm.

3 Opaline vazen
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke opalineglazen vazen; 2x met handbeschilderd bloemendecor en 1x afgebeeld met portret 18-20cm. Cond.: G