Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Opaline vazen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke opalineglazen vazen ca. 1900, handbeschilderd en gelithografeerd in goede staat 23-33cm.

3 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud kristal; 1x grote facetgeslepen zoutstrooier, 1x kleine likeurkaraf (amandel- en facetgeslepen) en 1x grote karaf van waaierkristal 16-27cm. Cond.: G

2 Glazen schalen
Resultaat: 40 EUR

Twee prachtige oude Murano glazen schalen ca. 1970 in zeer goede staat, 15x39x38cm. en 37x32x39cm.

Kristallen set
Startprijs 20 EUR

Zware 3-delige kristallen roomset, facetgeslepen en gegraveerd met druivendecor, 1 minimale chip tablet 13x27x13cm. Cond.: R-G

4 Roemers
Resultaat: 35 EUR

Vier oude 2-kleurige roemers (wijnglazen) met groene stam in goede staat 19xø7cm.

5 Roemers + waterkan
Startprijs 35 EUR

Kavel van 6 delen ou bewerkt kristal; 5x facetgeslepen en gegraveerde wijnglazen en 1x 19e eeuws schenkkannetje met plated montuur 14-16cm. Cond.: G

Glazen schaal
Resultaat: 15 EUR

Moderne mondgeblazen glazen schaal (glas-fusing) 2e helft 20e eeuw 7xø19cm. Cond.: G

4 Bierpullen
Resultaat: 20 EUR

Vier oude bierpullen met tinnen deksel (Fayence, steengoed, glas) 20e eeuw 12-22cm. Cond.: R-G

Glazen karaf
Startprijs 30 EUR

Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.

5 Delen glas
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen oud glas 20e eeuw; 2x bolle vaasjes, 1x gesigneerd Vic Galther? 85, Jugendstil stijl, 1x hoge vaas Wallstab '83, 1x hoog wijnglas, monogram Fx, 1x bolvaas monogram R.W. 82, 8,5-ø16,5cm. Con...

5 Delen groen glas
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen oude groene glazen vazen 20e eeuw 21-44cm. Cond.: G

Glazen dessert-servies
Resultaat: 80 EUR

Antiek glazen (kristal) 8-delig dessert-servies (met onderschotels), gesigneerd Lalique France in goede staat 7xø16cm.

3 Kristallen bekers
Resultaat: 30 EUR

Drie kristallen glazen ca. 1900; 1x facetgeslepen koningsblauw, 1x facetgeslepen koningsblauw en gouddecor, 1x facetgeslepen met opgewerkt bloemendecor en gouddecor 12-13cm. Cond.: G

Kristallen bokaal
Startprijs 30 EUR

Duitse kristallen bokaal met gravering rondom "Gluck, Freude, Glaube, Hoffe, Liebe", minimale beschadiging voet 14,8xø8cm.

Glas-in-lood venster
Resultaat: 30 EUR

Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster 20e eeuw, voorstellend een man te paard 31x24cm. Cond.: G

3 Kristallen glazen
Resultaat: 60 EUR

Drie kristallen glazen ca. 1900; 1x blauw, neutraal met gouddecor, 1x rood met floraal- en gouddecor, 1x rood met gouddecor 11-12cm. Cond.: G

7x Boheems kristal
Resultaat: 80 EUR

Zeven delen antiek Boheems kristal; robijnrood, gegraveerd; 2x vazen, 1x karaf, 1x schaal, 1x bokaal en 2x likeurglazen 6-21cm. Cond.: G

Bolle glazen vaas
Resultaat: 65 EUR

Bolle glazen Murano vaas (donkerblauw) met geel/groen en transparant glas in goede staat 10x10cm. Cond.: G

6 Kristallen vaasjes
Resultaat: 100 EUR

Zes 19e eeuwse kristallen vaasjes met gouddecor (beschadigingen) 10-16cm. Cond.: M-R

Kavel 19e eeuwse glazen
Resultaat: 40 EUR

Twintig 19e eeuwse mondgeblazen glazen o.a. met gravures, portret etc. 11-22cm. Cond.: G

11x Antiek glaswerk
Resultaat: 25 EUR

Elf delen oud/antiek glaswerk; 5x glazen schaaltjes met goudrand (chips), 1x langwerpige schaal met goudrand, 1x geschulpte glazen schaal met goudrand 19e eeuw, 1x flacon, 1x gegraveerde schaal met pl...

6 Kristallen karaffen
Resultaat: 40 EUR

Zes kristallen karaffen, amandel- en facetgeslepen, 1x karaf met chip van voet en bovenrand en 1x karaf mist stolp 14-27cm. Cond.: R-G

6 Delen glas
Resultaat: 50 EUR

Zes delen oud/antiek glas; 2x blauwe roemers (1 chip), 1x melkglazen beker met goudkleurig sterrenbeelden decor, 1x Jugendstil bakje, 1x gegraveerd glas met portret en 1x opaline beker 11-20cm. Cond.:...