19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Benen sculptuur, muizen
Resultaat: 135 EUR

Divers been en parelmoer
Startprijs 30 EUR

Lot divers oud parelmoer en been. 6 Delen benen bestek, 1e helft 20e eeuw, 2 Chinese benen servetringen, 1e helft 20e eeuw en parelmoerdoosje ca. 1900

Ivoren beeldje, 2 mannen
Resultaat: 65 EUR

Oud Afrikaans ivoren beeldje 1e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansende figuren in goede staat 12x8x2,5cm. Cond.: G

2 Ivoren Maria's
Resultaat: 120 EUR

Twee oude ivoren Maria's ca. 1930 in goede originele staat 18,5-20cm.

Miniatuur, ivoren lijst
Resultaat: 15 EUR

Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R

Ivoren beeldje
Resultaat: 80 EUR

Duits ivoren figuur ca. 1800, voorstellend een oude man met snaarinstrument en 2 kabouters op mahoniehouten sokkel, in goede originele staat 14cm.

Benen putti medaillon
Startprijs 15 EUR

Benen medaillon met Bachus voorstelling ø4cm. Cond.: G

Diverse netsuke's
Resultaat: 140 EUR

Vier antieke Chinese netsuke's; 1x rat op steen (ivoor), 1x koe (ivoor), 1x wortelboom(ivoor) en 1x Chinese man (been) in goede staat 3,5x5cm.

2 Snuifflesjes
Startprijs 140 EUR

Twee oude ivoren Chinese snuifflesjes 1e helft 20e eeuw in goede staat, voorstellend oude Chinese wijsheren 8,5-9,5cm. Cond.: G

7 Beeldjes
Startprijs 280 EUR

Zeven oude Chinees ivoren figuren 1e helft 20e eeuw (1 figuur beschadigd) Cond.: R-G

6 Flesjes
Startprijs 190 EUR

Zes oude Chinese benen snuifflesjes met dieren- en bloemendecor 20e eeuw in goede staat 7cm.