Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, ijsgezicht
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, ijsvermaak met vele figuren 40x50cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, vrouw op ezel
Resultaat: 50 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 90 en handtekening), Orientaalse voorstelling van vrouw op ezel 6,5x9,5cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, poort
Resultaat: 50 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 25 en handtekening), Orientaalse voorstelling, poort te Adrianopel 6,5x9,5cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, moskee
Resultaat: 50 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 54 en handtekening), Orientaalse voorstelling, ingang van moskee 6,5x10cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, koopman
Resultaat: 50 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, kameeldrijver
Resultaat: 50 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 66 en handtekening), Orientaalse voorstelling van een kameeldrijver 6x10cm. Cond.: G

Schilderij, A. Reuvers
Resultaat: 50 EUR

Anton Reuvers (Enschede), olieverf op linnen, boerenschuur met landweg en kippen 30x40cm. Cond.: G

Religieus schilderij
Resultaat: 50 EUR

Religieus schilderij 19e eeuw, olieverf op linnen, na de kruisafname 59x88cm. Cond.: R-G

Tirion landkaart, Niedersaxen
Resultaat: 50 EUR

Landkaart 17e-18e eeuw door Isaak Tirion van NiederSachsen (ingekleurd), ets op papier, in goede originele staat 34x29cm. Cond.: G

Uno Hubert Karlsson 1903
Resultaat: 50 EUR

Uno Hubert Karlsson (Deense School 1903 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 60x30cm. Cond.: G

Kai Christensen
Resultaat: 50 EUR

Kai Christensen 71 (Deense School), olieverf op linnen, dorp achter een zeedijk 65x25cm. Cond.: G

Simon Kramer
Resultaat: 50 EUR

Simon Kramer ( 1940 Amsterdam - ), olieverf op linnen, stadsgezicht 60x70cm. Cond.: G

2x Ton van Breugel
Resultaat: 50 EUR

Twee werken van Coen van Breugel 1996 nr. 1/12, zeefdruk op papier, abstracte composities 28x31cm. Cond.: G

Bjurne Landberg
Resultaat: 50 EUR

Bjarne Landberg (Deense School 1925 - ), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met boerenhuizen 37x24cm. Cond.: G

Jan Burssens
Resultaat: 50 EUR

Jan Burssens (1925 Mechelen - 2002), zwarte inkt op papier, fantasie portet 27x35cm. Cond.: G

Schilderij, mensen bij haven
Resultaat: 50 EUR

Gerard Diepeveen (naar August Macke), olieverf op linnen, havengezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G

J. Thorckes ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

J. Thorckes? ca. 1900, olieverf op paneel, man met hengel bij bos 14,5x18cm. Cond.: G

Jochem de Graaf, tulpen
Resultaat: 50 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G

Jochem de Graaf, figuren groot
Resultaat: 50 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren in landschap 80x80cm. Cond.: G

Ikoon
Resultaat: 50 EUR

Oude ikoon 19e-20e eeuw in redelijke staat 24x20cm.

Hein Smit, gouache
Resultaat: 50 EUR

Hein Smit (Groningen 1902 - ), gouache op papier, Drentse boerderij 38x27cm. Cond.: G

Hongaars schilderij
Resultaat: 50 EUR

Hongaarse School (Zolr?) ca. 1900, olieverf op papier, marktvrouw met vele figuren op de achtergrond 17x13cm. Cond.: G

Herman Brood, zeefdruk
Resultaat: 45 EUR

Herman Brood 61/100, zeefdruk op papier, "Shivers wereld sjem" 42x33cm. Cond.: G

Schilderij, bloemstilleven
Resultaat: 45 EUR

Monogram F.B. ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met viooltjes 36x25cm. Cond.: R

Ets + Gravure
Resultaat: 45 EUR

Antieke ets en gravure; 1x gravure 18e-19e eeuw "Le Port Vieux D'honfleur" 24x20cm. en 1x ets van Dingemans ca. 1920 van stad met gracht en boten 24x17cm. Cond.: G

Onduidelijk gesign., paardespan
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, landschap met Malle Jan en boer 24x30cm. Cond.: G

Marina Goodier Timochencko
Resultaat: 40 EUR

Marina Goodier Timochencko ( 1907 St. Petersburg Rusland - Amerika), aquarel op papier, figuren in de stad 37x27cm. Cond.: G

H.J. Reyers
Resultaat: 40 EUR

H.J. Reyers 1983, gouache op papier, 3 figuren en liggend naakt 45x38cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met visser 46x56cm. Cond.: R-G

Schilderij
Resultaat: 40 EUR

F. Richelme 20e eeuw, olieverf op paneel, havengezicht 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, A. Middelhoek
Resultaat: 40 EUR

A. Middelhoek 48, olieverf op paneel, Zierikzee 40x80cm. Cond.: G

Onduidelijk gesign., berkebomen
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, berkebomen 50x70cm. Cond.: G

Ets, Roodenburgh
Resultaat: 40 EUR

Hendriks E. Roodenburg (1895 - Den Haag), ets op papier, stadsgezicht Utrecht 14x24cm. Cond.: G

2 Etsen Zwitserland, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke gravures/etsen 18e eeuw van Zwitserland; 1x landschap Lucerne grave par Masquelier 38x22cm. en 1x Descourtis sculp 60x40cm. Cond.: R

Achter-glas schildering
Resultaat: 40 EUR

Oude achter-glas schilderij van een heilige met lans te paard 20e eeuw 27x37cm. Cond.: G

Rozen-stilleven ca. 1870
Resultaat: 40 EUR

Rozen-stilleven 19e eeuw, ongesigneerd, olieverf op linnen 104x43cm. Cond.: M

Henry Kley, abstract
Resultaat: 40 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, abstract landschap 60x40cm. Cond.: G

P. v. Schaik
Resultaat: 35 EUR

P. v. Schaik ca. 1930, olieverf op linnen, bospad langs beek 30x40cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, schaapskooi met herder en schapen 31x21cm. Cond.: G

Aquarel 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, bergmeer met vissers 16x11cm. Cond.: G

Ets, Wayka
Resultaat: 30 EUR

Wayka 75/80, ets op papier, Pierrot dans le Chardon 7x9cm. Cond.: G

Schilderij, landweg
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, zandige landweg 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, Duitsland
Resultaat: 30 EUR

L. Schongarth ca. 1980, olieverf op linnen, Duits landschap met Fachwerkhuis ø30cm. Cond.: G

2 Schilderijen op zijde
Resultaat: 30 EUR

Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G

J. van Gaarden, stilleven
Resultaat: 30 EUR

J. van Gaarden ca. 1930, olieverf op paneel, bloemstilleven 14x10cm. Cond.: G

Paardehoofd, post Greve
Resultaat: 30 EUR

Herman Gerhardt Bernard Post Greve (Apeldoorn 1913 - ), tekening op papier, paardenhoofd 31x24cm. Cond.: G

J. v. Riemsdonk
Resultaat: 30 EUR

J. v. Riemsdonk 20e eeuw, olieverf op paneel, 't Kolkje te Amsterdam 12x12cm. Cond.: G

Stilleven, bloemen
Resultaat: 30 EUR

Domergi, olieverf op linnen, bloemstilleven 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, H. Verbeek
Resultaat: 30 EUR

H. Verbeek '39, olieverf op paneel, stilleven met groentes en bloemenvaas 54x41cm. Cond.: G

Mazzot, klok
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve moderne klok van Mazzot Germany met batterij-functie en houten omlijsting. In goede staat 33x90cm.

Jan Knikker
Resultaat: 30 EUR

Jan Knikker ( 1889 - 1957), olieverf op paneel, boslaan 24,5x28cm. Cond.: G

Aquarel, Becker
Resultaat: 30 EUR

P. Becker 1923 (Duitse School), aquarel op papier, Schloss Millendonk 45x58cm. Cond.: G

Stilleven, P.H. Dillen
Resultaat: 30 EUR

Philip Dillen ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 62x49cm. Cond.: R

Litho, Anton Pieck
Resultaat: 25 EUR

Anton Pieck nr. 134/200, litho op papier, dorpsstraat met cafe Bueno Aires 25x35cm. Cond.: G

Kamasutra op bamboe
Resultaat: 25 EUR

Oud Indonesische Kama Sutra, handbeschilderd op bamboe 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 40x26cm.

Schilderij
Resultaat: 25 EUR

Helena de Baat, olieverf op linnen, Wilde bloemenpracht. 90x80cm., Cond.G

Schilderij ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Bonnefoy ca. 1800, pastel op papier, rococo design 29x38cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Oude/Antieke religieuze houtsnede in 15e eeuwse stijl met verzamelaarsstempel. Vermoedelijk later (19e eeuw?), houtsnede op papier 9x13,8cm. Cond.: G

Schilderij, J. Borggreve
Resultaat: 20 EUR

J. Borggreve, olieverf op linnen, oude vrouw met terrine bij kachel 40x50cm. Cond.: G

Sepia, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd?, 19e eeuw, sepia op papier, Hollands riviergezicht met boten en figuren 31x20cm. Cond.: R

Aquarel, H.G. Botermans
Resultaat: 20 EUR

H.G. Botermans ca. 1930 (Rotterdam 1888 - 1943 Baarn), aquarel op papier, stilleven met aardewerk, koper etc. 36x26cm. Cond.: G

Ets, Gunsdringer
Resultaat: 20 EUR

Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G

Antieke ets, Egyptisch
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), ets op papier, Egyptische vrouw 23x16cm. Cond.: R-G

Litho, Heimrad
Resultaat: 15 EUR

Heimrad Prem '68 (1934 - 1978 München), seriegrafie op papier, 59x41cm. Cond.: G

Albert Naur
Resultaat: 15 EUR

Albert Naur '38 (1889 -1973), gemengde techniek op papier, bosgezicht met gekapt hout 68x48cm. Cond.: G

Tekening ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Monogram F.D. ca. 1900, schets op papier, twee figuren "Reyne de Solpan" 19x24cm. Cond.: G

Ets, Ernst Bahn
Resultaat: 15 EUR

Ernst Bahn (1901 Bonn -), ets op papier, Silberdistel III 25x34cm. Cond.: G

Religieus schilderijte
Resultaat: 15 EUR

Klein ikoon ca. 1880, olieverf op paneel, voorstelling van een heilige 12x8,5cm. Cond.: R

Litho, Laure Malcles-Masereel
Resultaat: 10 EUR

Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G