19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Wim Pol, meisjes met eend
Resultaat: 125 EUR

Wim Pol, olieverf op linnen, meisjes in bloemenveld met eenden 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, huis met kippen
Resultaat: 120 EUR

P. van DIjk ca. 1970, olieverf op linnen, binnenhof met kippen 100x60cm. Cond.: G

Knut Olsen
Resultaat: 120 EUR

Knut Olsen ( 1904 - Deense School), olieverf op linnen, landschap met figuren en brug 45x38cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig., strand
Resultaat: 120 EUR

Jean Coune (Duitse School), olieverf op linnen, bomschuiten op het strand met vissersvrouwen 60x80cm. Cond.: G

Uno Hubert Karlsson
Resultaat: 110 EUR

Wim van Norden
Resultaat: 110 EUR

Schilderij, R. Withaar
Resultaat: 110 EUR

Reint Withaar (vroeg werk, 80-er jaren), olieverf op linnen, boerderij aan een beek 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Jaap van Kregten
Resultaat: 100 EUR

Schilderij, bloemenmarkt
Resultaat: 100 EUR

Litho, Naerebout
Resultaat: 100 EUR

Litho, Naerebout
Resultaat: 100 EUR

Schilderij, stadsgezicht met gracht
Resultaat: 100 EUR

J. Brand ca. 1980, olieverf op linnen, Impressionistisch Amsterdams stadsgezicht 50x60cm. Cond.: G

Boek Jan te Wierik, gesigneerd
Resultaat: 100 EUR

Henry Kley, wintergezicht
Resultaat: 100 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, winters landschap 40x60cm. Cond.: G

Muck Haders 1918
Resultaat: 100 EUR

J. Mück Haders? 1918, olieverf op linnen, boerenhuis met kippen en bloesembomen 37x50cm. Cond.: G

Schilderij, A. Gosler
Resultaat: 100 EUR

A. Goster ca. 1930, olieverf op linnen, boerderij emt bloesemboom en kippen 40x60cm. Cond.: G

Naar Louis Apol
Resultaat: 100 EUR

Stadsgezicht ca. 1930
Resultaat: 100 EUR

Schilderij, Klaas Visser
Resultaat: 100 EUR

Klaas Visser, olieverf op linnen, landschap bij Buurse 50x60cm. Cond.: G

Buitendijk, abstract
Resultaat: 100 EUR

Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, landschap 70x95cm. Cond.: G

Houtsnede
Resultaat: 100 EUR

Houtsnede (handingekleurd) 15e-16e eeuw, oude restauraties en wormbeval. Houtsnede op papier, figuren bij eettafel en figuren bij het slachten 23x14,5cm.

Dubbele ets Chodowiecky
Resultaat: 100 EUR

Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 - 1801), dubbele ets op papier, 1x Aus der Alpenreise en 1x Benno 17x12cm. Cond.: G

Dubbele gravure/ets Chodowiecky
Resultaat: 100 EUR

Litho, Naerebout
Resultaat: 100 EUR

Marianne Naerebout '97, litho op papier, "go with the flow" 67x51cm. Cond.: G

Litho, Naerebout
Resultaat: 100 EUR

Marianne Naerebout '97, litho op papier, "One more reason" 65x51cm. Cond.: G

Theo Wolvecamp, wasco
Resultaat: 100 EUR

Schilderij, P. v. Delft
Resultaat: 95 EUR

Henry Kley, klein abstract
Resultaat: 90 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, zeegezicht 50x35cm. Cond.: G

Schilderij, Impressionistisch
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd, spelende kinderen
Resultaat: 90 EUR

Resultaat: 90 EUR

Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 - 1801), dubbele ets op papier anno 1795, voorstelling met figuren 16,5x11cm. Cond.: G

Gravure/ets D.N. Chodowiecky
Resultaat: 90 EUR

Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 -1801), ets op papier 18e eeuw, "gemahlt von madam Henry geb: chodowiecka", gedrukt door S. Halle Berlin 9,5x16cm. Cond.: G

Schilderij, bomen bij brug
Resultaat: 90 EUR

Schilderij, bomen bij brug

8-Kantig schilderij, bloemen
Resultaat: 85 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen in de 17e-18e eeuwse stijl (8-kantig) 75x55cm. Cond.: G

Stadsgezicht, de Leeuw
Resultaat: 85 EUR

G. de Leeuw 20e eeuw, olieverf op paneel, 19e eeuwse voorstelling Hollands stadsgezicht (gedetailleerd) 40x50cm. Cond.: G

Duits schilderij, koeien
Resultaat: 85 EUR

Carl Gunne
Resultaat: 80 EUR

Carl Gunne (Deense School 1893 Sundsvall - ), olieverf op linnen, bergachtige kust 65x50cm. Cond.: G

Henry Kley, bloemen
Resultaat: 80 EUR

Peter Brouwer
Resultaat: 80 EUR

Peter Brouwer, olieverf op linnen, Hollands havengezicht bij avond 40x120cm. Cond.: G

Schilderij, Nic Hartman
Resultaat: 80 EUR

Nic Hartman ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen, boer en kippen 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Thijmann
Resultaat: 80 EUR

3 Portretten, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse portretten; 1x mansportret getekend, 1x damesportret met ingelegde houten Biedermeier lijst ca. 1830 (steendruk) en 1x foto in messing lijst met kroon ca. 1880 9-27cm.

Ets, Toorop (ongesigneerd)
Resultaat: 80 EUR

Surrealistisch landschap
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, surrealistisch luchtschip 35x50cm. Cond.: R

L. Winkelmann, Rühr
Resultaat: 80 EUR

L. Winkelmann (Duitse School), olieverf op linnen, Ruhr bei Herbede 100x70cm. Cond.: G

Resultaat: 80 EUR

Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 -1801), dubbele ets op papier, etsen met figuren anno 1794 16x11cm. Cond.: G

Ongesigneerd stilleven
Resultaat: 80 EUR

Henry Kley
Resultaat: 80 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - ), pastel op papier, vaas met bloemen 29x20cm. Cond.: G

Stadsgezicht Rotterdam
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, winkel in Rotterdam "in duizen vreezen" 48x66cm. Cond.: R

Schilderij, Leaven '72
Resultaat: 80 EUR

Aquarel, Parijs
Resultaat: 75 EUR

Schilderij, W. Cats
Resultaat: 75 EUR

Geraldine Jaarsma, schilderij
Resultaat: 75 EUR

Egbertina H. Jaarsma ca. 1930 (Sneek 1879 - ), olieverf op linnen, beeldje met gemberpot en glazen karaf met bloemen 35,5x28cm. Cond.: G

2x 19e eeuws
Resultaat: 75 EUR

Ets Chodowiecky
Resultaat: 75 EUR

D. Chodowiecky 1799, ets op papier, figuren bij deuropening 9x13cm. Cond.: G

Herman Brood
Resultaat: 75 EUR

Schilderij v. de Meer, paarden
Resultaat: 75 EUR

Schilderij, Selhorst, berkenpad
Resultaat: 70 EUR

3-Luik ikoontje
Resultaat: 70 EUR

Folke Pars
Resultaat: 70 EUR

G. Diepeveen, vrouw
Resultaat: 70 EUR

Onbekend meisje
Resultaat: 70 EUR

3-Luik, Maya
Resultaat: 70 EUR

Drieluik Maya 2007, acryl op linnen, "Geschmolzenes Eis" 100x20cm. (per stuk) Cond.: G

Schilderij, kubistisch
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz, strand
Resultaat: 70 EUR

Ets, P.A. Nijgh
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz, aardbeien
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz, citroen
Resultaat: 70 EUR

Duitse ets, haven
Resultaat: 70 EUR

Resultaat: 70 EUR

Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 - 1801), dubbele ets met figurenvoorstelling 13,5x11cm. Cond.: G

Huty, kerk in de winter
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd Belgische School (Huty?), olieverf op linnen, kerkdorp in de sneeuw 26x34cm. Cond.: G

Schilderij, van Deursen
Resultaat: 70 EUR

van Deursen (naar Mesdag), olieverf op paneel, bomschuiten op zee 70x90cm. Cond.: G

J. Bakker, riviergezicht
Resultaat: 65 EUR

J. Bakker 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met zeilboten 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 65 EUR

Schilderij, R. de Haan
Resultaat: 65 EUR

R. de Haan ca. 1980, olieverf op linnen, strandgezicht met wandelaars 30x40cm. Coind.: G

Wielestra
Resultaat: 60 EUR

J. wielistra 72? nr. 10/35, ets op papier, wachtkamer bij de dierenarts 35x30cm. Cond.: G

Ets, Berserik
Resultaat: 60 EUR

Hermanus Berserik 1977 Nr. 42/200 ( 1921 - 2002), ets op papier, pop 42x25cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Houssaint ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beek 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, '67
Resultaat: 60 EUR

Zuhinga '67 (verso la fabrica), olieverf op linnen, fabriek met arbeiders 81x65cm. Cond.: G

Stadsplattegrond, Zierikzee
Resultaat: 60 EUR

Landkaart 17e eeuw van Zierikzee "Ter opheldring van den tegenwoordigen staat van Zeeland" door Tirion 26x18cm. Cond.: G

Schilderij Sluitkamp, schepen
Resultaat: 60 EUR

Sluitkamp ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met haven en boten 40x50cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd schilderij
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, Franse School
Resultaat: 60 EUR

J. Buttner 20e eeuw, olieverf op paneel, dame op zeedijk tussen bloemen 51x61cm. Cond.: G

Aquarel, bloemen
Resultaat: 60 EUR

A.J. Brandt 18e-19e eeuw, aquarel op papier, roemerglas met bloemen 26x33cm. Cond.: G

Schilderij, G. Dunkhase
Resultaat: 60 EUR

G. Diepeveen, vrouw
Resultaat: 60 EUR

G. Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch geschilderde vrouw op stoel 40x60cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, visser met paard
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd? ca. 1920, olieverf op linnen, visser of strandjutter met paard 76x44cm. Cond.: R-G

G. Westerman, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd G. Westermann, olieverf op paneel, stilleven met rozen 40x50cm. Cond.: R-G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Kyrillisch gesigneerd ca. 1980 (Russische School), olieverf op linnen, stadsgezicht met gracht 49x39cm. Cond.: G

Schilderij, man met pijp
Resultaat: 60 EUR

Ets Chodowiecky
Resultaat: 60 EUR

D. Chodowiecky 1793, ets op papier, figuren bij grotopening 8x13cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Henry Kley, waterlandschap
Resultaat: 60 EUR

Henry Kley, abstract landschap
Resultaat: 60 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, asbstract landschap 50x40cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, pierrot met mandoline 30x40cm. Cond.: G