Antieke geëtste en gegraveerde kristallen kaasstolp ø15.5cm., compleet met onderschotel ø24cm.en voorzien van 835/000 zilveren knop met parelrand. MT.: J.M.vanKempen &Zn., Voorschoten, ca. 1870
Zilveren kandelaar omgebouwd tot schemerlamp, 835/000. H. 22cm., Voet 10x10cm., Cond.:U
Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met waaierheft. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1880. Ca. 20gr.
Ovaal 835/000 zilveren gehamerd pepermuntdoosje met fraai opgelegd spiegelmonogram op het deksel. Onduidelijk meesterteken, 19e eeuws. Ca. 40gr.
Hollands zilveren miniatuur rouletteman, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven, Jaarletter: O, ca. 35gr., 11xø7cm., Cond.:U
Engels sterling zilveren doosje, rondom gequadrilleerd met medaillon in bovendeksel, 925/000, 1922 Birmingham en rond Hollands zilveren pillendoosje met oud-Hollandse voorstelling op deksel, 835/000,...
Hollands zilveren miniatuur : huwelijksvoltrekking bij ambtenaar 835/000, 4.5x4x3cm.,ca. 48gr., Cond.:U
Sterling zilveren vesta versierd met bloemmotieven en medaillon aan beide zijden, 925/000. 6.5x4cm., ca. 27gr. Cond.:U
Vier antieke Hollands zilveren soeplepels 835/000. Diverse MT en jaarletters ca. 239gr. (samen) Cond.: U
Twee dubbele zilveren fotolijsten met strikmotief en fluwelen achterzijde. 900/000. 16x13 en 13x11cm.
Fraaie antieke zilveren theezeef met hardhouten steel met ajourgezaagde rand, 835/000 L. 16cm., Cond.:U
Engels sterling zilveren sigarettenetui met vergulde binnenzijde 925/000 en twee zilveren servetbanden waarvan een MT.: Albertus Gerritsen, Amsterdam begin 1900. Beiden 835/000 Totaalgewicht ca. 269gr...
Acht-vlaks geslepen kristallen kelkglas ø 7.5cm., op stam met knoop, op 835/000 zilveren voet met stippelgravure in ruitvorm. MT.: J.Slotboom, Amsterdam ca. 1880.
Lot zilver: 2 pillendoosjes en een miniatuur stoofje 835/000 Samen ca. 48gr., Cond.:U
Kavel zilver: zilveren flaconhouder 800/000 ø3.5x4.5cm., 1 nagerecht lepel , 2 tafellepels en 2 tafelvorken, diverse gehaltes en meestertekens. Totaalgewicht ca. 256gr., cond.:U
Twee antieke Hollands zilveren mini-portemonnee beugeltjes aan jasseronketting, 835/000. Eind 1800 MT.: J.D. Wendels, Schoonhoven, beugelbreedte 4cm., Totaalgewicht ca. 14gr., Cond.:U
Mooi klein zilveren 835/000 presenteerblaadje met strakke bewerkte rand en in de hoeken versierd met acanthusmotieven. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten/Rolde en zilveren servethouder 800/000 Holland...
Geslepen kristallen schuitvormig bonbonbakje met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Keurkamer Amsterdam 1912. ca. 8x15cm.
Drie zilveren theezeefjes 835/000 waarvan 2 voor in de theepot tuit, de andere heeft een houten steel ø 3.5-5cm., Cond.:U
Antieke zilveren opengewerkte gegraveerde taartschep met acanthusblad aanzet bij steel 835/000, L.27cm., Cond.:G
Hollands zilveren dienlepel 835/000, Jaarletter:T:1903, MT.: J.M.van Kempen en Z|n., Voorschoten, en punchlepel 835/000 Jaarletter:T:1929, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven L. 25cm., Totaal gewicht ca. 167g...
Antieke Hollands zilveren taartschep met handgegraveerde bak in bladmotief en getorste steel. 835/000, Grootkeur,Jaarletter: B: 1886, MT.:A.Kuylenburg, Schoonhoven. L.24cm., Ca.84gr., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep, Biedermeier, in kristallen vaasje. 835/000 Jaarletter: D: 1863, MT.: Johannes Hendrikus Kroontje, Leeuwarden, samen ca. 106gr.
Hollands zilveren taartschep met Hollandse gekroonde leeuw in steel 835/000, jaarletter I: 1918, ca. 76gr. L.: 25cm. Cond.: U
Zilveren kandelaar 800/000 en Hollands zilveren 8-kantig bakje, 835/000, MT.: G.T.Smit, Gieten Kandelaar 6.5xø7cm., Bakje 3xø11.5cm., Totaal gewicht ca. 169 gr.
Divers zilver: 6 servet-banden, 2 vingerdoekringen, rond bakje, 2 onderzetters, druppelvanger voor wijnfles gebroken suikertang en gebroken roomlepel. 835/000 Totaal ca. 250gr.
Acht plated doosjes en een dirigerende poes, 2 ronde, 3 vierkante, 2 rechthoekige en een kikker. Cond.:U
Fraaie 925/000 zilveren art-deco theezeef met origineel bijbehorend 925/000 zilveren lekbakje. Onbekende keuren en Nederlands Z1. Ca. 74gr.
Veter of knopenhaak met gecontourneerd 925/000 zilveren heft in originele doos, gemerkt: Georg Friedrichs Goudsmid Batavia-C
Zoutvaatje zilver 835/000 met ajourgezaagde rand, 4 bokkekoppen en guirlandes staand op vier pootjes. Met originele blauw glazen binnenbak. Zaanlandse zilversmederij, ca. 1930.
Geslepen kristallen tassa met geschulpte rand, minimale schade, en voorzien van geslepen en geëtste florale rand op ronde zilveren voet 835/000 met parelrand. MT.: J.I.Blom, Amsterdam ca. 1898. ø5-13...
Tien plated doosjes, waarvan een hartvormige met haan, een uitdraaidoosje en een egeldoosje. Cond.:U
Elf diverse Hollands zilveren lepeltjes en een kinder-eetlepeltje 835/000, totaal ca. 118gr. Cond.: U
Vijf zilveren vingerhoedjes waarvan 1 geëmailleerd. Totaalgewicht 4 zilveren vingerhoedjes ca. 17gr., Cond.:U
Lot zilver:2 theeduimpjes en 1 roomlepel. Theeduimpje met geribbelde bak heeft een oud Hollands keur van 1859-1893, 835/000 en de andere 925/000 uit 1868, Amsterdam. Roomlepel 835/000 begin 1900, MT.:...
Drie zilveren 835/000 vingerhoedjes, rondom bewerkt waarvan 1 met klein medaillon. Samen ca. 17gr., Cond.:U
Drie zilveren lepels: Hollands zilveren kroningslepel 835/000 MT.: R.J.Bierenbroodspot & van der Starre, Amsterdam, Goude koets lepel 835/000 en een mosterdlepel met parelmoer steel 925/000. Totaal ge...
Hollands zilveren herdenkingslepel ter gedachtenis aan een 60-jarig huwelijk. De gegoten steel wordt bekroond door door een echtpaar. De achterkant van de bak is met tekst handgegraveerd. 835/000, Gro...
Mooie fotolijst met zilveren frame, (fluwelen achterkant,) waarop romantische engel voorstelling, 900/000. 10.5x13cm.
Drie zilveren vingerhoedjes 835/000 en 925/000, Totaalgewicht ca. 18gr., Cond.:U
Acht plated doosjes en een hangerdoosje, een doosje met rondom parelmoer en een met parelmoer deksel. Cond.:U
Zilveren 835/000 kindercouvert ( lepel en schuifje) met puntfilet en inscriptie "Jessie"met exportkeur, in originele cassette. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist ca. 1930. Ca. 54gr.
Fraaie 835/000 zilveren sauslepel met rechthoekige gecontourneerde bak en dubbele schenktuit, en gecontourneerde steel met graveerwerk en vlambekroning. MT.: J.L.Kroymans, Oss/Schijndel 1830, ca. 25gr...
Manchetknopen, 5 paar zilver 925/000 en goud op zilver. totaal ca 41,1 gr
Geslepen kristallen sigarenstandaard in de vorm van Hoorn des Overvloeds, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand. ø6cm., ca. 1870. 16x19xø10cm.
Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U
Ronde platte zilveren parfumflacon met afschroefbaar kroondopje, 835/000 gekeurd. ø 6cm., ca. 29gr. Cond.:U
Achttien Hollands zilveren lepeltjes ,in kristallen vaasje, met handgegraveerde steel. ca. 1850, MT.:Joh.Schijfsma Sneek, ca. 85gr.
Lot zilver: theelepel met zeilschip, Hollands zilveren theeduimpje MT.: vermoedelijk Johannes Kroontje, Leeuwarden Jaarletter: Q 1875, en zoutlepeltje met putti op steel 835/000. Totaal gewicht ca. 2...
Zeven zilveren 835/000 geweiprikkers, Importeursteken.: G.T. Smit, Gieten/Rolde, L. 13.5cm., totaalgewicht ca. 98gr.
Schuitvormig ajourgezaagd zoutbakje op vier pootjes met blauw glazen inzetbakje en zilveren tangetje. 800/000 zilvergewicht ca. 31gr., 6.5x3.5x4cm.
Hollands zilveren kaasschaaf uit 1929, 835/000 en een Hollands zilveren honinglepel 835/000, MT.: Gerrit Schutte, Purmerend. Lepelgewicht ca. 33gr. Cond.:U
Zilveren ajourgezaagde pasteischep met gegoten steel en getordeerde steel. 8008/000 L.ca. 20cm., ca. 42gr., Cond.:U
Lot zilver: 2 broches, 2 theelepels, 2 suikerscheppen en een zoutlepeltje 835/000. Zilvergewicht ca, 57gr.
Drie kristallen bakjes met zilveren deksel, zilvergewicht ca. 134gr. (6x11x4,5cm. en 4,5xø5,5cm.)
Geslepen kristallen melkkan met amandelslijpsel (kleine schade aan de schenktuit) voorzien van oor, op 835/000 zilveren voet met kabelrand. MT.: K.Schuurman, Amsterdam ca. 1890. 14xø8cm.
Antieke Hollands zilveren visbereidingsvork met getordeerde steel, bekroond met gegraveerde vis 835/000, Jaarletter:"B: 1886, MT.: J.van Os van den Abeelen, Schoonhoven L. 16cm., ca. 32gr.Cond.:U
Zilveren vaasje met geschulpte rand en voet, 835/000 Jaarletter: R:1927, MT.: van Kempen, Voorschoten en een Makkums ovaal schaaltje met Hollands zilveren beugel 835/000, MT.: R.van den Sustring, Snee...
Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.
Ronde zilveren hangspiegel met bewerkte rand en zwaar bewerkte achterzijde. 800/000, ø13cm.,
Groot kavel divers oud/antiek plated o.a; lepels, Christoffel servies, vazen, bestek etc. 5-30cm. Cond.: R-G
Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U
Zilveren 835/000 jamlepel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten ca. 1890. Ca. 28gr.
Zilveren 835/000 thee-en suikerschep geheel glad, stelen uitlopend in een punt en vleugelbakken. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven 1924. Ca.36gr.
Antiek geslepen kristallen kelkglas met fraaie florale graveringen, op stam met knoop op 835/000 zilveren voet met parelrand. Nederlands gekeurd, 19e eeuws. ca. 13xø6cm.
Antieke Hollands zilveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U
Groot kavel divers oud plated bestek etc., in redelijk tot goede staat
Kristallen presenteerschaaltje eind 1800 met olijfslijpsel op zilveren tussenstuk met houten basement en Hollands zilveren lepeltje, 835/000, 11xø8,5cm. Cond.: U
Drie zilveren sigaretten pijpjes, begin 1900, 835/000, L. 7/8/9 cm., Cond.:U
Kristallen bonbonschaal met antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter B: 1911, MT: onduidelijk ø15,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren gelobd bonbonschaaltje 835/000 edelmetaal bedrijven inlands V gestempeld ca. 120gr. 2,5xø15,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren luciferhouder standaard met zeilboot en molenafbeelding, 835/000 MT: Hooijkaas, Schoonhoven. 6x4x6cm., Ca. 50gr., Cond.:U
Negen oude plated ijscoupes in Art Deco stijl met bewerkte stam, waarschijnlijk ca. 1930. Gemerkt E.P.B. Spain 14xø11,5cm.
Zeven antieke Hollandse theelepels met gegraveerde steel, 835/000. Jaarletter: L:1820, MT.: Gallus J.Drewes, Groningen, en 1 advocaatlepeltje en suikerschep. Totaalgewicht ca. 79gr., Cond.:U
Sauslepel zilver 835/000 met rechthoekige bak en gecontourneerde steel met waaierbekroning (reparatie) MT.: W.Uriot, msterdam 1842, ca. 41gr.
Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U
Zilveren 835/000 cakevork met fraaie opengewerkte bloemsteel. MT.: P.Bonter, Schoonhoven/Gouda 1934, Ca. 19gr.
Twee grote plated presenteerschalen ca. 1900 in redelijke staat 41x30cm.
Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U
Zilveren servetband met guirlandes en medaillon 800/000 en een zilveren 950/000 drie-tands vorkje met bloemmotieven, stempel "V"voor Buitenlandse werken band ø 5cm., vorkje L. 14cm., samen ca. 60gr.
Hollands zilveren cakeprikker met gekroonde haan 835/000, MT: H. Hartman Schoonhoven L.: 19cm. ca. 32gr. Cond.: U
Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U
Vijf delen zilver waarvan vier Hollands w.o. twee sigaretten dovers, een kaarthouder en een pincet. samen ca. 42gr., Cond.:U
Twee Hollands zilveren miniatuur hobbelpaardjes. Een sledevorm, Jaarletter: R, 1977, MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Samen ca. 23gr., Cond.:U
Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U