Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kaasstolp
Resultaat: 80 EUR

Antieke geëtste en gegraveerde kristallen kaasstolp ø15.5cm., compleet met onderschotel ø24cm.en voorzien van 835/000 zilveren knop met parelrand. MT.: J.M.vanKempen &Zn., Voorschoten, ca. 1870

Zilveren lampevoet
Resultaat: 76 EUR

Zilveren kandelaar omgebouwd tot schemerlamp, 835/000. H. 22cm., Voet 10x10cm., Cond.:U

Olijflepel
Resultaat: 75 EUR

Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met waaierheft. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1880. Ca. 20gr.

Pepermuntdoosje
Resultaat: 75 EUR

Ovaal 835/000 zilveren gehamerd pepermuntdoosje met fraai opgelegd spiegelmonogram op het deksel. Onduidelijk meesterteken, 19e eeuws. Ca. 40gr.

Zilv. zonnewijzer
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren miniatuur rouletteman, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven, Jaarletter: O, ca. 35gr., 11xø7cm., Cond.:U

2 Zilv. doosjes
Resultaat: 70 EUR

Engels sterling zilveren doosje, rondom gequadrilleerd met medaillon in bovendeksel, 925/000, 1922 Birmingham en rond Hollands zilveren pillendoosje met oud-Hollandse voorstelling op deksel, 835/000,...

Tafel, ambtenaar
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren miniatuur : huwelijksvoltrekking bij ambtenaar 835/000, 4.5x4x3cm.,ca. 48gr., Cond.:U

Zilveren vesta
Resultaat: 70 EUR

Sterling zilveren vesta versierd met bloemmotieven en medaillon aan beide zijden, 925/000. 6.5x4cm., ca. 27gr. Cond.:U

4 Zilveren soeplepels
Resultaat: 70 EUR

Vier antieke Hollands zilveren soeplepels 835/000. Diverse MT en jaarletters ca. 239gr. (samen) Cond.: U

2 Fotolijstjes, strik
Resultaat: 70 EUR

Twee dubbele zilveren fotolijsten met strikmotief en fluwelen achterzijde. 900/000. 16x13 en 13x11cm.

Zilveren theezeef
Resultaat: 70 EUR

Fraaie antieke zilveren theezeef met hardhouten steel met ajourgezaagde rand, 835/000 L. 16cm., Cond.:U

3 Delen zilver
Resultaat: 70 EUR

Engels sterling zilveren sigarettenetui met vergulde binnenzijde 925/000 en twee zilveren servetbanden waarvan een MT.: Albertus Gerritsen, Amsterdam begin 1900. Beiden 835/000 Totaalgewicht ca. 269gr...

Kelkglas
Resultaat: 65 EUR

Acht-vlaks geslepen kristallen kelkglas ø 7.5cm., op stam met knoop, op 835/000 zilveren voet met stippelgravure in ruitvorm. MT.: J.Slotboom, Amsterdam ca. 1880.

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 65 EUR

Lot zilver: 2 pillendoosjes en een miniatuur stoofje 835/000 Samen ca. 48gr., Cond.:U

Kavel zilver
Resultaat: 65 EUR

Kavel zilver: zilveren flaconhouder 800/000 ø3.5x4.5cm., 1 nagerecht lepel , 2 tafellepels en 2 tafelvorken, diverse gehaltes en meestertekens. Totaalgewicht ca. 256gr., cond.:U

2 Zilv. portemonnee beugels
Resultaat: 65 EUR

Twee antieke Hollands zilveren mini-portemonnee beugeltjes aan jasseronketting, 835/000. Eind 1800 MT.: J.D. Wendels, Schoonhoven, beugelbreedte 4cm., Totaalgewicht ca. 14gr., Cond.:U

Dienblad + servethouder
Resultaat: 65 EUR

Mooi klein zilveren 835/000 presenteerblaadje met strakke bewerkte rand en in de hoeken versierd met acanthusmotieven. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten/Rolde en zilveren servethouder 800/000 Holland...

Bonbonbakje
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen schuitvormig bonbonbakje met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Keurkamer Amsterdam 1912. ca. 8x15cm.

3 Zilveren theezeefjes
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren theezeefjes 835/000 waarvan 2 voor in de theepot tuit, de andere heeft een houten steel ø 3.5-5cm., Cond.:U

Zilveren roomkan
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duits zilveren roomkan, 800/000, 16.5xø8cm.,Cond.:U

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren opengewerkte gegraveerde taartschep met acanthusblad aanzet bij steel 835/000, L.27cm., Cond.:G

2 Zilveren dienlepels
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren dienlepel 835/000, Jaarletter:T:1903, MT.: J.M.van Kempen en Z|n., Voorschoten, en punchlepel 835/000 Jaarletter:T:1929, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven L. 25cm., Totaal gewicht ca. 167g...

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren taartschep met handgegraveerde bak in bladmotief en getorste steel. 835/000, Grootkeur,Jaarletter: B: 1886, MT.:A.Kuylenburg, Schoonhoven. L.24cm., Ca.84gr., Cond.:U

13 Zilv. lepels in vaasje
Resultaat: 60 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep, Biedermeier, in kristallen vaasje. 835/000 Jaarletter: D: 1863, MT.: Johannes Hendrikus Kroontje, Leeuwarden, samen ca. 106gr.

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren taartschep met Hollandse gekroonde leeuw in steel 835/000, jaarletter I: 1918, ca. 76gr. L.: 25cm. Cond.: U

Zilv. schaaltje + kandelaar
Resultaat: 60 EUR

Zilveren kandelaar 800/000 en Hollands zilveren 8-kantig bakje, 835/000, MT.: G.T.Smit, Gieten Kandelaar 6.5xø7cm., Bakje 3xø11.5cm., Totaal gewicht ca. 169 gr.

Divers zilver
Resultaat: 60 EUR

Divers zilver: 6 servet-banden, 2 vingerdoekringen, rond bakje, 2 onderzetters, druppelvanger voor wijnfles gebroken suikertang en gebroken roomlepel. 835/000 Totaal ca. 250gr.

9 Plated pillendoosjes
Resultaat: 60 EUR

Acht plated doosjes en een dirigerende poes, 2 ronde, 3 vierkante, 2 rechthoekige en een kikker. Cond.:U

Theezeef Art Deco
Resultaat: 60 EUR

Fraaie 925/000 zilveren art-deco theezeef met origineel bijbehorend 925/000 zilveren lekbakje. Onbekende keuren en Nederlands Z1. Ca. 74gr.

Knopenhaak
Resultaat: 60 EUR

Veter of knopenhaak met gecontourneerd 925/000 zilveren heft in originele doos, gemerkt: Georg Friedrichs Goudsmid Batavia-C

Zoutvaatje
Resultaat: 60 EUR

Zoutvaatje zilver 835/000 met ajourgezaagde rand, 4 bokkekoppen en guirlandes staand op vier pootjes. Met originele blauw glazen binnenbak. Zaanlandse zilversmederij, ca. 1930.

Gouden vingerhoed
Resultaat: 55 EUR

Antieke gouden vingerhoed, 585/000, ca. 4gr., Cond.:U

Geslepen tassa
Resultaat: 55 EUR

Geslepen kristallen tassa met geschulpte rand, minimale schade, en voorzien van geslepen en geëtste florale rand op ronde zilveren voet 835/000 met parelrand. MT.: J.I.Blom, Amsterdam ca. 1898. ø5-13...

10 Plated pillendoosjes
Resultaat: 55 EUR

Tien plated doosjes, waarvan een hartvormige met haan, een uitdraaidoosje en een egeldoosje. Cond.:U

6 Moccalepels
Resultaat: 50 EUR

Moccalepels, 830/000, art deco stijl. ca 43,9 gr

12 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Elf diverse Hollands zilveren lepeltjes en een kinder-eetlepeltje 835/000, totaal ca. 118gr. Cond.: U

5 Vingerhoedjes
Resultaat: 50 EUR

Vijf zilveren vingerhoedjes waarvan 1 geëmailleerd. Totaalgewicht 4 zilveren vingerhoedjes ca. 17gr., Cond.:U

3 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver:2 theeduimpjes en 1 roomlepel. Theeduimpje met geribbelde bak heeft een oud Hollands keur van 1859-1893, 835/000 en de andere 925/000 uit 1868, Amsterdam. Roomlepel 835/000 begin 1900, MT.:...

3 Zilveren vingerhoedjes
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren 835/000 vingerhoedjes, rondom bewerkt waarvan 1 met klein medaillon. Samen ca. 17gr., Cond.:U

3 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren lepels: Hollands zilveren kroningslepel 835/000 MT.: R.J.Bierenbroodspot & van der Starre, Amsterdam, Goude koets lepel 835/000 en een mosterdlepel met parelmoer steel 925/000. Totaal ge...

Herdenkingslepel
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren herdenkingslepel ter gedachtenis aan een 60-jarig huwelijk. De gegoten steel wordt bekroond door door een echtpaar. De achterkant van de bak is met tekst handgegraveerd. 835/000, Gro...

Fotolijst met engeltjes
Resultaat: 50 EUR

Mooie fotolijst met zilveren frame, (fluwelen achterkant,) waarop romantische engel voorstelling, 900/000. 10.5x13cm.

3 Zilveren vingerhoedjes
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren vingerhoedjes 835/000 en 925/000, Totaalgewicht ca. 18gr., Cond.:U

9 Plated pillendoosjes
Resultaat: 50 EUR

Acht plated doosjes en een hangerdoosje, een doosje met rondom parelmoer en een met parelmoer deksel. Cond.:U

Kindercouvert
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 835/000 kindercouvert ( lepel en schuifje) met puntfilet en inscriptie "Jessie"met exportkeur, in originele cassette. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist ca. 1930. Ca. 54gr.

Sauslepel
Resultaat: 50 EUR

Fraaie 835/000 zilveren sauslepel met rechthoekige gecontourneerde bak en dubbele schenktuit, en gecontourneerde steel met graveerwerk en vlambekroning. MT.: J.L.Kroymans, Oss/Schijndel 1830, ca. 25gr...

5 Stel manchetknopen
Resultaat: 50 EUR

Manchetknopen, 5 paar zilver 925/000 en goud op zilver. totaal ca 41,1 gr

5 Stel manchetknopen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren manchetknopen 5 paar. ca 40 gr.

Zilv. sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Engelse zilveren sigarettendoos 925/000 10,5x3cm. Cond.: U

Sigarenstandaard
Resultaat: 45 EUR

Geslepen kristallen sigarenstandaard in de vorm van Hoorn des Overvloeds, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand. ø6cm., ca. 1870. 16x19xø10cm.

Zilv. odeurhouder
Resultaat: 45 EUR

Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U

Zilveren parfumflesje
Resultaat: 40 EUR

Ronde platte zilveren parfumflacon met afschroefbaar kroondopje, 835/000 gekeurd. ø 6cm., ca. 29gr. Cond.:U

Vaasje met 18 zilv. lepels
Resultaat: 40 EUR

Achttien Hollands zilveren lepeltjes ,in kristallen vaasje, met handgegraveerde steel. ca. 1850, MT.:Joh.Schijfsma Sneek, ca. 85gr.

3 Zilveren lepels
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver: theelepel met zeilschip, Hollands zilveren theeduimpje MT.: vermoedelijk Johannes Kroontje, Leeuwarden Jaarletter: Q 1875, en zoutlepeltje met putti op steel 835/000. Totaal gewicht ca. 2...

7Zilveren prikkers
Resultaat: 40 EUR

Zeven zilveren 835/000 geweiprikkers, Importeursteken.: G.T. Smit, Gieten/Rolde, L. 13.5cm., totaalgewicht ca. 98gr.

Zilv. zoutvaatje + tang
Resultaat: 40 EUR

Schuitvormig ajourgezaagd zoutbakje op vier pootjes met blauw glazen inzetbakje en zilveren tangetje. 800/000 zilvergewicht ca. 31gr., 6.5x3.5x4cm.

Kaasschaaf + honinglepel
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren kaasschaaf uit 1929, 835/000 en een Hollands zilveren honinglepel 835/000, MT.: Gerrit Schutte, Purmerend. Lepelgewicht ca. 33gr. Cond.:U

Zilv. pasteischep
Resultaat: 40 EUR

Zilveren ajourgezaagde pasteischep met gegoten steel en getordeerde steel. 8008/000 L.ca. 20cm., ca. 42gr., Cond.:U

6 Lepeltjes + 2 speldjes
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver: 2 broches, 2 theelepels, 2 suikerscheppen en een zoutlepeltje 835/000. Zilvergewicht ca, 57gr.

3 Krist. bakjes
Resultaat: 40 EUR

Drie kristallen bakjes met zilveren deksel, zilvergewicht ca. 134gr. (6x11x4,5cm. en 4,5xø5,5cm.)

Melkkan
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen melkkan met amandelslijpsel (kleine schade aan de schenktuit) voorzien van oor, op 835/000 zilveren voet met kabelrand. MT.: K.Schuurman, Amsterdam ca. 1890. 14xø8cm.

Zilveren vork
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollands zilveren visbereidingsvork met getordeerde steel, bekroond met gegraveerde vis 835/000, Jaarletter:"B: 1886, MT.: J.van Os van den Abeelen, Schoonhoven L. 16cm., ca. 32gr.Cond.:U

Zilveren vaasje + Makkums schaaltje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vaasje met geschulpte rand en voet, 835/000 Jaarletter: R:1927, MT.: van Kempen, Voorschoten en een Makkums ovaal schaaltje met Hollands zilveren beugel 835/000, MT.: R.van den Sustring, Snee...

5 Zilv. gebaksvorkjes
Resultaat: 35 EUR

Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.

Spiegel, zilver
Resultaat: 35 EUR

Ronde zilveren hangspiegel met bewerkte rand en zwaar bewerkte achterzijde. 800/000, ø13cm.,

Divers plated
Resultaat: 35 EUR

Groot kavel divers oud/antiek plated o.a; lepels, Christoffel servies, vazen, bestek etc. 5-30cm. Cond.: R-G

Zilv. miniatuur, waterpomp
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U

Jamlepel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 jamlepel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten ca. 1890. Ca. 28gr.

Thee / suikerschep
Resultaat: 35 EUR

Zilveren 835/000 thee-en suikerschep geheel glad, stelen uitlopend in een punt en vleugelbakken. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven 1924. Ca.36gr.

Kelkglas
Resultaat: 35 EUR

Antiek geslepen kristallen kelkglas met fraaie florale graveringen, op stam met knoop op 835/000 zilveren voet met parelrand. Nederlands gekeurd, 19e eeuws. ca. 13xø6cm.

Zilveren natfruitlepel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollands zilveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U

Divers plated
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel divers oud plated bestek etc., in redelijk tot goede staat

Comfoor op zilv. voet
Resultaat: 30 EUR

Kristallen presenteerschaaltje eind 1800 met olijfslijpsel op zilveren tussenstuk met houten basement en Hollands zilveren lepeltje, 835/000, 11xø8,5cm. Cond.: U

3 Zilv. sigarettenpijpjes
Resultaat: 30 EUR

Drie zilveren sigaretten pijpjes, begin 1900, 835/000, L. 7/8/9 cm., Cond.:U

Bonbonschaal, zilv. hengsel
Resultaat: 30 EUR

Kristallen bonbonschaal met antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter B: 1911, MT: onduidelijk ø15,5cm. Cond.: U

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren gelobd bonbonschaaltje 835/000 edelmetaal bedrijven inlands V gestempeld ca. 120gr. 2,5xø15,5cm. Cond.: U

Zilveren luciferhouder
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren luciferhouder standaard met zeilboot en molenafbeelding, 835/000 MT: Hooijkaas, Schoonhoven. 6x4x6cm., Ca. 50gr., Cond.:U

9 IJscoupes
Resultaat: 25 EUR

Negen oude plated ijscoupes in Art Deco stijl met bewerkte stam, waarschijnlijk ca. 1930. Gemerkt E.P.B. Spain 14xø11,5cm.

Diverse lepeltjes
Resultaat: 25 EUR

Zeven antieke Hollandse theelepels met gegraveerde steel, 835/000. Jaarletter: L:1820, MT.: Gallus J.Drewes, Groningen, en 1 advocaatlepeltje en suikerschep. Totaalgewicht ca. 79gr., Cond.:U

Sauslepel
Resultaat: 25 EUR

Sauslepel zilver 835/000 met rechthoekige bak en gecontourneerde steel met waaierbekroning (reparatie) MT.: W.Uriot, msterdam 1842, ca. 41gr.

Zilv. miniatuur, waterput + man
Resultaat: 25 EUR

Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U

Cakevork
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 835/000 cakevork met fraaie opengewerkte bloemsteel. MT.: P.Bonter, Schoonhoven/Gouda 1934, Ca. 19gr.

Kaarsendover
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 800/000 kaarsendover met fraaie staande bloem, ca. 11gr.

2 Plated schalen
Resultaat: 20 EUR

Twee grote plated presenteerschalen ca. 1900 in redelijke staat 41x30cm.

3 Delen zilver
Resultaat: 20 EUR

Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U

Servetring + vork
Resultaat: 20 EUR

Zilveren servetband met guirlandes en medaillon 800/000 en een zilveren 950/000 drie-tands vorkje met bloemmotieven, stempel "V"voor Buitenlandse werken band ø 5cm., vorkje L. 14cm., samen ca. 60gr.

Zilveren cakevork
Resultaat: 20 EUR

Hollands zilveren cakeprikker met gekroonde haan 835/000, MT: H. Hartman Schoonhoven L.: 19cm. ca. 32gr. Cond.: U

9 Zilveren lepels
Resultaat: 20 EUR

Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U

5 Delen zilver
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen zilver waarvan vier Hollands w.o. twee sigaretten dovers, een kaarthouder en een pincet. samen ca. 42gr., Cond.:U

2 Zilveren ruiters
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollands zilveren miniatuur hobbelpaardjes. Een sledevorm, Jaarletter: R, 1977, MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Samen ca. 23gr., Cond.:U

2 Zilv. kaasduimen
Resultaat: 15 EUR

Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U