Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Krist. bakjes
Resultaat: 40 EUR

Drie kristallen bakjes met zilveren deksel, zilvergewicht ca. 134gr. (6x11x4,5cm. en 4,5xø5,5cm.)

Bureauset
Resultaat: 105 EUR

Fraai mahoniehouten buro set met o.a. pennenbakjes, deksel met zilveren knop en twee geslepen kristallen inktpotjes met 835/000 zilveren monturen met knopdeksels. MT.: W.Voet & Zn., Haarlem ca. 1910. ...

Zoutvaatje
Resultaat: 60 EUR

Zoutvaatje zilver 835/000 met ajourgezaagde rand, 4 bokkekoppen en guirlandes staand op vier pootjes. Met originele blauw glazen binnenbak. Zaanlandse zilversmederij, ca. 1930.

Zilv. sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Engelse zilveren sigarettendoos 925/000 10,5x3cm. Cond.: U

Mosterdpot
Startprijs 150 EUR

Zilveren mosterdpot, 835/000 met oor, versierd met vrouwenhoofd en 835/000 zilveren peperstrooier beiden met gedraaide deksels met knoppen, quirlandes staand op drie fraai gestyleerde pootjes, Louis X...

Kelkglas
Resultaat: 35 EUR

Antiek geslepen kristallen kelkglas met fraaie florale graveringen, op stam met knoop op 835/000 zilveren voet met parelrand. Nederlands gekeurd, 19e eeuws. ca. 13xø6cm.

2 Miniaturen
Startprijs 30 EUR

Twee antiek Hollandse zilveren miniaturen (strijkbout 4cm. en schemerlamp 5cm.) ca. 1930, 835/000, MT: B. Verhoogt Hoorn, ca. 25gr.

Odeurflacon
Startprijs 40 EUR

Geribde odeurflacon met geslepen stop voorzien van floraal gedreven zilveren greep, niet gemerkt. 10xø5cm.

Krist. tassa
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen tassa ø 12cm. met omgeslagen rand, met kleine schade, voorzien van fraai slijpwerk deels geëtst op 835/000 zilveren voet, ø 7cm.,. MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca. 1880.

Zilveren sleef
Startprijs 80 EUR

Antieke Hollands zilveren sleef met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U

Melkkan
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen melkkan met amandelslijpsel (kleine schade aan de schenktuit) voorzien van oor, op 835/000 zilveren voet met kabelrand. MT.: K.Schuurman, Amsterdam ca. 1890. 14xø8cm.

Krist. tafelset
Startprijs 120 EUR

Driedelige kristallen tafelset met amandelslijpsel, bestaande uit: peperstrooier met 835/000 zilveren dop, mosterdpotje (gelijmd) met 835/000 zilveren montuur met deksel en zoutvaatje met geschulpte r...

Kaasstolp
Resultaat: 80 EUR

Antieke geëtste en gegraveerde kristallen kaasstolp ø15.5cm., compleet met onderschotel ø24cm.en voorzien van 835/000 zilveren knop met parelrand. MT.: J.M.vanKempen &Zn., Voorschoten, ca. 1870