Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Wijwater bakje
Resultaat: 200 EUR

Antiek 800/000 zilveren wijwaterbakje met stel opendraaiende deurtjes, voorzien van diverse gedreven bijbelse afbeeldingen. Ca. 97gr., ca. 15x5cm.

Zilveren hemelbed
Startprijs 80 EUR

Hollands zilveren miniatuur hemelbed, 835/000, Amsterdam, ca. 64gr., 6x4.5x4cm., Cond.:U

Zilveren brug
Startprijs 100 EUR

Hollands zilveren miniatuur ophaalbrug, 835/000 Amsterdam, 8.5x4x5cm., ca. 52gr., Cond.:U

Zilveren paardetram
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren miniatuur paardentram 835/000, Amsterdam, L.11cm.,. ca. 65gr.Cond.:U

12 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Elf diverse Hollands zilveren lepeltjes en een kinder-eetlepeltje 835/000, totaal ca. 118gr. Cond.: U

Chatelaine
Startprijs 600 EUR

Zilveren 835/000 chatelaine zgn. tuigje, bestaande uit een schaar met zilveren heften in een zilveren schede , naaldenkoker en een speldenkussenhouder, het geheel met zilveren jasseron kettingen aan z...

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 150 EUR

Zilveren brandewijnkom met twee greepjes en gelobde bak met op de bodem druiven etende vogel, 835/000 12x13x3cm., ca. 75gr.

2 Zilv. flessenhouders
Resultaat: 150 EUR

Twee zilveren opengewerkte flessenbakken met druivenrankmotief. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten, 835/000, 4.5xø10.5cm., ca. 258gr.

Bonbonschaal
Startprijs 80 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal op voet, geschulpte omgeslagen rand (schade) en gematteerde gegraveerde florale afbeeldingen met vogels en voorzien van opengewerkt 835/000 zilveren hengsel. MT.: R.Re...

Zilveren boedha
Startprijs 300 EUR

Chinese zilveren boedha 19e eeuw (opgevuld) in zeer goede originele staat 14x9x6cm.

Zilveren hengselmand
Startprijs 2.250 EUR

Grote fraaie zilveren hengselmand, geheel ajourgezaagd, met massief hengsel, waarin bloemmotieven en medaillon. De buitenrand van de mand is rijkelijk bewerkt met acanthusmotieven. Het geheel wordt ge...

Krist. flacon, zilv. dop
Startprijs 65 EUR

Kristallen flacon met Engels zilveren dop (925/000) 18xø3,5cm. Cond.: U

Parfumflesje, gouden dop
Resultaat: 190 EUR

Hollands antiek parfumflesje op voet met gouden dop en kraag en gouden gegraveerd medaillon aan voorkant. H.9.5cm., Cond.:U

Zilveren pillendoosje
Startprijs 125 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: E:1864, MT.: Willem Lobensteijn, Schoonhoven, 5.5x5.5x1.5cm., Ca. 39gr.

Tas, zilveren beugel
Startprijs 160 EUR

Kralentasje aan bewerkte zilveren beugel met draaghaak, Hollands 835/000. Beugelbreedte 11.5cm., Cond.:U

Barok kandelaartje
Startprijs 110 EUR

Sterling zilveren barok-kandelaartje op 4 poten, 925/000, ca. 119gr., 7x7x11.5cm., Cond.:U

Bonbonbakje
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen schuitvormig bonbonbakje met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Keurkamer Amsterdam 1912. ca. 8x15cm.

5 Vingerhoedjes
Resultaat: 50 EUR

Vijf zilveren vingerhoedjes waarvan 1 geëmailleerd. Totaalgewicht 4 zilveren vingerhoedjes ca. 17gr., Cond.:U

Plated schaal
Resultaat: 195 EUR

Prachtige oude plated met glazen schaaltjes, verdeel/partyschaal met beugel, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 27x32x36cm.

Oestervorken 12
Startprijs 325 EUR

Twaalf oestervorken, met zilveren heft in Neo Rococo stijl. Meesterteken Ravinet dÉnfert, Parijs. ca 1900. In luxe etui van de firma Anthony te Antwerpen.

Blauwe vaas, zilver-overlay
Startprijs 70 EUR

Oude blauwglazen vaas met plated overlay en floraal decor ca. 1960. In goede staat 29,5xø9cm.

Zilv. reukdoosje
Resultaat: 140 EUR

Antiek Hollands zilveren lodereindoosje, rondom gecontourneerd en gegraveerd met aan de voorkant een medaillonschildje, 835/000. Jaarletter: T:1853. 3.5x2.5x4cm., Cond.:U

Kelkglas
Resultaat: 65 EUR

Acht-vlaks geslepen kristallen kelkglas ø 7.5cm., op stam met knoop, op 835/000 zilveren voet met stippelgravure in ruitvorm. MT.: J.Slotboom, Amsterdam ca. 1880.

2 Zilv. vingerhoedjes
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren 800/000 vingerhoedjes waarvan een met geschulpte rand Samen ca. 10gr., Cond.:U