Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden vingerhoed 92
Gouden vingerhoed

Resultaat:

55 EUR

Zilv. suikerstrooier 93
Zilv. suikerstrooier
Startprijs 70 EUR
Zilveren jardiniere 94
Zilveren jardiniere
Startprijs 350 EUR
Zilveren inktstel 95
Zilveren inktstel
Startprijs 3.250 EUR
Verkocht
Bonbonschotel 96
Bonbonschotel

Resultaat:

80 EUR

Schaar met jasseronketting 97
Schaar met jasseronketting
Startprijs 140 EUR
Zilveren servies 98
Zilveren servies
Startprijs 650 EUR
Bonbonschotel 99
Bonbonschotel
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Parfumflesje in foudraal 100
Parfumflesje in foudraal

Resultaat:

150 EUR

Gouden naaigarnituur 112
Gouden naaigarnituur
Startprijs 500 EUR
Verkocht
2 Zilveren scheppen 113
2 Zilveren scheppen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jampot 114
Jampot

Resultaat:

80 EUR

Zilveren 4-delig servies 115
Zilveren 4-delig servies
Startprijs 2.400 EUR
Miniatuur samovaar, emaille 116
Miniatuur samovaar, emaille
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Zilveren luciferhouder 117
Zilveren luciferhouder

Resultaat:

25 EUR

10 Vergulde dessertlepels 118
10 Vergulde dessertlepels
Startprijs 275 EUR
Zilveren roomstel 119
Zilveren roomstel
Startprijs 175 EUR
2 Parfumflesjes 120
2 Parfumflesjes
Startprijs 240 EUR
IJsglazen coupe 121
IJsglazen coupe
Startprijs 40 EUR
Verkocht
5 Paardewagens 122
5 Paardewagens

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3 Zilv. miniaturen, vervoer 123
3 Zilv. miniaturen, vervoer

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4 Zilv. miniaturen 124
4 Zilv. miniaturen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilv. baroktafel + stoelen 125
Zilv. baroktafel + stoelen

Resultaat:

80 EUR

Plated tafelopzet 136
Plated tafelopzet
Startprijs 150 EUR