Drie oude Afrikaanse figuren, 2x brons en 1x hout 20e eeuw in goede staat 41-47cm.
Grote oude compositie metalen olifant met bronskleurige patina en zwart-marmeren sokkel ca. 1930 in goede staat 43x40x16cm.
Oude compositie metalen olifant met marmeren voet ca. 1930, gesigneerd Rulas, bronskleurig gepatineerd (minimale chips voet) 26x30x13cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur, voorstellend een vrouwelijk beeld 20e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 23x15x13cm.
Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een meisje met boek in goede staat 39x15x16cm.
Twee antieke Jugendstil figuren, gesigneerd H. Caro; 1x vrouwelijk jockey en 1x vrouwelijke danseres 12-13cm. Cond.: G
Bronzen stier in Art Deco stijl, 21e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat 19x30x12cm.
Decoratieve bronzen dame met tamboerijn 21e eeuw op zwart marmeren voet. gesigneerd C. Desmeure (Jugendstil stijl) in goede staat 53cm.
Antiek beeld, voorstellend een vrouwelijke kikker met kledij ca. 1900. Figuur is mogelijk van compositie metaal, in goede staat 14x7x8cm.
Grote oude bronzen plaquette 1e helft 20e eeuw, voorstellend een mans portret ( portret gemaakt van 3 naakte vrouwelijke figuren met lang haar) 2,5xø19cm. Cond.: G
Zware bronzen plaquette met afgebeeld springende herten en jager ca. 1900. Onduidelijk gesigneerd 22,5x16cm.
Decoratieve bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd August Moreau 2e helft 20e eeuw in goede staat 45cm.
Groot oud bronzen beeld van man met blaasinstrument 20e eeuw (voet iets beschadigd) 49cm. Cond.: R-G
Bronzen paard met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Lafebre in goede staat 23x32x11cm.
Kavel van zeven gegoten metalen dieren; 6x plated, 1x koper 6-14cm. Cond.: G
Twee Franse figuren ca. 1870 "Jardinier en La Boureur" van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd in goede originele staat 39-40cm.
Bronzen olifant 21e eeuw in de stijl van Salvador Dali 30x30x11cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuws figuur van R. Guillaume, voorstellend een liggende jongen met hond. In goede staat met mooie patina 20x26x12cm.
Decoratief bronzen figuur, 21e eeuw met marmeren voet, gemerkt: Milo, voorstellend leeuwin. 18x35x12cm.
Drie antieke Chinese houtgesneden figuren ca. 1900 voorstellend zittende Chinese mannen met hoed en gewaad 4-5cm. Cond.: G
Groot houtgestoken Balinese boedha 20e eeuw in zeer goede staat 58x17x32cm.
Drie antieke Chinese houtgesneden figuren gemonteerd op houten voet ca. 1900 of ouder 8-10cm. Cond.: G
Zwaar antiek bronzen beeld, voorstellend een smid. Arquis par la Ville de Paris Le Travail. Mooie patina en in zeer goede staat 34x19x18cm.