Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Figuren, hout + brons
Resultaat: 80 EUR

Drie oude Afrikaanse figuren, 2x brons en 1x hout 20e eeuw in goede staat 41-47cm.

Beeld, olifant
Resultaat: 170 EUR

Grote oude compositie metalen olifant met bronskleurige patina en zwart-marmeren sokkel ca. 1930 in goede staat 43x40x16cm.

Beeld, olifant
Startprijs 170 EUR

Oude compositie metalen olifant met marmeren voet ca. 1930, gesigneerd Rulas, bronskleurig gepatineerd (minimale chips voet) 26x30x13cm. Cond.: G

Bronzen zittende dame
Startprijs 120 EUR

Bronzen sculptuur, voorstellend een vrouwelijk beeld 20e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 23x15x13cm.

Bronzen beeld, kind
Startprijs 200 EUR

Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een meisje met boek in goede staat 39x15x16cm.

2 Bronsjes, Carson
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Jugendstil figuren, gesigneerd H. Caro; 1x vrouwelijk jockey en 1x vrouwelijke danseres 12-13cm. Cond.: G

Bronzen stier, Art Deco
Resultaat: 90 EUR

Bronzen stier in Art Deco stijl, 21e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat 19x30x12cm.

Bronzen dame met tamboerijn
Startprijs 110 EUR

Decoratieve bronzen dame met tamboerijn 21e eeuw op zwart marmeren voet. gesigneerd C. Desmeure (Jugendstil stijl) in goede staat 53cm.

Beeld, kikker
Resultaat: 170 EUR

Antiek beeld, voorstellend een vrouwelijke kikker met kledij ca. 1900. Figuur is mogelijk van compositie metaal, in goede staat 14x7x8cm.

Bronzen plaquette
Startprijs 100 EUR

Grote oude bronzen plaquette 1e helft 20e eeuw, voorstellend een mans portret ( portret gemaakt van 3 naakte vrouwelijke figuren met lang haar) 2,5xø19cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Startprijs 70 EUR

Zware bronzen plaquette met afgebeeld springende herten en jager ca. 1900. Onduidelijk gesigneerd 22,5x16cm.

Bronzen beeld, 2 putti
Resultaat: 160 EUR

Decoratieve bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd August Moreau 2e helft 20e eeuw in goede staat 45cm.

Bronzen beeld, dwarsfluit
Startprijs 225 EUR

Groot oud bronzen beeld van man met blaasinstrument 20e eeuw (voet iets beschadigd) 49cm. Cond.: R-G

Bronzen paard
Resultaat: 90 EUR

Bronzen paard met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Lafebre in goede staat 23x32x11cm.

7 Dierenbeeldjes
Resultaat: 50 EUR

Kavel van zeven gegoten metalen dieren; 6x plated, 1x koper 6-14cm. Cond.: G

2 Samac beelden
Resultaat: 225 EUR

Twee Franse figuren ca. 1870 "Jardinier en La Boureur" van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd in goede originele staat 39-40cm.

Bronzen Olifant
Resultaat: 100 EUR

Bronzen olifant 21e eeuw in de stijl van Salvador Dali 30x30x11cm. Cond.: G

Beeld, kind met hond
Startprijs 650 EUR

Bronzen 19e eeuws figuur van R. Guillaume, voorstellend een liggende jongen met hond. In goede staat met mooie patina 20x26x12cm.

Bronzen lopende leeuw
Resultaat: 110 EUR

Decoratief bronzen figuur, 21e eeuw met marmeren voet, gemerkt: Milo, voorstellend leeuwin. 18x35x12cm.

Houten Maria
Resultaat: 60 EUR

Grote houtgestoken Maria 20e eeuw van vurenhout in goede staat 77cm.

3 Gesneden Chin. figuren
Startprijs 80 EUR

Drie antieke Chinese houtgesneden figuren ca. 1900 voorstellend zittende Chinese mannen met hoed en gewaad 4-5cm. Cond.: G

Beeld, Bali boedha
Startprijs 140 EUR

Groot houtgestoken Balinese boedha 20e eeuw in zeer goede staat 58x17x32cm.

3 Gesneden Chin. figuren
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Chinese houtgesneden figuren gemonteerd op houten voet ca. 1900 of ouder 8-10cm. Cond.: G

Beeld, smid
Resultaat: 550 EUR

Zwaar antiek bronzen beeld, voorstellend een smid. Arquis par la Ville de Paris Le Travail. Mooie patina en in zeer goede staat 34x19x18cm.