Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Figuren, hout + brons 5045
3 Figuren, hout + brons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Beeld, olifant 5046
Beeld, olifant

Resultaat:

170 EUR

Beeld, olifant 5047
Beeld, olifant
Startprijs 170 EUR
Bronzen zittende dame 5048
Bronzen zittende dame
Startprijs 120 EUR
Bronzen beeld, kind 5049
Bronzen beeld, kind
Startprijs 200 EUR
2 Bronsjes, Carson 5050
2 Bronsjes, Carson
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen stier, Art Deco 5051
Bronzen stier, Art Deco

Resultaat:

90 EUR

Bronzen dame met tamboerijn 5052
Bronzen dame met tamboerijn
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Beeld, kikker 5053
Beeld, kikker

Resultaat:

170 EUR

Bronzen plaquette 5054
Bronzen plaquette
Startprijs 100 EUR
Bronzen plaquette 5055
Bronzen plaquette
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, 2 putti 5056
Bronzen beeld, 2 putti

Resultaat:

160 EUR

Bronzen beeld, dwarsfluit 5057
Bronzen beeld, dwarsfluit
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Bronzen paard 5058
Bronzen paard

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
7 Dierenbeeldjes 5059
7 Dierenbeeldjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Samac beelden 5060
2 Samac beelden

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen Olifant 5061
Bronzen Olifant

Resultaat:

100 EUR

Beeld, kind met hond 5062
Beeld, kind met hond
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Bronzen lopende leeuw 5063
Bronzen lopende leeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Houten Maria 5064
Houten Maria

Resultaat:

60 EUR

3 Gesneden Chin. figuren 5065
3 Gesneden Chin. figuren
Startprijs 80 EUR
Beeld, Bali boedha 5066
Beeld, Bali boedha
Startprijs 140 EUR
Verkocht
3 Gesneden Chin. figuren 5067
3 Gesneden Chin. figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Beeld, smid 5068
Beeld, smid

Resultaat:

550 EUR