Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, man met geit 5093
Beeld, man met geit
Startprijs 480 EUR
Verkocht
Beeld, ridder 5094
Beeld, ridder

Resultaat:

850 EUR

Beeld, Pierrot 5095
Beeld, Pierrot
Startprijs 160 EUR
Verkocht
2 Houten beelden 5096
2 Houten beelden

Resultaat:

25 EUR

Samac beeld 5097
Samac beeld
Startprijs 80 EUR
Bronzen Napoleon 5098
Bronzen Napoleon
Startprijs 220 EUR
Beeld 5099
Beeld
Startprijs 330 EUR
2 Bronzen beeldjes 5100
2 Bronzen beeldjes
Startprijs 180 EUR
Bronzen beeld met clown 5101
Bronzen beeld met clown
Startprijs 420 EUR
Verkocht
Beeld, kozak 5102
Beeld, kozak

Resultaat:

300 EUR

Beeld als lamp 5103
Beeld als lamp
Startprijs 580 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Joris Verdonckschot 5104
Bronzen beeld, Joris Verdonckschot

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Bronzen buste 5105
Bronzen buste

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Barok beeld 5106
Barok beeld

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude bronzen boedha 5107
Oude bronzen boedha

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oosterse sculptuur 5108
Oosterse sculptuur

Resultaat:

25 EUR

Vergulde Quan Yin 5109
Vergulde Quan Yin
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Bronzen danseres 5110
Bronzen danseres

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen meisje met bok 5111
Bronzen meisje met bok

Resultaat:

200 EUR

Bronzen beeldje 5112
Bronzen beeldje
Startprijs 70 EUR
Beeld, hoogwaardigheids bekleder 5113
Beeld, hoogwaardigheids bekleder
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Chin. bronzen portret 5114
Chin. bronzen portret

Resultaat:

35 EUR

Beeld, Nic Jonk 5115
Beeld, Nic Jonk
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Bronzen Bergmann 5116
Bronzen Bergmann

Resultaat:

20 EUR