Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Lindenhouten Corpus 5021
Lindenhouten Corpus
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Houten engelenhoofd 5022
Houten engelenhoofd

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Houten St. Nicolaas, 19e eeuw 5023
Houten St. Nicolaas, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Bronsje (Weens?) 5024
Bronsje (Weens?)
Startprijs 180 EUR
Beeld, man met pijp 5025
Beeld, man met pijp
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bronsje 5026
Bronsje

Resultaat:

40 EUR

Figuur, mijnwerker 5027
Figuur, mijnwerker
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen Kat 5028
Bronzen Kat

Resultaat:

250 EUR

Samac beeld, A.J. Scott 5029
Samac beeld, A.J. Scott
Startprijs 50 EUR
Bronzen uil op tak 5030
Bronzen uil op tak
Startprijs 150 EUR
Art Deco beeld, meisje 5031
Art Deco beeld, meisje
Startprijs 50 EUR
Weens beeldje 5032
Weens beeldje
Startprijs 160 EUR
Albast, buste meisje 5033
Albast, buste meisje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Bronzen beeldje, danseres 5034
Bronzen beeldje, danseres

Resultaat:

80 EUR

Beeld, man met yak en emmers 5035
Beeld, man met yak en emmers
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen stier, "Picasso" 5036
Bronzen stier, "Picasso"

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Borstbeeld, marm. sokkel 5037
Borstbeeld, marm. sokkel

Resultaat:

60 EUR

Art Deco beeld, vrouw 5038
Art Deco beeld, vrouw
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Chinese figuur 5039
Chinese figuur

Resultaat:

100 EUR

Beeldje, man met hond 5040
Beeldje, man met hond
Startprijs 50 EUR
Bronzen beeld, dame met zwaard 5041
Bronzen beeld, dame met zwaard
Startprijs 110 EUR
Bronzen beeld, herten 5042
Bronzen beeld, herten
Startprijs 200 EUR
Bronzen luciferhouder 5043
Bronzen luciferhouder
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bronzen vogel, staart 5044
Bronzen vogel, staart

Resultaat:

90 EUR