Ring WG 585/000 met Roze Saffier en Diamant. Strakke ring met 3 rijen met Roze Saffieren, 1.13 crt. Tussen de rijen Saffieren zit een golvende rij bezet met Diamanten, ca 0.10 crt. Breedte bovenzijde ...
Kavel zilver 925/000 met bloedkoraal. Bestaande uit een hanger, een paar oorknoppen en twee ringen. Totaal ca 13.5 gr
Hanger zilver 925/000 met markesiet en parelmoer. Hanger met in het midden een parelmoercabouchon, 18x13 mm. in de rand om het parelmoer zitten diverse markesietjes. Grootte hanger 34x21 mm. ca 6.2 gr
Armband GG 585/000 met gourmetschakel. Fijne elegante armband, breedte 5 mm, met een half bolle gourmetschakel. De armband is voorzien van een bakslot met 2 veiligheden. Lengte 18 cm, ca 12 gr.
Plaatarmband GG 585/000 met figaroschakel. Brede armband, 5.8 mm, met plaat, 40x9 mm. De armband is voorzien van een karabijnsluiting. Lengte 24 cm, ca 23 gr
Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en deksel met zilveren (835/000) knop. MR. J.H. Helweg - Amsterdam ca. 1870.
Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...
Lot zilver met o.a. 2 paar oorhangers een met turkoois, een monogramring, een hanger met diamant en oorclips met goud.
Collier zilver 835/000 met koord en jasseronschakel. Zwaar jasseroncollier, 4,0 mm, met bewerking, lengte 60 cm ca 47.8 gr en een koordcollier ø 3.4 mm, lengte 70 cm ca 35.8 gr
Bijzondere zilveren Amsterdamse koffiekan, voorzien van twee meestertekens. In deksel: Hendrik Willem van Riel Amsterdam ca. 1860, in voet: Abraham Bernardus van Grasstek Amsterdam ca. 1855. Eerste ge...
Choker GG 585/000 met robijn en zirconia. Ovaal Gourmetcollier met in het midden een stuk in de vorm van een halve maan met een peervormige Robijn en een rand met zirconia's , pave gezet.. Breedte col...
Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G
Engels zilveren theeservies met kabel- en dubbele filetranden. theepot met scharnierend deksel en houten knop 925/000, ca. 485gr. Cond.: G
Zakje met losse bloedkoralen, diverse maten, takjes rondjes en tonnetjes. ca 117 gr
Collier GG 585/000 gedraaid model. Collier gemaakt van 2 gepunnikte colliers gedraaid in elkaar, ø 4 mm ca 16.7 gr lengte 44 cm
Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...
Chinees porselein bord, 17e-18e eeuw met decor van figuren en rotsen ø30,5cm. Minimale chips rand, cond.: G
Twee Petrus Regout Maastricht schotels ca. 1900, decor Persian. In goede originele staat ø21,8cm.
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse presenteerschaal met herten in landschapsdecor (beschadigd) 32,5x24cm. Cond.: M
Zes delen oud Duits porselein; 1x kaarskandelaar met putti (chips bij bloemen), 1x man met bloemenmand, Scheibe Albach ca. 1900 (hoofd gelijmd en bloemen beschadigd), 2x kleine porseleinen figuren ca....
Twee porseleinen 19e eeuwse sierschotels: 1x Chinese schotel met karperdecor en 1x Chinese schotel met floraal- en bamboedecor. beide in goede staat ø30-ø32cm.
Vijf delen oud Duitse porselein: 1x schaal met musicerende putti Hutschenreuther Selb Bavaria ca. 1960 (goed), 1x kindje met bal (goed), 1x poes met bal Thuringen (goed), 1x danseres Volkstedt (bescha...
Imari porseleinen 19e eeuwse vaas (8-kantig) met bloemvaasdecor in goede staat 25x13x13,5cm.
Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G