Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Diepeveen, mensen op plein
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, voorname dame met roos 18x14cm. Cond.: G

Gravure, wereldbol
Resultaat: 160 EUR

Ets 16e-17e eeuw, ets op papier, "Omnium Rerum vicissitudo est h. Geyn in et excu". Prachtige ets, zeer gedetailleerde druk, vermoedelijk Jacques III de Geyn 1596-1641. In goede staat 17x23cm.

A.C. van Noort
Resultaat: 475 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 40x30cm. Cond.: G

18 Franse modegravures
Resultaat: 25 EUR

Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G

Kyrillisch gesigneerd
Resultaat: 13.000 EUR

F. Kraykovskin? (Russische School ca. 1900, diverse etiketten verso), olieverf op linnen, landschap met huisje 64x43cm. Cond.: R

A.C. van Noort
Resultaat: 575 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 55x45cm. Cond.: G

J.B.A. Lohmann
Resultaat: 55 EUR

J.B.A. Lohmann ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerenhuizen 40,5x30cm. Cond.: R-G

Houtsnede, Rachwitz
Resultaat: 30 EUR

Piet Rackwitz ( 1892 - 1968), houtsnede op papier, Drentse boerderij bij bomen 35x30cm. Cond.: G

Christa Schmidt
Resultaat: 45 EUR

Christa Schmidt 1979 (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse dorpsstraat met vele figuren 15x40cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, vrouw met beer
Resultaat: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, schepen
Resultaat: 650 EUR

Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G

Onduidelijk, stadsgezicht
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1920, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 45x60cm. Cond.: G

Piet Wiegman
Resultaat: 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier,3 figuren 40x31cm. Cond.: G

Poort van Harderwijk
Resultaat: 35 EUR

H. Donkers ca. 1950, olieverf op linnen, poort te Harderwijk 24x30cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 120 EUR

Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 24/160), fantasievoorstelling 55x69cm. Cond.: G

Schilderij, Westermann
Resultaat: 450 EUR

Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G

Hubert Schalenberg, anemonen
Resultaat: 60 EUR

Hubert Schalenberg (Delft 1883 - ), olieverf op linnen, Chinese gemberpot met bloemen 24x19cm. Cond.: G

Schilderij, Marjon Roelofs
Resultaat: 50 EUR

Marjon Roelofs 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, kalveren in de mist 120x100cm. Cond.: R-G

Schilderij, paardenkar
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, riviergezicht met overstekende paardenspan 50x75cm. Cond.: R

Japanse houtsnede
Resultaat: 15 EUR

Japanse houtsnede ca. 1900 (gesigneerd), wintergezicht Japan met figuren (met twee scheuren ca. 4 en 7cm. ) 22x34cm. Cond.: M

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 80 EUR

Jan te Wierik 1995 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 49/80), fantasievoorstelling 91x37cm. Cond.: G

Japanse houtsnede
Resultaat: 25 EUR

Japanse houtsnede 19e eeuw (gesigneerd), houtsnede op papier, Japanse krijgsheer (licht beschadigd) 35,5x24,8cm. Cond.: R

A. Reuvers, havengezicht
Resultaat: 45 EUR

Anton Reuvers (Enschede), olieverf op linnen, havengezicht van Enkhuizen 120x90cm. Cond.: G