Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek kistje
Resultaat: 1.100 EUR

Gothische kist, 19e eeuw (of ouder). Houten kist met leder bekleed en restanten goudverf. Bronzen beslag, slot en sleutel. In goede staat 8,5x16x9cm.

Engels meetlint
Resultaat: 30 EUR

Antiek Engels meetlint in lederen houder, gemerkt Sheffield Chestermann England ca. 1900. In goede originele staat 3xø15cm.

Schild + Speer
Resultaat: 245 EUR

Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.

Hertenvanger
Resultaat: 140 EUR

Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,

Theestoof, tang + schepje
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten met messing 19e eeuwse theestoof met ketel, ketelhouder, schepje en tang. In zeer mooie originele staat 52x37cm. Cond.: G

5 Flessen wijn
Startprijs 25 EUR

Kavel van 5 diverse flessen wijn: 1x grote fles 1993 Bourqueil (Saint N'colas de), 1x Castillo de Archete Reserva 1999, 1x Cote de Imaz Rioja 1999, 1x Casa Patronales Merlot 2003 en 1x Casa Patronales...

Spiegel, gietijzeren omlijsting
Resultaat: 110 EUR

Gietijzeren bewerkte spiegel ca. 1880 Historisme in goede staat 54cm.

2 Hoorns, kapstok
Resultaat: 40 EUR

Oude hoornen gegraveerde kapstok met Wayang- en drakendecor Indonesië (gegraveerd) 72cm. Cond.: G

Eiken bordenrek
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten gestoken wandborden-rek ca. 1880 met figuren, wapens en rankendecor 65x103x9cm. Cond.: G

Borstelset + diversen
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek kopergeslagen: 1x schenkkan, 1x dekselpot en 1x borstelset met spiegel 13-40cm. Cond.: G

2 Pianokandelaars + pot
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek koperwerk: 2x piano-kaarskandelaars ca. 1880 en 1x opengewerkte bloempot ca. 1870 in goede staat 20-21cm.

2 Bronzen wandluchters
Startprijs 20 EUR

Twee oude bronzen wandluchters 20e eeuw in barokstijl 30x3016cm. Cond.: G

Pronkvitrine, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Kleine Duitse notenhout-fineer hang-pronkvitrine ca. 1880, zijkanten ook met geslepen glas. Latoenkoperen beslag, origineel slot en sleutel, koperen schappendragers met glasplaten. In goede originele ...

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 30 EUR

Oude laboranten weegschaal ca. 1950, nr. 1 ijkwezen, fijne weging nr. 249A, Reyers en Zoon Amsterdam. Met set chroom gewichten in goede originele staat 40x33x18cm.

Russisch kruis
Resultaat: 35 EUR

Russisch bronzen heilig kruis met schrift en emaille 19e eeuw in goede originele staat 11,5x20x1cm.

Houtgesneden inktstel
Resultaat: 35 EUR

Grote eikenhout gesneden 3-delige bureauset ca. 1910 met inkthouders, stempelkussen en brievenverzwaarder. Allen met vogeldecor in goede staat 40x25x27cm.

Karabijn, Turkije
Resultaat: 80 EUR

Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G

Geweer 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Oosterse 19e eeuwse voorlader 99cm. Cond.: R

Luciferhouder met kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Messing blaker ca. 1880 met lucifershouder (Historisme) 23x19x13cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 30 EUR

Aparte plafondlamp gemaakt van diverse kunstglazen plaquettes, ca. 1960, 29xø 40cm., Cond.:G 2 met breuk.

Monstrans
Resultaat: 80 EUR

Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.

Ovale houten bak
Resultaat: 30 EUR

Grote oude/antieke houten waterhaal-bak met ijzeren ring voor waterput ca. 1900 46x50x40cm. Cond.: G

Slot
Resultaat: 120 EUR

Groot antiek slot 18e eeuw compleet met sleutel in goede staat 14x3x11cm.

Schuifslot 17e eeuw
Resultaat: 175 EUR

Bijzonder groot 17e-18e eeuws smeedijzeren schuifslot met sleutel (functionerend). Schuif is van latere datum 41x4x18cm. Cond.: G