Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren pennenhouder
Resultaat: 220 EUR

Zilveren zuilvormige pennenhouder op vierkante voet, 925/000 Bulgari, ca. 345gr. 12xø5,5cm. Cond.: U

2 zilveren beugels
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Hollands zilveren tasbeugels (Één met extra binnenbeugel), jaarletter U: 1854, MT: Abraham Jans Westers - Nieuwe Pekela. Beiden 835/000, samen ca. 68gr. L.: 10cm. Cond.: G

6 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 6 delen zilver: antiek tasbeugeltje, jaarletter K: 1869 en 4 servetbanden en een vingerdoekring 800-835/000 ca. 145gr. (samen) Cond.: U

Zilveren sierkurk
Resultaat: 25 EUR

Zilveren schenksierkurk voorzien van belastingteken V, 835/000 Cond.: U

Divers zilver
Resultaat: 50 EUR

Kavel met tien delen zilver: Flessenhouder op vier bolpootjes, 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, natfruitschepje, zuurvorkje, theelepeltje, 2 messenleggers. Gehaltes van 800/000 en 835/000. Totaalge...

Zilveren dienblad
Resultaat: 300 EUR

Ovaal zilveren dienblad met parelrand, Z2 835/000 gekeurd, MT: D.J. Aubert Den Haag/Voorburg, ca. 735gr. 37x28cm. Cond.: U

Kristallen beschuitbus
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en deksel met zilveren (835/000) knop. MR. J.H. Helweg - Amsterdam ca. 1870.

Tasje beugel haak
Resultaat: 230 EUR

Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...

Zilveren kan
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere zilveren Amsterdamse koffiekan, voorzien van twee meestertekens. In deksel: Hendrik Willem van Riel Amsterdam ca. 1860, in voet: Abraham Bernardus van Grasstek Amsterdam ca. 1855. Eerste ge...

6 Messen zilv/ivoor
Resultaat: 45 EUR

Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G

Zilveren servies
Resultaat: 180 EUR

Engels zilveren theeservies met kabel- en dubbele filetranden. theepot met scharnierend deksel en houten knop 925/000, ca. 485gr. Cond.: G

Zilveren dienblad
Resultaat: 700 EUR

Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...

Schilderij, A. Blätter
Resultaat: 160 EUR

A. Blätter ca. 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, bulderende eland 118x80cm. Cond.: G

3-Delige tafelset
Resultaat: 30 EUR

Driedelige geslepen kristallen tafelset op 3-kantige kristallen onderschotel bestaande uit: zout- en peperstrooier met zilveren (835/000) schroefdoppen en een zoutvaatje met zilveren (800/000) lepeltj...

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 120 EUR

Antiek zilveren (835/000) pepermuntdoosje met graveerwerk, keurkamer Utrecht. Mr. Adrianus Kuylenburg Schoonhoven anno 1819.

Zilveren lepel
Resultaat: 85 EUR

Antiek Hollands zilveren roomlepel 2e gehalte grootkeur, MT: Ubbes Hermanus Groenier - Appingedam ca. 1850, ca. 14gr. L.: 10cm. Cond.: G

Olijflepel
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollands zilveren olijflepel met filetrand 835/000, jaarletter D: 1913, MT: C.P. 't Hout 's - Gravenhage ca. 23gr. L.: 14cm.

Zilveren pijp, revolver
Resultaat: 55 EUR

Hollands zilveren pijpje in de vorm van een revolver 835/000, L.: 10cm. (behoeft reparatie)

Zilveren portemonnee
Resultaat: 15 EUR

Zilveren maliënkolder beursje met 2e binnenvak, 800/000. Beugelbreedte 6.5cm., ca. 56gr., behoeft reparatie.

Zilveren dienblad
Resultaat: 450 EUR

Rechthoekig zilveren dienblad met geornamenteerde rand 835/000 grootkeur, jaarletter B: 1936. MT: zilverfabriek Voorschoten. ca. 1475gr. 43x33cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, koffiemolen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur koffiemolen met draaiende slinger en uitneembaar bakje. Florale afbeeldingen, Nederlands gekeurd

Zilveren sleef
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren sleef (soeplepel) met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U

2 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren doosjes waarvan één met scharnierend deksel en voorzien van cartouches 835/000 (1x rond model en 1x terrinevormig), samen 24gr. ø3cm. Cond.: G

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren sigaretten etui met inscriptie aan binnenkant "Helmut 12.3.1950".835/000, minimaal 112gr., 9x8x1cm., Cond.:U