Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Biedermeier bank
Resultaat: 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehout fineer Empire bank ca. 1830 met velours stoffering in goede staat 95x67x210cm.

Kastje, Stöpler
Resultaat: 160 EUR

Oud metalen 2-deurs medicijnkastje ca. 1950, Stöpler Utrecht. In goede originele staat met chrome grepen en 2 porseleinen bakjes 94x68x43cm.

Klaptafel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Twentse klaptafel met eiken 3-spant voet en grenenhouten blad, oudere restauratie 70xø92cm. Cond.: G

1-Deurs kast, bamboestijl
Resultaat: 71 EUR

Amerikaans grenen bamboe stijl 1-deurs kast ca. 1900 met spiegel en lade. In goede originele staat met binnenin schappen en lades 220x103x55cm.

Eiken kastje met roldeur
Resultaat: 45 EUR

Oud eikenhouten rolluik-kastje (halve-maan vormig) 1e helft 20e eeuw in goede staat 71x65x38cm.

Massief mahonie stoel
Resultaat: 35 EUR

Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.

Jugendstil wandmeubel
Resultaat: 100 EUR

Groot Duits notenhouten Jugendstil wandmeubel ca. 1900 met koperen beslag, glazen schuifdeuren en onderin 3 lades. Heeft waarschijnlijk nog een grote spiegel bovenop gezeten 118x36x220cm. Cond.: G

Barok commode
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten barokstijl 3-laden commode met intarsia en koperen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 74x40x86cm.

Vitrinekastje
Resultaat: 55 EUR

Oude Engelse mahoniehout-fineer 2-deurs vitrinekast met Queen Anne poten ca. 1930 met 1 glazen schap (1 mist) in goede staat 120x104x34cm.

Antieke pianokruk
Resultaat: 50 EUR

Pianokruk ca. 1890 met draaibare zitting en bewerkte lederen bekleding in originele staat (lyra voorstelling) 50xø36cm. Cond.: G

3 Stoelen
Resultaat: 75 EUR

Drie decoratieve koperen Boudoir damesstoelen 20e eeuw 97x40x40cm. en 92x44x47cm. Cond.: G

4 Stoelen
Resultaat: 60 EUR

Vier decoratieve zwart gelakte Louis Seize stijl stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat met paarse velours stoffering 97x50x50cm.

Eikenhouten eethoek
Resultaat: 120 EUR

Oude robuuste eikenhouten (lichte) eethoek met 6 armleunstoelen en tafel met 2 ronde zuilen 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 112x56x55cm. en 76x89x200cm. Cond.: G

Dressoir
Resultaat: 75 EUR

Eikenhouten dressoir ca. 1920 met lijstwerk en parelrand. Losse opzet met vlechtwerk, 2 deuren en 2 lades. In goede originele staat 160x128x55cm.

Noten boekenkast
Resultaat: 260 EUR

Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.

Antieke pianokruk
Resultaat: 40 EUR

Draaibare pianokruk ca. 1900 in goede staat 50xø35cm.

Halspiegel, goudkleurig
Resultaat: 110 EUR

Grote goudkleurige bewerkte halspiegel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in Louis Quinze stijl 120x76cm. Cond.: G

Mahoniehouten spiegel
Resultaat: 30 EUR

Oude mahoniehouten halspiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw (rechtsboven en linksonder stukje lijst af) 120x72cm. Cond.: R

Jugendstil kapstok
Resultaat: 95 EUR

Jugendstil garderobe ca. 1900 met keramieken tegels, gemaakt van bamboe (incl. paraplubak). In goede originele staat 200x80x30cm.

Zwarte zuil
Resultaat: 265 EUR

Houtgestoken zuil ca. 1880 Historisme (Neo Renaissance) 2-delig in goede staat 112x40x40cm.

Buffetkast
Resultaat: 180 EUR

Hollandse eiken buffetkast met kussen en geëbonisserde delen ca. 1880 door Paul van der Meulen Meubelfabriek Hilversum 205x150x60cm. In zeer goede staat.

Spiegel met kuif
Resultaat: 90 EUR

Vergulde halspiegel 19e eeuw met kroon (kroon beschadigd) 170x77cm. Cond.: R

Metalen medicijnkast
Resultaat: 120 EUR

Oude originele metalen medicijnkast ca. 1930 met sloten en sleutels, in goede originele staat 169x58x37cm.

Vitrinekast
Resultaat: 800 EUR

Grote 18e eeuwse Franse kersenhouten vitrinekast. Oudere restauratie wormgaatjes (niet actief). Twee-delig met 2 deuren onder en 2 glasdeuren boven 235x195x50cm. Cond.: R-G