Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco schaaltje
Resultaat: 20 EUR

Aparte Art Deco glazen verdeelschaal met parelmoer-effect en vogel. Mondgeblazen ca. 1930 in goede staat 13xø18cm.

2 Delen glas
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke delen glaswerk 1e helft 20e eeuw: 1x grote glasfusing vaas ca. 1900-1930 Art Deco (donkerblauw met geel) 29xø9,5cm. en 1x dekselpot van mat glas met floraal decor (geel/oranje/groen) 8xø1...

Schaal, Kosta Boda
Resultaat: 60 EUR

Moderne glazen Costa Boda fruitschaal, blauw/violet met waaierdesign en gele omranding in goede staat 9,5xø35cm. Cond.: G

Glazen groene bokaal
Resultaat: 20 EUR

Groen glazen roemer wijnglas met geëmailleerd decor ca. 1890, voorstellend ridder met lans (Duitsland) in goede staat 27xø14cm.

Glazen inktstel
Resultaat: 30 EUR

Oude Art Deco glazen inktstel met koperen afsluiten ca. 1930 in goede staat 11x23,5x13cm.

Glas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

Oude Boheems kristallen beker met decor van goud en bloemen. Gemaakt van geslepen blauw en neutraal glas ca. 1930 14,5xø11cm.

3 Flessen, groen glas
Resultaat: 220 EUR

Drie antieke glazen flessen: 1x 17e-18e eeuwse groene bolle fles en 2x 19 eeuwse 4-kantige flessen 17xø13cm. en 23x7x7cm. Cond.: G

Vaas, Max Verboeket
Startprijs 60 EUR

Oude glazen vaas door Max Verboeket Maastricht 22x19x14cm. Cond.: G

Divers glaswerk
Geen vanafprijs

Kavel oud glas/kristal: 1x grote waaierkristallen schaal, 2x klein kristallen schaaltje, 1x kristallen bonbonschaal, 2x kristallen facetgeslepen houders met lepels 10-25cm. en 1x grote waaierkristalle...

Glazen bord
Startprijs 50 EUR

Oud gebrandschilderde glazen schotel met landschapsvoorstelling en tekst "Dan woont heerlijkheid in ons land, zij ontmoeten elkander genade en waarheid gerechtheid en vrede zij kussen elkaar ps. 85 ve...

Divers glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Kavel divers oud glaswerk o.a; 6 likeurglaasjes ca. 1900 met emaille beschildering (2 met chip), 2x design vaasje, 1x Baccarat glazen voet met putti, 1x losse stop en 1x inktpot (chip) 5-21cm. Cond.: ...

Glazen karaf
Resultaat: 15 EUR

Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.

11 Delen kristal
Startprijs 20 EUR

Elf delen oud facetgeslepen kristal ; 2x dekselschaal, 4x onderzetters en 5x pindaschaaltjes (minimale chips) 7-13cm. Cond.: R

Copier asbak
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse groenglazen Copier Leerdam asbak in goede staat 5xø14cm.

Glazen schenkkan
Startprijs 25 EUR

Moderne glazen mondgeblazen design schenkkan (5-kleurig met neus en ogen). Vermoedelijk Italië 21,5x21xø15,5cm. Cond.: G

2 Antieke glazen
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek glaswerk 19e eeuw; 1x grote antieke glazen bierlaars voor 2,5L en 1x bierpul 0,3L. Beide mondgeblazen 17-33cm. Cond.: G

Glas-schaal, VSL
Resultaat: 25 EUR

Grote oude glazen presenteerschaal van Val Saint Lambert met decor van kreeft,krab,vis en schelp ø33,3cm. Cond.: G

Kristallen kaasstolp
Resultaat: 25 EUR

Hollandse biedermeier kristallen kaasstolp met amandelslijpsel en ruitslijpsel (chips van onderschotel). Huwelijk van twee delen 21xø19cm. Cond.: R

2 Opaline vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse opaline glazen vazen met handbeschilderd bloemendecor in goede staat 33x15xø13cm.

Kristallen tazza
Startprijs 30 EUR

Geslepen kristallen tazza (kleine randschade) op fraaie poot met ronde voet en geslepen ster op de bodem 22xø24cm.

Kristallen kolomkandelaars
Resultaat: 45 EUR

Stel geslepen kristallen kolomkandelaars, ieder met 5 geslepen kristallen pegels, H.: 22cm.

Gegraveerde vaas
Startprijs 30 EUR

Oude gegraveerde vaas ca. 1980, monogram C.B. met romantische voorstelling van knielende man bij vrouw 22xø7,5cm. Cond.: G

Vaas, Maastricht
Startprijs 60 EUR

Grote kristallen vaas van Max Verboeket Maastricht ca. 1980 in goede staat 27x27x20cm.

2 Delen glaswerk (kunstglas)
Resultaat: 50 EUR

Twee delen modern glaswerk ca. 1988 "K en K Styling" in goede staat 21,5xø15cm. en 14xø30cm.